Multicookery

PRAKTYCZNY I WIELOFUNKCYJNY

Masz dość używania wielu garnków i patelni do przygotowania jednego posiłku? Pożegnaj zatłoczoną płytę grzejną i powitaj wygodę, jaką dają wielofunkcyjne garnki! Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wszechstronnych naczyń kuchennych, które zrewolucjonizują Twoje gotowanie.

Nasze wielofunkcyjne garnki są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby kulinarne. Niezależnie od tego, czy gotujesz makaron, gotujesz warzywa na parze, czy dusisz mięso, nasze garnki poradzą sobie ze wszystkim. Dzięki takim funkcjom, jak wbudowane sitka i koszyki do gotowania na parze, możesz z łatwością gotować i odcedzać żywność bez konieczności przełączania pomiędzy różnymi garnkami i patelniami.


 

Najczęściej sprzedawane

kombiwar
Unikalny kombiwar halogenowy
Dostępne (>5 szt.)
DS27793422
 
295,41 zł
multicooker
Wyjątkowy multicooker
Dostępne (>5 szt.)
DS69932942
 
285,27 zł
2 pozycji razem

Cena

285296
1285296
kombiwar
Unikalny kombiwar halogenowy
Dostępne (>5 szt.)
295,41 zł

Odkryj wyjątkowy halogenowy kombiwar, która oferuje możliwość szybkiego i wydajnego przygotowywania zdrowych posiłków. Możesz przygotować swoje ulubione potrawy na wiele...

DS27793422
multicooker
Wyjątkowy multicooker
Dostępne (>5 szt.)
285,27 zł

  Poznaj wyjątkowy garnek wielofunkcyjny, dzięki któremu przygotujesz swoje ulubione dania dużo zdrowiej, szybciej i wygodniej. Bez problemu można w nim gotować, piec, smażyć...

DS69932942

Nasze garnki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, oraz nieprzywierającej powierzchni, która gwarantuje równomierne gotowanie potraw i nie przywieranie do garnka. Dodatkowo zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i posiadają odporne na ciepło uchwyty i pokrywy, które zapobiegają poparzeniom i rozlaniu.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę marek i stylów do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać idealny garnek wielofunkcyjny dostosowany do Twojego budżetu i potrzeb kulinarnych. Od modeli podstawowych po zaawansowane modele z wieloma przegródkami – nasze garnki z pewnością zaimponują nawet najbardziej wymagającym kucharzom.