Dzwonki bezprzewodowe

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO DOMU

Szukasz wygodnego i niezawodnego sposobu na otwarcie drzwi z dowolnego miejsca w domu lub nawet zdalnie z poziomu telefonu? Nie szukaj dalej niż bezprzewodowe dzwonki do drzwi i bezprzewodowe dzwonki do drzwi z kamerami!

Bezprzewodowe dzwonki do drzwi to nowoczesne rozwiązanie tradycyjnych dzwonków do drzwi, które pozwalają łatwo słyszeć i reagować na gości, bez konieczności stosowania skomplikowanego okablowania lub instalacji. Urządzenia te wykorzystują technologię bezprzewodową do przesyłania sygnału z przycisku dzwonka do odbiornika, który można umieścić w dowolnym miejscu w domu w zasięgu. Dzięki wielu dostępnym opcjom, w tym różnym dzwonkom i ustawieniom głośności, z łatwością znajdziesz bezprzewodowy dzwonek do drzwi odpowiadający Twoim potrzebom.


 

Najczęściej sprzedawane

Wyjątkowy bezprzewodowy dzwonek do drzwi
 
145,18 zł
dzwonek bezprzewodowy z kamerą
Dzwonek bezprzewodowy z kamerą wifi
Dostępne (>5 szt.)
DS48965967
 
203,75 zł
2 pozycji razem

Cena

145204
1145204
dzwonek bezprzewodowy z kamerą
Promocja Polecane
203,75 zł

Wysokiej jakości bezprzewodowy dzwonek do drzwi Wi-Fi premium to wyjątkowy sposób, aby zobaczyć, kto jest przed Twoimi drzwiami w czasie rzeczywistym. Możesz komunikować się z...

DS48965967
Wyjątkowy bezprzewodowy dzwonek do drzwi
145,18 zł

Wejdź do świata doskonałego, wodoodpornego dzwonka bezprzewodowego o wysokiej wydajności. Dzięki trzystopniowej regulacji głośności i aż 51 melodyjnym...

DS75488936

Ale po co się na tym zatrzymywać? Dodając kamerę, możesz także zobaczyć, kto jest pod Twoimi drzwiami, nawet gdy nie ma Cię w domu. Bezprzewodowe dzwonki do drzwi z kamerą, znane również jako dzwonki do drzwi z Wi-Fi, wykorzystują wbudowaną kamerę do przechwytywania obrazu i dźwięku każdej osoby, która zbliża się do Twoich drzwi. Materiał ten jest następnie bezprzewodowo przesyłany do Twojego smartfona lub innego urządzenia, umożliwiając oglądanie i interakcję z odwiedzającymi w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Bezprzewodowe dzwonki do drzwi z kamerą są wyposażone w szereg funkcji, w tym wykrywanie ruchu, noktowizor i dwukierunkowy dźwięk. Detekcja ruchu pozwala kamerze rozpocząć nagrywanie, gdy ktoś zbliży się do Twoich drzwi, a noktowizor pozwala zobaczyć gości nawet przy słabym oświetleniu. Dwukierunkowy dźwięk pozwala rozmawiać z gośćmi za pomocą dzwonka do drzwi, ułatwiając wydawanie poleceń kierowcom dostaw lub informowanie przyjaciół i rodziny, że jesteś w drodze do drzwi.