Programatory czasowe

AUTOMATYKA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Jeśli szukasz praktycznego rozwiązania do automatyzacji urządzeń elektrycznych, zegary sterujące są idealnym wyborem. Urządzenia te, zwane także zegarami typu plug-in, mogą włączać i wyłączać urządzenia o określonych porach, ułatwiając Ci życie oraz oszczędzając energię i pieniądze.

W naszym e-sklepie znajdziesz szeroki wybór wyłączników czasowych odpowiednich do różnych zastosowań, na przykład do sterowania systemami oświetlenia, ogrzewania i wentylacji. W naszej ofercie znajdziesz zegary cyfrowe i mechaniczne, a także modele z wtyczką i na szynę DIN.


 

Najczęściej sprzedawane

programator czasowy
 
107,32 zł
1 pozycji razem

Cena

107108
1107108
programator czasowy
107,32 zł

  Poznajcie Państwo praktyczny zegar przełączający - timer do gniazdka i oszczędność prądu gwarantowana. Zegar wyłącza światło, filtrację w akwarium, telewizor i różne...

DS47076436

Cyfrowe timery są przyjazne dla użytkownika i umożliwiają zaprogramowanie do 20 cykli włączenia/wyłączenia dziennie. Możesz ustawić różne godziny na dni powszednie i weekendy, a nawet zaprogramować timer, aby losowo włączał i wyłączał urządzenia, aby odstraszyć złodziei, gdy nie ma Cię w domu. Niektóre timery cyfrowe mają również wbudowaną baterię podtrzymującą, która zapisuje ustawienia w przypadku przerwy w dostawie prądu.

Z drugiej strony timery mechaniczne wykorzystują pokrętło obrotowe do ustawienia czasu włączenia/wyłączenia. Są tańsze niż timery cyfrowe i idealnie nadają się do prostych zastosowań, takich jak włączanie światła o zmierzchu i wyłączanie o świcie.