Klimatyzator przenośny

Kod: DS43929013
Promocja Polecane
158,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyjątkowy klimatyzator powietrza Arctic air został zaprojektowany do szybkiego chłodzenia powietrza nawet o 8°C, zapewniając lepszą jakość powietrza i przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Przenośna klimatyzacja jest cicha, bezwonna, nietoksyczna i wielokrotnego użytku. Ciesz się chłodnym, czystym i świeżym powietrzem, gdziekolwiek jesteś.

Dodatkowo ta wyjątkowa chłodziarka jednocześnie nawilża i oczyszcza powietrze. W ten sposób przyczynia się do lepszej jakości powietrza w Twoim domu. Jest to szczególnie cenione przez wszystkich alergików, dzieci, osoby starsze i chore.

Klimatyzator nadaje się do każdego pomieszczenia, biura, sypialni, pracy i innych pomieszczeń. Dzięki kompaktowym wymiarom i stylowemu wzornictwu ten klimatyzator jest ciekawym i stylowym dodatkiem do domu.

 • Pomaga ochłodzić powietrze w pomieszczeniu
 • Zapewnia idealne nawilżenie
 • Poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne
 • Tworzy przyjemny klimat
 • Czyści i nawilża powietrze
 • Super cichy z regulacją prędkości

 

NASZA WSKAZÓWKA

Do swojego klimatyzatora możesz dokupić wymienny filtr.

Tu znajdziesz wygodne podwójne opakowanie przenośnego klimatyzatora w promocyjnej cenie + DARMOWA DOSTAWA.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY KLIMATYZATOR

Przedstawiamy Wam ten wyjątkowy klimatyzator, który jest najlepszym rozwiązaniem na gorące letnie dni. Pomaga doskonale i wydajnie chłodzić gorące powietrze, dostarcza niezbędną wilgotność i tym samym tworzy zdrowy klimat. Arctic air można pozostawić w pomieszczeniu na długi czas.

Ten przenośny klimatyzer:

 • Zagwarantuje idealną temperaturę
 • Ma minimalne nakłady finansowe
 • Tworzy przyjemny klimat w mieszkaniu, domu, kancelarii, salonie czy galerii
 • Nieszkodliwy dla zdrowia

 

klimatyzator pokojowy

 

DLACZEGO KLIMATYZATOR?

Wysokie temperatury w pomieszczeniach mają negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Przy długotrwałym wystawieniu na podwyższoną temperaturę organizm jest nadmiernie zmęczony, występują bóle głowy, złe samopoczucie, zmęczenie, odwodnienie. Szczególnie wrażliwe są osoby starsze, chore i dzieci. Dla nich długotrwałe narażenie na wysokie temperatury może mieć nieprzyjemne konsekwencje.

W porównaniu z konwencjonalnymi klimatyzatorami koszty eksploatacji i zakupu są minimalne. Jest też dużo bardziej przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy dla zdrowia.

 

DLA ZDROWSZEGO POWIETRZA

Oprócz chłodzenia powietrza ten klimatyzator posiada unikalną funkcję, która oczyszcza i nawilża powietrze. Docenią to wszyscy alergicy, a także osoby starsze i chore. Zdrowe, czyste i świeże powietrze to droga do dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

 

CZYSTE, CHŁODNE I ŚWIEŻE POWIETRZE GDZIEKOLWIEK

Przenośny klimatyzator może być używany wszędzie, np. w sypialni i pokoju dziecięcym, salonie, gabinecie, na poddaszu. Nadaje się dla każdego, kto chce szybkiego i gwarantowanego chłodzenia, pracuje w ciepłym miejscu, dla wszystkich rodzin z dziećmi, osób starszych, chorych, na drodze, w przyczepie kempingowej, krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się komfortowo.

 klimatyzer

 

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Klimatyzator jest znacznie wydajniejszy niż wentylator, ale w przeciwieństwie do konwencjonalnych klimatyzatorów nie wykorzystuje chemicznego czynnika chłodniczego, freonów. Jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu możesz go używać w pokoju dziecięcym, nie martwiąc się o zdrowie Twoich pociech.

 

JAK UŻYWAĆ KLIMATYZATORA

Umieść klimatyzator w wybranym pomieszczeniu. Dodaj wodę do zbiornika. Zbiornik ma pojemność 0,5 l, co wystarcza na około 7 do 8 godzin chłodzenia. Włącz i pozwól mu działać.

System hydrochłodzenia to jeden z najbardziej wydajnych sposobów naturalnego chłodzenia powietrza. Chłodnica zasysa gorące powietrze i schładza je w komorze chłodniczej, a następnie natychmiast zamienia je w wilgotne i świeże zimne powietrze.

 

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Ten przenośny klimatyzator jest niezwykle lekki, kompaktowy, ale maksymalnie wydajny. Jest łatwy do przenoszenia i można go postawić w dowolnym miejscu na stole i cieszyć się przyjemnym komfortem. Klimatyzator zasilany jest przez kabel USB, może być również zasilany z sieci za pomocą adaptera.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I STYLOWY DESIGN

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, kładąc nacisk na długą żywotność produktu i możliwość wielokrotnego użytku. Dlatego produkt będzie Ci służył niezmiernie długo. Ponadto design produktu jest ponadczasowy i stylowy, dzięki czemu nadaje się również jako gustowny dodatek do każdego domu i biura.

 klimatyzacja przenośna

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Przenośny, kompaktowy
 • 3 stopnie chłodzenia
 • Kompatybilny z USB 2.0 i wyższym
 • Zasilany przez USB
 • Kolorowe podświetlanie – 7 LED kolorów
 • Napełniany wodą – przy pełnym zbiorniku chłodzi 7 - 8 godzin
 • Pojemnik 0,5 L
 • Schłodzenie powietrza w urządzeniu może trwać do 3 minut
 • Przed pierwszym użyciem skontroluj czy materiał za kratką jest wyprostowany, w przeciwnym razie urządzenie nie będzie działało z pełną mocą
 • Wzór wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.

 

Instrukcja użytkowania: Klimatyzator przenośny

 


 

NASZA WSKAZÓWKA 

NAWILŻACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ AROMATERAPII

nawilżacz powietrza z funkcją aromaterapii

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza nawilża i oczyszcza powietrze. Łączy w sobie działanie mgły wodnej i olejków eterycznych.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI NAWILŻACZ POWIETRZA ULTRADŹWIĘKOWY

nawilżacz powietrza ultradźwiękowy

 

Nawilżacz ultradźwiękowy nawilża i oczyszcza powietrze. Wykorzystując delikatne fale ultradźwiękowe, rozbija wodę na niezwykle małe mikrocząsteczki bez ich podgrzewania.

 

 

WYJĄTKOWY OCZYSZCZA POWIETRZA

 

oczyszczacz powietrza

Wypróbuj wysokiej jakości oczyszczacz powietrza, a w Twoim domu będzie zdrowsze powietrze. Bez problemu pozbędziesz się nawet 99,97% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym szkodliwych gazów, bakterii i wirusów.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: