Farby do ciała

KREATYWNE KOLORY

Szukasz kreatywnego sposobu na wyrażenie siebie? Nie szukaj dalej niż farba do ciała! Nasza oferta farb do ciała idealnie nadaje się zarówno do malowania twarzy, jak i ciała, pozwalając na realizację najśmielszych pomysłów.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy dopiero zaczynasz, nasza oferta farb do ciała jest odpowiednia dla wszystkich poziomów umiejętności. Nasze produkty są łatwe w aplikacji i mają gładką, równą konsystencję, dzięki czemu Twoje projekty będą wyglądać nieskazitelnie za każdym razem.


 

Najczęściej sprzedawane

kredki do malowania twarzy i ciała
 
58,99 zł
farby do twarzy
Świetne farby do malowania twarzy i ciała
Chwilowo niedostępne
DS36281235
 
77,57 zł
2 pozycji razem

Cena

5878
15878
farby do twarzy
77,57 zł

  Poznaj ten niesamowity zestaw 12 wysokiej jakości kredek do malowania twarzy i ciała w pięknych pastelowych kolorach, które są tegorocznym hitem. Dzięki nim wyczarujesz...

DS36281235
kredki do malowania twarzy i ciała
58,99 zł

Poznaj ten niesamowity zestaw 6 wysokiej jakości kredek do malowania twarzy i ciała, które są tegorocznym hitem. Dzięki nim wyczarujesz niepowtarzalny rysunek na każdą okazję....

DS61890095

Nasze farby do ciała wykonane są z wysokiej jakości składników, dzięki czemu są bezpieczne i nietoksyczne w użyciu na skórze. Ponadto można je łatwo zdjąć, więc czyszczenie ich po wydarzeniu lub występie jest dziecinnie proste.

Nasza gama kolorystyczna jest bezkonkurencyjna, możesz wybierać spośród dużej liczby odcieni. Od jasnych i odważnych po miękkie i stonowane, nasze farby do ciała są idealne do tworzenia skomplikowanych wzorów i modeli.