Etui na dokumenty i karty

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Szukasz stylowego i funkcjonalnego sposobu na bezpieczne i uporządkowane przechowywanie ważnych dokumentów i kart? Nie szukaj dalej niż nasza kolekcja etui na dokumenty i karty!

Nasze etui na dokumenty i karty to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka minimalistycznego portfela, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Dzięki technologii blokowania RFID nasze etui zapewniają najwyższą ochronę przed kradzieżą tożsamości i oszustwami związanymi z kartami kredytowymi.


 

Najczęściej sprzedawane

alarm osobisty na breloczku
Niezawodny alarm osobisty
Dostępne (>5 szt.)
DS85100917
 
70,91 zł
etui na karty
Idealne minimalistyczne etui na karty RFID
Dostępne (>5 szt.)
DS17724319
 
95,51 zł
2 pozycji razem

Cena

7096
17096
etui na karty
95,51 zł

Poznaj idealne i minimalistyczne etui na karty RFID, dzięki któremu praktycznie i przejrzyście zorganizujesz swoje finanse oraz ważne karty płatnicze, kredytowe i lojalnościowe....

DS17724319
alarm osobisty na breloczku
Niezawodny alarm osobisty
Dostępne (>5 szt.)
70,91 zł

  Mini kieszonkowy alarm osobisty to niezawodna pomoc dla osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Możesz mieć go zawsze przy sobie w nagłych wypadkach, ponieważ ma formę...

DS85100917

Oprócz zabezpieczeń nasze etui na dokumenty i karty są również niezwykle niezawodne. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na codzienne użytkowanie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą bezpieczne niezależnie od tego, gdzie się udasz.

Ale to nie wszystko – nasze etui na dokumenty i karty wyposażone są także w alarm osobisty, który można uruchomić w sytuacji awaryjnej. Niezależnie od tego, czy wracasz do domu późno w nocy, czy potrzebujesz pomocy w niebezpiecznej sytuacji, nasz alarm osobisty jest niezbędnym narzędziem, które pomoże Ci zachować bezpieczeństwo.