Kółka

WYSOKA JAKOŚĆ I PROFESJONALNOŚĆ

Witamy w naszym sklepie internetowym, najlepszym miejscu oferującym wysokiej jakości kółka samonastawne i profesjonalne zestawy do przenoszenia mebli. Jeśli potrzebujesz niezawodnych i wydajnych rozwiązań ułatwiających przenoszenie mebli, dobrze trafiłeś.

Rozumiemy wyzwania związane z przenoszeniem ciężkich i nieporęcznych mebli. Dlatego oferujemy szeroką gamę kółek specjalnie zaprojektowanych, aby sprostać wymaganiom związanym z transportem mebli. Nasze kółka są trwałe i zapewniają płynny i bezpieczny ruch cennych przedmiotów, nie powodując uszkodzeń podłogi ani powierzchni.


 

Najczęściej sprzedawane

doskonałe gumowe kółka do krzeseł biurowych
 
101,77 zł
kółka do przesuwania mebli
 
90,59 zł
2 pozycji razem

Cena

90102
190102
kółka do przesuwania mebli
90,59 zł

Poznaj ten wyjątkowy zestaw do przesuwania mebli, który sprawi, że przenoszenie ciężkich przedmiotów będzie wygodne, łatwe i bezpieczne. W zestawie zastosowano kółka oraz...

DS59299882
doskonałe gumowe kółka do krzeseł biurowych
101,77 zł

  Poznaj maksymalny komfort użytkowania krzesła biurowego. Koła gumowe są mocniejszą, cichszą i lepszą jakościowo alternatywą dla kół plastikowych. Ponadto wyglądają...

DS76162964

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się profesjonalną przeprowadzką, czy majsterkowiczem, nasze kółka na kółkach są idealnym towarzyszem podczas przenoszenia mebli. Nasza kolekcja obejmuje różne rozmiary, style i udźwigi, dzięki czemu możesz znaleźć idealne kółka odpowiadające Twoim konkretnym potrzebom.

Jedną z wyróżniających cech naszych zestawów kołowych jest ich trwałość. Koła te wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymywały duże obciążenia i częste użytkowanie. Zaprojektowane z precyzją i dbałością o szczegóły, zapewniają doskonałą stabilność i zwrotność, gdy tego najbardziej potrzebujesz.