Adapter podróżny - adapter do gniazdka

Kod: DS40521324
125,98 zł / szt
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Wysokiej jakości, bezpieczny zestaw adapterów do gniazdek pozwoli Ci korzystać z urządzeń w nawet 150 krajach na całym świecie. Zestaw idealny dla wszystkich podróżników, biznesmenów, managerów, ale także dla każdego urlopowicza.

Adaptery do gniazdek są niezwykle bezpieczne i wielofunkcyjne. Dzięki najwyższej jakości materiałom, opatentowanej technologii produkcji i doskonałej przewodności zapewnią najlepszą wydajność dla Twojej elektroniki. Nadają się do prawie wszystkich popularnych urządzeń elektroniki użytkowej.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naładować laptopa, telefon, podłączyć lokówkę, golarkę, pralkę lub lodówkę, te adaptery są dla Ciebie właściwym wyborem.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 ZASTOSOWANIE NA CAŁYM ŚWIECIE

Zestaw adapterów podróżnych z wtyczkami US / UK / EU / AUS może działać w Kanadzie, Meksyku, Australii, Włoszech, Chinach, Japonii, Arabii Saudyjskiej, w całej Europie, Wielkiej Brytanii i innych krajach na całym świecie. Obejmuje wszystkie kraje Europy, Ameryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

 

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Te certyfikowane przejściówki do gniazdek zostały zaprojektowane tak, aby spełniały najsurowsze wymagania bezpieczeństwa. Dlatego te adaptery są wyjątkowo bezpieczne dla Ciebie i Twojej elektroniki. W ten sposób są zawsze gotowe do działania.

 

KOMPATYBILNE ZE WSZYSTKIMI URZĄDZENIAMI

Uniwersalny zestaw adapterów, dzięki szerokiemu zakresowi napięć, jest kompatybilny z prawie wszystkimi popularnymi urządzeniami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naładować telefon, laptop, podłączyć telewizor, czajnik, lokówkę, suszarkę do włosów czy pralkę, ten zestaw jest właśnie dla Ciebie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych adapterów zastosowano najwyższej jakości materiały oraz opatentowaną technologię produkcji, co jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa, trwałości i funkcjonalności produktu.

 

STABILNOŚĆ ZASILANIA

Doskonała przewodność, wysokiej jakości materiały, ochrona przed przeciążeniem oraz brak zwarcia sprawiają, że Twoje urządzenie będzie stabilnie zasilane. Dzięki niewielkim wymiarom możesz wygodnie zabrać te adaptery w dowolne miejsce.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • adapter podróżny z uziemieniem do ponad 150 krajów świata
  • łatwa obsługa
  • kolor: biały
  • wejście: AC 100 - 250V, 50 / 60Hz
  • Pobór mocy urządzenia: 1500W
  • adapter szwajcarski (Typ J): 10A / 250V ~
  • adapter angielski (Typ G): 13A / 250V ~ + bezpiecznik 13A
  • adapter USA (Typ B): 15A / 250V ~
  • adapter chiński (Typ I): 10A / 250V ~
  • adapter włoski (Typ L): 10A / 250V ~

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA ŁADOWARKA DO BATERII

 

ładowarka do akumulatorów AA i AAA

 

Poznaj wydajną ładowarkę do szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego ładowania baterii AA i AAA. Jest kompaktowa, ładuje do 4 akumulatorów na raz i ma diody LED, które informują o stanie ładowania.

 

 

AKUMULATORKI AAA O WYSOKIEJ MOCY

akumulatorki AAA

Poznaj te wysokiej jakości akumulatory o maksymalnej wydajności, trwałości i pojemności, zapewniające bezproblemową pracę dowolnego sprzętu elektrycznego.

 

 

UNIKALNY POWER BANK SOLARNY

power bank solarny

Poznaj ten wysokiej jakości solarny power bank, który zapewni Ci maksymalną pojemność, lekkość, przenośność i jakość w bezkonkurencyjnej cenie. Ten wyjątkowy solarny power bank oferuje możliwość ładowania wielu urządzeń jednocześnie za pomocą dwóch portów USB i jednego portu micro USB.

 

  

GNIAZDKO WIFI ZDALNE

 

gniazdko wifi zdalne

Unikalne, inteligentne gniazdo do sterowania wi-fi ułatwi Ci życie i zapewni wygodne sterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym za pomocą telefonu komórkowego. Nie ma znaczenia, jaki to rodzaj elektroniki. Możesz wygodnie i łatwo kontrolować do 10 gniazd jednocześnie z dowolnego miejsca na świecie za pomocą Wi-Fi.

 

 

WYDAJNE BATERIE ALKALICZNE AG13

 

baterie alkaliczne AG13

 

Oferujemy Ci te wydajne baterie alkaliczne o dużej pojemności, zapewniające długą funkcjonalność Twoich urządzeń. Te baterie alkaliczne o bardzo długiej żywotności charakteryzują się zwiększoną wydajnością.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: