Plastelina magnetyczna

SZUKASZ ZABAWNEGO I KREATYWNEGO ZAJĘCIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH?

Nie szukaj dalej i przejrzyj naszą kategorię inteligentnej plasteliny w naszym sklepie internetowym! Nasza inteligentna plastelina to wszechstronna i kolorowa modelina, która pozwala tworzyć nieskończoną różnorodność kształtów, figur i wzorów. Jej giętka i łatwa do formowania konsystencja sprawia, że idealnie nadaje się do modelowania, formowania i budowania. Jest również nietoksyczna, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.

Nasza inteligentna plastelina jest dostępna w szerokiej gamie kolorów i jest dostępna w różnych zestawach, dzięki czemu możesz wybrać idealny dla swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego zestawu na początek, czy większego zestawu do bardziej zaawansowanych projektów, mamy wszystko, czego potrzebujesz.


 

Najczęściej sprzedawane

magiczna plastelina
Niezwykła magiczna plastelina
Dostępne (>5 szt)
DS26857242
 
70,91 zł
1 pozycji razem

Cena

7071
17071
magiczna plastelina
Promocja Polecane
70,91 zł

Poznaj wyjątkową inteligentną plastelinę, która zdobyła miliony fanów za swoją wyjątkowość, zabawę i kreatywność. Zapomnij o klasycznej plastelinie i wejdź na wyższy poziom....

DS26857242

Oprócz tego, że jest to świetna zabawa, inteligentna plastelina może być również wykorzystywana do celów edukacyjnych. Pomaga rozwijać umiejętności motoryczne, koordynację ręka-oko i kreatywność. Ponadto jest to świetny sposób na odstresowanie się.

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości inteligentną plastelinę w konkurencyjnych cenach. Szybka dostawa i przyjazna dla użytkownika strona internetowa sprawiają, że zakupy u nas to pestka. Po co więc czekać? Przejrzyj naszą kategorię inteligentnej plasteliny już dziś i zacznij tworzyć własne arcydzieła!