Sterylizatory

NARZĘDZIA WOLNE OD BAKTERII

Jeśli szukasz sposobu na utrzymanie narzędzi, telefonów komórkowych, wieszaków, respiratorów i małych przedmiotów w stanie wolnym od zarazków, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz sklep internetowy oferuje szereg sterylizatorów przeznaczonych do usuwania bakterii i wirusów z różnych powierzchni.

Nasz sterylizator narzędzi jest idealny do użytku w salonach, spa i innych obiektach, w których narzędzia muszą być sterylizowane szybko i skutecznie. Jego kompaktowy rozmiar i wydajna technologia światła UV-C sprawiają, że jest to niezbędny sprzęt dla każdego profesjonalisty ceniącego higienę i bezpieczeństwo.


 

Najczęściej sprzedawane

myjka soniczna do protez
Praktyczna myjka soniczna do protez zębowych
Dostępne (>5 szt.)
DS48311072
 
96,77 zł
sterylizator
Profesjonalny sterylizator narzędzi
Dostępne (>5 szt.)
DS94489620
 
154,47 zł
3 pozycji razem

Cena

96155
196155
myjka soniczna do protez
96,77 zł

  Wypróbuj poręczną soniczną myjkę do protez i uzyskaj doskonałe czyszczenie protez lub zębów. Dzięki unikalnej technologii pozwala bez wysiłku usunąć luźne cząsteczki z...

DS48311072
sterylizator uv
125,82 zł

  Poznaj to potężne pudełko do sterylizacji UV na telefony komórkowe, maseczki i małe przedmioty. Dzięki wysokiej wydajności i specjalnej konstrukcji doskonale...

DS76214036
sterylizator
154,47 zł

  Poznaj ten potężny sterylizator narzędzi, dzięki któremu wygodnie, szybko i skutecznie wysterylizujesz dowolne metalowe przedmioty. W sterylizatorze zastosowano potężną...

DS94489620

Ponadto oferujemy również pudełka do sterylizacji UV, które są specjalnie zaprojektowane do telefonów komórkowych, wieszaków, respiratorów i małych przedmiotów. Pudełka te wykorzystują światło UV-C do niszczenia 99,9% bakterii i wirusów, zapewniając, że przedmioty osobiste są zawsze wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy po prostu kimś, kto chce utrzymać swoje przedmioty w czystości i higienie, nasze sterylizatory są idealnym rozwiązaniem. Są łatwe w użyciu, niedrogie i bardzo skuteczne w usuwaniu zarazków na różnych powierzchniach.

Dlaczego więc czekać? Przejrzyj naszą ofertę sterylizatorów już dziś i zacznij utrzymywać swoje narzędzia, telefony komórkowe, respiratory i małe przedmioty wolne od szkodliwych bakterii i wirusów!