Projektory

ZARÓWNO NOWOCZESNE, JAK I TRADYCYJNE

Projektory są niezbędnym narzędziem do prezentacji, wieczorów filmowych, gier i innych działań wymagających dużego ekranu. Rynek jest zalany szeroką gamą projektorów, od tradycyjnych projektorów lampowych po nowoczesne projektory LED. W tej kategorii prezentujemy dwa wyjątkowe projektory, które z pewnością podniosą jakość oglądania – inteligentny projektor LED i wydajny mini projektor.

Projektor Smart LED to doskonały wybór dla osób poszukujących urządzenia typu „wszystko w jednym”, które łączy w sobie rozrywkę i wygodę. Dzięki wbudowanemu połączeniu Wi-Fi i Bluetooth z łatwością możesz przesyłać strumieniowo treści z telefonu, laptopa czy tabletu. Projektor wyposażony jest także w system operacyjny Android, który umożliwia pobieranie i instalowanie ulubionych aplikacji ze sklepu Google Play. Projektor Smart LED pracuje w natywnej rozdzielczości 1080p, co gwarantuje ostry i wyraźny obraz o żywych kolorach.


 

Najczęściej sprzedawane

projektor przenośny
Porządny mini projektor przenośny
Dostępne (>5 szt.)
DS25284935
 
400,55 zł
projektor przenośny
Wyjątkowy Smart projektor LED
Aktualnie niedostępne
DS50790616
 
740,08 zł
2 pozycji razem

Cena

400741
1400741
projektor przenośny
400,55 zł

  Poznaj ten wyjątkowy i wszechstronny mini projektor LED, za pomocą którego możesz stworzyć kino domowe w zaciszu swojego domu. Możesz odtwarzać wideo i filmy w wysokiej...

DS25284935
projektor przenośny
Wyjątkowy Smart projektor LED
Aktualnie niedostępne
740,08 zł

Ustaw swoje prywatne kino domowe bezpośrednio w salonie. Wyjątkowy i wszechstronny projektor Smart LED to idealne rozwiązanie. Dzięki połączeniu WiFi możesz oglądać filmy i...

DS50790616

Wydajny mini projektor jest idealny dla tych, którzy preferują przenośność i wygodę. Ten kompaktowy projektor ma moc, dzięki natywnej rozdzielczości 720p i 2800 lumenom, zapewniając wysokiej jakości obrazy nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu. Projektor jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym laptopami, konsolami do gier i smartfonami, co czyni go doskonałym wyborem do grania i wieczorów filmowych w podróży.

Zarówno projektor Smart LED, jak i wysokowydajny mini projektor są wyposażone w technologię lamp LED, która gwarantuje długoterminową wydajność i niskie koszty konserwacji. Lampy LED mają żywotność aż do 30 000 godzin, co czyni je trwalszymi i bardziej energooszczędnymi niż tradycyjne projektory lampowe.