Gniazdko wifi zdalne

Kod: DS62736232
Promocja Polecane
118,14 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalne, inteligentne gniazdo do sterowania wi-fi ułatwi Ci życie i zapewni wygodne sterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym za pomocą telefonu komórkowego. Nie ma znaczenia, jaki to rodzaj elektroniki. Możesz wygodnie i łatwo kontrolować do 10 gniazd jednocześnie z dowolnego miejsca na świecie za pomocą Wi-Fi.

Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy. Od teraz nie musisz już odłączać urządzeń. Wystarczy nacisnąć przycisk, a gniazdko natychmiast się wyłączy. W ten sposób inteligentne gniazdko oszczędza pieniądze na energii elektrycznej i wydłuża żywotność produktu nawet o 15%.

Smart gniazdko jest idealne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, do trudno dostępnej elektroniki lub do stworzenia inteligentnego domu. Gniazdo Wi-Fi pozwala użytkownikom na natychmiastowe sterowanie domem za pomocą jednego przycisku. Jest to tak wygodny, prosty i szybki, sposób a także duża oszczędność pieniędzy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ INTELIGENTNE GNIAZDKO WIFI

Jeśli nie możesz za każdym razem wyjmować urządzenia z sieci lub chcesz zamienić swój dom w inteligentny dom, te gniazdka na pewno Ci w tym pomogą. Świetnie nadają się do sterowania dowolnym urządzeniem elektronicznym, w tym oświetleniem, klimatyzatorami, grzejnikami, systemami audio, dekoracjami świątecznymi, ładowarkami i inną elektroniką.

Za pomocą telefonu komórkowego możesz oświetlić ciemną piwnicę, uruchomić wentylator, wyłączyć lampki nocne.

 • Nowy sposób na kontrolowanie swoich urządzeń
 • Możesz kontrolować aż 10 gniazdek za pomocą aplikacji
 • Oszczędza czas i pieniądze
 • Idealne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
 • Steruj dowolnymi urządzeniami elektrycznymi przez Wi-Fi
 • Możliwość ręcznego włączania i wyłączania gniazdka
 • Również dla bezpieczeństwa domu

 

inteligentne-gniazdko

 

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ I PIENIĄDZE

Urządzenia w trybie uśpienia mogą zużywać nawet kilkadziesiąt euro rocznie. Często urządzenia te są montowane w taki sposób, że za każdym razem wyciągnięcie kabla z sieci jest bardzo trudne i niewygodne. Te inteligentne gniazdka zostały zaprojektowane tak, aby pomóc wyłączyć urządzenia jednym naciśnięciem przycisku. W ten sposób zestaw ten pozwala zaoszczędzić pieniądze na energii elektrycznej i wydłuża żywotność produktu nawet o 15%. Po przerwie w dostawie prądu gniazdka pozostają wyłączone, aby oszczędzać energię.

 

STERUJ KILKOMA GNIAZDKAMI

Nie musisz już wstawać, aby wyłączyć radio, ekspres do kawy czy jakiekolwiek inne urządzenie. Dzięki temu gniazdku WiFi możesz wygodnie i łatwo sterować nawet dziesiątkami gniazdek jednocześnie.

Synchronizuj wiele gniazd z aplikacją, którą możesz sterować. Każde gniazdko smart można włączać i wyłączać w razie potrzeby. Gniazda można również obsługiwać ręcznie. W ten sposób za pomocą telefonu można sterować gniazdkami w całym domu, garażu, firmie.

 

BEZPIECZNE I NIEZAWODNE

Te certyfikowane gniazdka do sterowania przez Wi-Fi zostały zaprojektowane tak, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa. Dlatego te gniazdka są wyjątkowo bezpieczne dla Ciebie i Twojej elektroniki.

gniazdka wifi

 

PROSTA OBSŁUGA ZA POMOCĄ APLIKACJI

Kontroluj swoje inteligentne gniazdko za pomocą technologii Wi-Fi. Po prostu zainstaluj darmową aplikację na swoim Androidzie lub iPhonie i możesz sterować swoimi gniazdami w dowolnym momencie. Dokładne instrukcje zostaną dostarczone wraz z produktem.

 

WYJĄTKOWY DESIGN I WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKONANIE

Specjalny nowoczesny design oraz najwyższej jakości materiały są gwarancją długiej żywotności gniazdka. Inteligentne gniazdko z wi-fi ma odpowiednie zabezpieczenia. Osiągnęliśmy idealną równowagę dobrej jakości i niskiej ceny. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów posiada długą żywotność.

 

gniazdko-na-wifi

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • możliwość sterowania z dowolnego miejsca na świecie z dostępnym łączem internetowym WiFi
 • za pomocą jednej aplikacji możesz niezależnie kontrolować do 10 gniazdek DY11WiFi w ramach jednego routera WiFi
 • proste sterowanie za pomocą aplikacji
 • : 3000W, AC 230V / 13A
 • możliwość ręcznego włączania i wyłączania gniazdka
 • zabezpieczenie przed dziećmi
 • sygnalizacja LED
 • częstotliwości transmisji: 2,4GHz, 433MHz
 • gniazdo zasilania: AC 230V, 50Hz
 • temperatura pracy: 0 C° do + 35 C°
 • kolor biały

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA ŁADOWARKA DO BATERII

 

ładowarka do akumulatorów AA i AAA

 

Poznaj wydajną ładowarkę do szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego ładowania baterii AA i AAA. Jest kompaktowa, ładuje do 4 akumulatorów na raz i ma diody LED, które informują o stanie ładowania.

 

 

AKUMULATORKI AAA O WYSOKIEJ MOCY

akumulatorki AAA

Poznaj te wysokiej jakości akumulatory o maksymalnej wydajności, trwałości i pojemności, zapewniające bezproblemową pracę dowolnego sprzętu elektrycznego.

 

 

UNIKALNY POWER BANK SOLARNY

power bank solarny

Poznaj ten wysokiej jakości solarny power bank, który zapewni Ci maksymalną pojemność, lekkość, przenośność i jakość w bezkonkurencyjnej cenie. Ten wyjątkowy solarny power bank oferuje możliwość ładowania wielu urządzeń jednocześnie za pomocą dwóch portów USB i jednego portu micro USB.

 

 

ADAPTER PODRÓŻNY - ADAPTER DO GNIAZDKA

adapter podróżny - adapter do gniazdka

Wysokiej jakości, bezpieczny zestaw adapterów do gniazdek pozwoli Ci korzystać z urządzeń w nawet 150 krajach na całym świecie. Zestaw idealny dla wszystkich podróżników, biznesmenów, managerów, ale także dla każdego urlopowicza.

 

 

WYDAJNE BATERIE ALKALICZNE AG13

 

baterie alkaliczne AG13

 

Oferujemy Ci te wydajne baterie alkaliczne o dużej pojemności, zapewniające długą funkcjonalność Twoich urządzeń. Te baterie alkaliczne o bardzo długiej żywotności charakteryzują się zwiększoną wydajnością.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: