Akcesoria do odkurzaczy

WŁAŚCIWE NARZĘDZIA

Witamy w naszej obszernej kolekcji akcesoriów do odkurzaczy! Jeśli chcesz zwiększyć wydajność i wszechstronność swojego sprawdzonego odkurzacza, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza szeroka gama przystawek i akcesoriów została zaprojektowana tak, aby z łatwością stawić czoła każdemu wyzwaniu związanemu z czyszczeniem.

Utrzymanie domu w czystości i wolnej od kurzu to bułka z masłem, jeśli masz odpowiednie narzędzia. Nasza oferta akcesoriów do odkurzaczy została stworzona, aby zaspokoić różnorodne potrzeby zarówno właścicieli domów, jak i profesjonalistów zajmujących się sprzątaniem. Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić trudno dostępne narożniki, delikatne powierzchnie czy upartą sierść zwierząt, mamy idealną przystawkę, która ułatwi Ci tę pracę.


 

Najczęściej sprzedawane

uniwersalna końcówka do odkurzacza
Unikalna końcówka do odkurzacza
Dostępne (>5 szt.)
DS52339287
 
66,70 zł
końcówka do odkurzacza
Sensacyjna końcówka do odkurzacza
Dostępne (>5 szt.)
DS99755903
 
65,99 zł
2 pozycji razem

Cena

6567
16567
uniwersalna końcówka do odkurzacza
66,70 zł

Odkryj rewelacyjną końcówkę do odkurzacza, dzięki której szuflady na zabawki, kredensy, organizery na narzędzia i wszystkie małe przedmioty lub trudno dostępne miejsca będą...

DS52339287
końcówka do odkurzacza
65,99 zł

Odkryj rewelacyjną końcówkę do odkurzacza, dzięki której odkurzysz szuflady z zabawkami, różne pojemniki, skrzynki na narzędzia i wszelkie drobne przedmioty lub trudno dostępne...

DS99755903

Jednym z najpopularniejszych akcesoriów do odkurzaczy jest długa nasadka. Nasadka ta o cienkiej i wydłużonej konstrukcji umożliwia dotarcie do wąskich przestrzeni między meblami, wzdłuż listew przypodłogowych i do najwęższych szczelin. Pożegnaj się z tymi irytującymi kurzami ukrywającymi się w rogach!

Oferujemy szeroką gamę nasadek szczotkowych do twardych podłóg i powierzchni. Szczotki te mają miękkie włosie, które delikatnie usuwa brud i zanieczyszczenia, nie rysując ani nie uszkadzając podłóg. Niezależnie od tego, czy masz twarde drewno, laminat czy płytki, nasze nasadki szczotkowe pomogą Ci osiągnąć nieskazitelną czystość bez żadnych problemów.