Pulsoksymetry

MONITOROWANIE POZIOMU TLENU WE KRWI

Jeśli szukasz oksymetru, który pomoże Ci monitorować poziom tlenu we krwi, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę oksymetrów, które są łatwe w użyciu i zapewniają dokładne odczyty.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oksymetru do użytku osobistego, czy do celów medycznych, mamy opcje dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze oksymetry są kompaktowe, lekkie i przenośne, dzięki czemu można z nich wygodnie korzystać w domu lub w podróży.


 

Najczęściej sprzedawane

pulsoksymetr
Wysokiej jakości pulsoksymetr napalcowy
Dostępne (>5 szt.)
DS65457405
 
115,19 zł
1 pozycji razem

Cena

115116
1115116
pulsoksymetr
115,19 zł

Poznaj ten wysokiej jakości i niezawodny pulsoksymetr. W prosty, niezawodny i nieinwazyjny sposób mierzy saturację krwi i tętno u dorosłych i dzieci. Pulsoksymetr jest...

DS65457405

Oferujemy oksymetry najlepszych marek, którym zaufali pracownicy służby zdrowia na całym świecie. Dzięki różnorodnym funkcjom i cenom z pewnością znajdziesz oksymetr, który pasuje do Twojego budżetu i wymagań.

Zakupy oksymetru nigdy nie były łatwiejsze. Nasz sklep internetowy oferuje bezproblemowe zakupy z bezpiecznymi opcjami płatności i szybką wysyłką. Ponadto nasz kompetentny zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.