Praktyczny zestaw naprawczy do szyb samochodowych

Kod: DS11592813
65,99 zł –24 % 49,99 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Czasami wystarczy mały kamyczek, aby spowodować pęknięcie lub odprysk na przedniej szybie samochodu. Przedstawiamy praktyczny zestaw naprawczy do przedniej szyby samochodu, który sprawi, że naprawa będzie szybka i prosta.

Zapobiegaj dalszemu rozprzestrzenianiu się pęknięcia w ciągu zaledwie kilku minut przy minimalnym wysiłku. Szyba samochodu znów będzie mocna, bez widocznych ubytków i nic nie będzie Cię ograniczać podczas jazdy.

Osiągnij najlepszy możliwy wynik i zaoszczędź czas i pieniądze. Szybę naprawisz praktycznie wszędzie, bo zestaw możesz mieć zawsze przy sobie.

Zestaw naprawczy do przedniej szyby zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby efekt był nieskazitelny. Od teraz będziesz mógł samodzielnie likwidować mniejsze pęknięcia i odpryski. Koszty naprawy będą więc nieporównywalnie niższe niż w warsztatach samochodowych.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiega parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KOMPLETNY ZESTAW DO NAPRAWY SZYB SAMOCHODOWYCH

Drobne odbite kamienie mogą uszkodzić szybę samochodu. Nie muszą być duże, ale i tak mogą przysporzyć kłopotów. Mogą ograniczać podczas jazdy, ale dzięki kompletnemu zestawowi do naprawy przedniej szyby problem ten będzie należał do przeszłości.

 

zestaw-do-naprawy-szyb-samochodowych

 

DO NAPRAWY PĘKNIĘĆ I ODPRYSKÓW

Z zestawem do klejenia przedniej szyby bez problemu poradzisz sobie z zarysowaniami powierzchni, małymi pęknięciami o średnicy 2,5 cm lub małymi pęknięciami nieprzekraczającymi 15 cm. Zapobiegniesz dalszemu rozprzestrzenianiu się uszkodzeń i będą one mniej widoczne.

 

SZYBKO I BEZ WYSIŁKU

Nie musisz być doświadczonym mechanikiem samochodowym, aby samodzielnie poradzić sobie z naprawą. Cała procedura zajmie Ci kilka minut, aby szkło wyglądało jak nowe. W ten sposób zaoszczędzisz czas i zmniejszysz koszty związane z naprawami w warsztatach samochodowych.

 

BARDZO PROSTA OBSŁUGA

Urządzenie aplikacyjne mocowane jest do szyby i umożliwia łatwe nałożenie kleju na miejsce uszkodzenia. Klej, czyli tzw żywica, wypełnia pęknięcie i skutecznie je spaja. W przypadku pęknięcia podłużnego istnieje możliwość aplikacji kleju bez użycia aplikatora.

 

zestaw-naprawczy-szyby-samochodowej

 

SKUTECZNOŚĆ KLEJU

Preparat zaleca się stosować na zewnątrz przy słonecznej pogodzie dla lepszego utwardzenia kleju. Wysycha w zaledwie kilku minut, a nadmiar pozostałości można usunąć za pomocą dołączonej skrobaczki, nie martwiąc się o zarysowanie szkła. Najskuteczniejszy i najszybszy efekt uzyskasz stosując lampę UV, gdzie proces utwardzania odbywa się wyłącznie pod wpływem promieniowania UV.

 

PRZENOŚNY I WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Zestaw naprawczy do szyb samochodowych możesz zabrać ze sobą wszędzie, a drobne wady kosmetyczne już Cię nie zaskoczą. Nadaje się do każdego rodzaju szkła. Wystarczająca ilość kleju zapewni, że w razie potrzeby zestaw będzie można ponownie wykorzystać.

 

WSZYSTKO CO POTRZEBNE W JEDNYM ZESTAWIE

To niesamowite, że tak małe opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz do kompletnej naprawy. Profesjonalna jakość za ułamek kosztów wymiany całego szkła. Przedłuż trwałość i żywotność szkła w jeden szybki i skuteczny sposób.

 

zestaw-do-klejenia-szyb

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Naprawia pęknięcia, rysy i odpryski
 • Uszkodzenia będą prawie niewidoczne
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Do wszystkich typów szyb
 • Najszybszy sposób na naprawę przedniej szyby w samochodzie
 • Wielokrotnego użytku
 • Wysokiej jakości klej żywiczny

 

ZESTAW ZAWIERA

 • Dozownik kleju
 • Utwardzające taśmy foliowe
 • Aplikator z przyssawkami
 • Klej z żywicy
 • Skrobaczka

 

NASZA WSKAZÓWKA

ORYGINALNE OZDOBNE LISTWY OCHRONNE NA FELGI

 

ozdobne listwy na felgi

 

Odkryj rewelacyjną ochronę kół swojego samochodu. Listwy ochronne chronią i jednocześnie nadają felgom niepowtarzalny styl. Postaw na doskonałość i bądź oryginalny.

 

 

DOSKONAŁY OCHRONNY POKROWIEC NA SAMOCHÓD

 

wodoodporny pokrowiec na samochód

 

Poznaj ten wspaniały pokrowiec ochronny na samochód, który pomoże chronić Twoje ukochane cztery kołka przed deszczem, kurzem, mrozem, szkodliwym promieniowaniem UV i innymi uszkodzeniami.

 

 

WYJĄTKOWA OSŁONA NA PRZEDNIĄ SZYBĘ CHRONIĄCA PRZED MROZEM I SŁOŃCEM

 

inteligentna osłona na przednią szybę antyszronowa i przeciwsłoneczna

 

Poznaj tę wyjątkową inteligentną osłonę na przednią szybę, która doskonale chroni przed mrozem, brudem, słońcem i promieniowaniem UV. Od teraz koniec z gorącymi siedzeniami i minutami skrobania przedniej szyby. Z tą osłoną Twoje życie będzie łatwiejsze.

 

 

INNOWACYJNY, CHŁODZĄCY POKROWIEC NA FOTEL SAMOCHODOWY

 

chłodzący pokrowiec na fotel samochodowy

 

Odkryj wyjątkowe uczucie jazdy samochodem. Chłodzący pokrowiec na siedzenie jest nieocenionym towarzyszem podróży podczas letniej przygody.

 

 

OCHRONA FOTELI PRZED KOPANIEM

ochraniacz na fotele samochodowe

Nasze wodoodporne pokrowce na siedzenia samochodowe premium są dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby chronić swój samochód. Chronią siedzenie przed brudem, błotem, śniegiem i deszczem, a dodatkowo świetnie wyglądają.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: