Sterylizatory

NARZĘDZIA WOLNE OD BAKTERII

Jeśli szukasz sposobu na utrzymanie narzędzi, telefonów komórkowych, wieszaków, respiratorów i małych przedmiotów w stanie wolnym od zarazków, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz sklep internetowy oferuje szereg sterylizatorów przeznaczonych do usuwania bakterii i wirusów z różnych powierzchni.

Nasz sterylizator narzędzi jest idealny do użytku w salonach, spa i innych obiektach, w których narzędzia muszą być sterylizowane szybko i skutecznie. Jego kompaktowy rozmiar i wydajna technologia światła UV-C sprawiają, że jest to niezbędny sprzęt dla każdego profesjonalisty ceniącego higienę i bezpieczeństwo.


 

Najczęściej sprzedawane

myjka soniczna do protez
Praktyczna myjka soniczna do protez zębowych
Dostępne (>5 szt.)
DS48311072
 
101,77 zł
sterylizator
Profesjonalny sterylizator narzędzi
Dostępne (>5 szt.)
DS94489620
 
159,47 zł
3 pozycji razem

Cena

101160
1101160
myjka soniczna do protez
101,77 zł

Wypróbuj poręczną soniczną myjkę do protez i uzyskaj doskonałe czyszczenie protez lub zębów. Dzięki unikalnej technologii pozwala bez wysiłku usunąć luźne cząsteczki z zębów....

DS48311072
sterylizator uv
130,82 zł

Poznaj to potężne pudełko do sterylizacji UV na telefony komórkowe, maseczki i małe przedmioty. Dzięki wysokiej wydajności i specjalnej konstrukcji doskonale dezynfekuje...

DS76214036
sterylizator
159,47 zł

  Poznaj ten potężny sterylizator narzędzi, dzięki któremu wygodnie, szybko i skutecznie wysterylizujesz dowolne metalowe przedmioty. W sterylizatorze zastosowano potężną...

DS94489620

Ponadto oferujemy również pudełka do sterylizacji UV, które są specjalnie zaprojektowane do telefonów komórkowych, wieszaków, respiratorów i małych przedmiotów. Pudełka te wykorzystują światło UV-C do niszczenia 99,9% bakterii i wirusów, zapewniając, że przedmioty osobiste są zawsze wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy po prostu kimś, kto chce utrzymać swoje przedmioty w czystości i higienie, nasze sterylizatory są idealnym rozwiązaniem. Są łatwe w użyciu, niedrogie i bardzo skuteczne w usuwaniu zarazków na różnych powierzchniach.

Dlaczego więc czekać? Przejrzyj naszą ofertę sterylizatorów już dziś i zacznij utrzymywać swoje narzędzia, telefony komórkowe, respiratory i małe przedmioty wolne od szkodliwych bakterii i wirusów!