Wertykulatory

WYSOKIEJ JAKOŚCI RĘCZNE AERATORY I WERTYKULATORY DO TRAWY

Oferujemy szeroką gamę ręcznych aeratorów i aeratorów do trawy, dzięki którym Twój trawnik będzie wyglądał zielono, zdrowo i bujnie! Jeśli szukasz niedrogiego i ekologicznego sposobu na pielęgnację trawnika, to dobrze trafiłeś.

Nasze ręczne aeratory do trawników i aeratory do trawy są specjalnie zaprojektowane, aby poprawić drenaż gleby, promować wzrost korzeni i zmniejszyć zagęszczenie gleby. Napowietrzając lub wertykulując trawnik, można stworzyć przestrzeń dla powietrza, wody i składników odżywczych, które mogą wniknąć w głąb gleby, co skutkuje mocniejszym i zdrowszym trawnikiem.

Nasza gama ręcznych aeratorów i wertykulatorów do trawy jest łatwa w użyciu, lekka i trwała. Oferujemy różnorodne modele dostosowane do każdego rozmiaru i rodzaju trawnika, od małych aeratorów ręcznych po większe, bardziej wydajne wertykulatory. Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany pod kątem jakości wykonania, niezawodności i wydajności, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszy produkt za swoje pieniądze.


 

Najczęściej sprzedawane

areator do trawy
Wydajny aerator do trawnika ręczny
Dostępne (>5 szt.)
DS66381028
 
96,77 zł
aerator
116,24 zł –39 %
Aerator - napowietrzacz trawnika
Dostępne (>5 szt.)
DS83491766
Pierwotnie: 116,24 zł  (–39 %)
70,83 zł
2 pozycji razem

Cena

7097
17097

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 2
areator do trawy
96,77 zł

  Wydajny ręczny aerator do trawników doda trawnikowi życia i świeżości. Ten skuteczny aerator napowietrza glebę i poprawia wzrost trawy. Ponadto spulchnia i delikatnie...

DS66381028
aerator
116,24 zł –39 %
70,83 zł

  Poznaj ten wyjątkowy aerator - nopowietrzacz trawnika, za pomocą którego możesz napowietrzyć cały trawnik podczas przyjemnego spaceru. Dzięki solidnym stalowym...

DS83491766

W naszym sklepie internetowym jesteśmy dumni z oferowania doskonałej obsługi klienta i wsparcia. Nasz zespół jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów. Dzięki naszej szybkiej i niezawodnej wysyłce nowy ręczny aerator do trawników lub aerator może zostać dostarczony prosto pod Twoje drzwi w mgnieniu oka.

Nie pozwól, aby zagęszczenie gleby i słaby drenaż zrujnowały Twój trawnik. Już dziś zainwestuj w wysokiej jakości ręczny aerator do trawników lub wertykulator i ciesz się zdrowszym, bardziej zielonym trawnikiem przez długie lata!

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.