Wydajny odkurzacz ogrodowy, rozdrabniacz i dmuchawa do liści

Kod: DS55824378
435,64 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Odkryj szybki i łatwy sposób na pozbycie się liści z ogrodu. Ten odkurzacz do liści stanie się Twoim wiernym pomocnikiem w sprzątaniu. Dzięki niemu będziesz mógł poświęcić swój cenny czas na bardziej przyjemne i zabawne czynności.

Odkryj 3 funkcje w jednym urządzeniu. Dmuchawa do liści nie tylko odkurza, ale także rozdrabnia, zmieniając tryb pracy, otrzymujesz również potężną dmuchawę do liści.

Poręczny odkurzacz, rozdrabniacz i dmuchawa do liści posiada wytrzymały worek zbierający, który niezawodnie utrzymuje wszystkie liście w stosie. Dzięki pojemności do 40 litrów jest to jeden z najbardziej wydajnych odkurzaczy do liści.

Ergonomicznie ukształtowany uchwyt z optymalnym rozłożeniem ciężaru tworzy idealne połączenie dla łatwej i wygodnej obsługi. Jedną z nieocenionych cech tego odkurzacza do liści jest jego niewielka waga.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Zobacz więcej praktycznych akcesoriów ogrodowych.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

NAJWYŻSZEJ KLASY ODKURZACZ, ROZDRABNIACZ I DMUCHAWA DO LIŚCI

Sprzątanie liści z ogrodu to jedna z mniej popularnych czynności. Przynajmniej dla tych, którzy używają grabi. Ci, którzy posiadają odkurzacz ogrodowy, rozdrabniacz i dmuchawę do liści, cieszą się tą czynnością nieco bardziej.

 • Odkurza i rozdrabnia liście
 • Współczynnik mulczowania 16:1
 • Szybka zmiana trybu pracy zmienia urządzenie w dmuchawę do liści
 • Kosz na liście o pojemności aż 40 litrów
 • Łatwa i wygodna obsługa
 • Może być również używany do ścinania trawy i małych gałęzi.

 

 odkurzacz-do-liści

 

PRAKTYCZNY ODKURZACZ DO LIŚCI Z FUNKCJĄ ROZDRABNIANIA

Szukasz niezawodnego pomocnika ogrodowego, który potrafi robić dwie rzeczy jednocześnie? Właśnie go znalazłeś. Dzięki dmuchawie upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

Dzięki funkcji rozdrabniania uzyskasz idealnie uporządkowany ogród, a także doskonałą ściółkę lub wysokiej jakości kompost.

 

WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK MULCZOWANIA

Współczynnik mulczowania 16:1 oznacza, że mechanizm mulczujący tego odkurzacza i rozdrabniacza do liści może rozdrobnić odpady na 16 razy mniejsze kawałki. Dzięki mniejszej objętości pojemnik na odpady nie będzie musiał być opróżniany tak często.

 

DMUCHAWA DO LIŚCI

Potrzebujesz klasycznej dmuchawy do liści? Nie ma problemu. Ten odkurzacz i rozdrabniacz do liści posiada również funkcję dmuchania. Zmiana pomiędzy funkcją ssania i dmuchania jest niezwykle łatwa i szybka. W mgnieniu oka będziesz mieć do dyspozycji potężną dmuchawę do liści.

 

 rozdrabniach-do-liści

 

SPEKTAKULARNA POJEMNOŚĆ KOSZA

Nieocenionym elementem odkurzacza i rozdrabniacza do liści jest kosz zbierający. W tym przypadku jest to wytrzymały worek tekstylny o pojemności aż 40 litrów. Niewątpliwie najbardziej praktyczną cechą worka jest zamek błyskawiczny, który ułatwia jego opróżnianie.

 

Z ODKURZACZEM I ROZDRABNIACZEM DO LIŚCI

Oszczędność czasu i wysiłku. Odkurzacz i rozdrabniacz do liści ma ergonomicznie ukształtowaną rączkę i uchwyt, co znacznie ułatwia pracę.

Komfort zwiększa także przemyślany kształt całego urządzenia, które zostało zaprojektowane z maksymalną dbałością o prawidłowy rozkład masy.

 

NIE TYLKO DLA LIŚCI

Oprócz liści, odkurzacz, rozdrabniacz i dmuchawa mogą być również używane do ścinania trawy lub małych gałązek. Wszechstronne zastosowanie i wielofunkcyjność sprawiają, że jest to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu i podwórka.

 

odkurzacz-i-dmuchaw-do-liści

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Moc: 2 800 W
 • Maksymalne obroty: 14 000 obr. / 14 obr.
 • Zasilanie: 230 V
 • Zużycie powietrza: 13 l/min.
 • Pojemność worka zbiorczego: 40 l
 • Liczba funkcji: 3

 

NASZA WSKAZÓWKA 

PRAKTYCZNY ZBIERACZ LIŚCI I TRAWY

 

zbieracz liści i trawy

 

Poznaj doskonały zbieracz do liści i trawy i ułatw sobie pracę w ogrodzie i przydomowym ogródku. Wygodnie i bezpiecznie usuniesz sterty liści i inne odpady ogrodowe.

 

 

SKUTECZNY PRZYRZĄD DO USUWANIA CHWASTÓW Z KOSTKI BRUKOWEJ

 

przyrząd do usuwania chwastów z kostki brukowej

 

Poznaj profesjonalny przyrząd do usuwania chwastów, który sprawi, że wyrywanie chwastów będzie niezwykle łatwe i maksymalnie skróci czas spędzony na wyrywaniu.

 

 

PRAKTYCZNY KOSZ OGRODOWY - WOREK NA LIŚCIE

 

kosz na liście - worek ogrodowy

 

Wypróbuj ten wspaniały, praktyczny kosz ogrodowy naz liście. Możesz włożyć do niego dużą ilość liści na raz, co znacznie przyspieszy i ułatwi pracę w ogrodzie.

 

 

PRAKTYCZNA WYPALARKA DO CHWASTÓW

 

wypalarka do chwastów

 

Poznaj doskonałą wypalarkę do chwastów, która pomoże Ci utrzymać chodniki zawsze pięknie zadbane, wolne od chwastów. Zwalczanie chwastów będzie skuteczne, proste, a przede wszystkim bez środków chemicznych, nie uszkodzisz gleby w pobliżu chwastów.

 

 

SOLIDNY I TRWAŁY ŚWIDER DO ZIEMI

 

świder do ziemi - wiertnica do ziemi

 

Poznaj profesjonalną świder do gleby, który pomoże Ci wygodnie, szybko i skutecznie wykopać dowolny otwór. Nie ma znaczenia, czy musisz sadzić warzywa, drzewa, napowietrzać glebę, kopać dołki na słupki za pomocą tej wiertnicy możesz to zrobić w łatwy sposób.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: