Przejściówka z Micro USB na USB-C

Kod: DS54869719
31,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Odkryj ten potężny adapter, który niezawodnie konwertuje wejście micro USB na USB-C.

Przejściówka micro-USB na USB-C gwarantuje wszystkie funkcje zapewniane przez standardowy kabel. Służy zarówno do zasilania, jak i do transmisji danych.

Umożliwia pełne wykorzystanie najnowszych modeli urządzeń mobilnych w połączeniu ze starszymi urządzeniami z wyjściem micro-USB.

Najwyższej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ADAPTER MICRO USB - TYP C

Nowe urządzenia mobilne ze złączem USB-C wymagają specjalnego rodzaju kabla do ładowania lub łączenia z innym urządzeniem elektronicznym. W tym momencie ładowarki i kable ze złączami micro-USB są teoretycznie bezużyteczne. Nie musimy jednak od razu się ich pozbywać, bo wystarczy zaopatrzyć się w przejściówkę micro-USB - USB-C, która szybko pozwoli na zastosowanie starszych kabli w urządzeniach o najnowszym standardzie.


adapter micro usb na usb c

 

GDZIE WYKORZYSTASZ PRZEJŚCIÓWKĘ

Można jej używać w ładowarkach mobilnych, laptopach i innych urządzeniach, w których trzeba przekonwertować port micro USB na port USB-C. Dzięki wysokiej jakości materiałom i specjalnej produkcji połączenie jest niezwykle szybkie i stabilne.

 

MAŁY ROZMIAR I NISKA WAGA

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze możesz zabrać ten adapter wszędzie ze sobą. Nie zajmuje dużo miejsca podczas użytkowania, jest łatwy do przechowywania i przenoszenia. Niewielki rozmiar sprawia, że ​​urządzenie można na stałe zamocować na kablu lub np. przy telefonie i tam go pozostawić, abyś mógł z niego korzystać, kiedy tylko tego potrzebujesz.

 

PROSTA OBSŁUGA

Przejściówka jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do kabla ze złączem micro USB, a następnie podłączyć do dowolnego urządzenia, które korzysta z portów USB-C. Dzięki temu jest natychmiast gotowa do użycia.

 
przejściówka z micro usb na usb c

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji adaptera USB wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Możesz być pewien, że adapter będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Standard USB-C: 3.0, 3.1
  • Wymiary (szerokość / wysokość): 1,5 x 2,5 cm
  • Waga: 0,002 kg
  • Kolor wysyłamy w zależności od dostępności na magazynie (biały / czarny)

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: