Kurtyna wodna do ogrodu

Kod: DS46192649
111,45 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Unikalna kurtyna wodna do ogrodu do chłodzenia powietrza jest przeznaczona do szybkiego chłodzenia powietrza do 20°C, zapewniając dobrą ogólną jakość powietrza i przyjemny klimat na zewnątrz. Ciesz się chłodnym, czystym i świeżym powietrzem, gdziekolwiek jesteś.

Mgiełka wodna jest cicha, nietoksyczna, nie wymaga zasilania i jest wielokrotnego użytku. Dodatkowo ta wyjątkowa kurtyna wodna jednocześnie nawilża i oczyszcza powietrze. W ten sposób przyczynia się do zdrowszego klimatu, chroni przed komarami, muchami, pyłkami i nie tylko. Jest to szczególnie cenione przez wszystkich alergików, dzieci, osoby starsze i chore.

Mgiełka wodna nadaje się na zewnątrz, tarasy, ogrody, balkony. Można jej używać na grilla, spotkania z przyjaciółmi i przez całe lato. Nadaje się do ogrodów jako system nawadniający do podlewania rabat kwiatowych, podlewania sadów, szklarni i grządek warzywnych.

  • Pomaga schłodzić powietrze na zewnątrz
  • Zapewnia idealne nawilżenie
  • Poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne
  • Tworzy przyjemny klimat
  • Czyści i nawilża powietrze

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA KURTYNA WODNA

Ciesz się latem, grillem, spotkaniami z przyjaciółmi na tarasie w otoczeniu chłodzącej mgiełki. Idealna do spędzania wolnego czasu na ogrodzie, z rodziną, świetna dla pupili czy do podlewania roślin. Ten wspaniały system zraszający zapewnia bardzo delikatną mgiełkę, która znacznie ochłodzi tarasy ogrodowe, werandy, tarasy, baseny, place zabaw lub inne miejsca na zewnątrz.

 

mgiełka wodna do ogrodu

 

EFEKTYWNA OGRODOWA KLIMATYZACJA

Ciesz się przyjemnym chłodem w letnim upale. Dzięki tej bramie wodnej, którą zainstalujesz w 10 minut, skutecznie schłodzisz powietrze otoczenia do temperatury 20°. Docenisz tę niezwykle przyjemną temperaturę w letnie upały.

 

JAK DZIAŁA KURTYNA WODNA?

Mgła wodna działa na prostej zasadzie. Specjalne dysze rozpylają wodę na miniaturowe kropelki. Te wyparowują w powietrze. Woda przechodzi ze stanu ciekłego w stan gazowy. Podczas procesu parowania z otaczającego powietrza usuwane jest ciepło, co obniża temperaturę otoczenia.

To w zasadzie to samo, gdy twoje ciało się ochładza. Pocisz się, pot odparowuje, a temperatura ciała spada. Prawidłowo zainstalowany i używany system chłodzenia może obniżyć temperaturę nawet o 15°C w zależności od wydajności systemu zamgławiania, wilgotności względnej i temperatury zewnętrznej.

 

RÓWNIEŻ JAKO ZRASZACZ DO OGRODU

Mgiełka może być również używana jako zestaw do nawadniania ogrodu. Jest doskonałym rozwiązaniem w rolnictwie, do podlewania trawników, ogrodów, rabat kwiatowych, szklarni i innych miejsc gdzie możesz wykorzystać system zraszający mgiełką.

 

dysza zraszająca

 

PROSTA INSTALACJA

Instalacja jest niezwykle prosta i może być wykonana przez każdego. Zamontuj mgiełkę wodną i ochłodź się w gorące letnie dni.

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I WODY

System chłodzenia wodą bezpośrednio wykorzystuje wodę z kranu do rozpylania i chłodzenia powietrza bez zużywania energii elektrycznej. W porównaniu z nawadnianiem ręcznym zaoszczędzisz 70% wody. W porównaniu do nawilżacza działa szybciej i wydajniej.

 

CHRONI PRZED OWADAMI I ALERGIAMI

Chcesz pozbyć się irytujących owadów, komarów czy pyłków? Mgiełka wodna działa jak świetna mechaniczna bariera przed dokuczliwymi owadami, pyłkami i innymi alergenami. Zdrowe, czyste i świeże powietrze to droga do dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.


dysza zraszająca mgiełka

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Ulepszony zestaw z kurtyną wodną do ogrodu zawiera wytrzymałą elastyczną rurkę, złącze do zewnętrznego kranu i 10 potężnych dysz zraszających. Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, kładąc nacisk na długą żywotność produktu i możliwość wielokrotnego użytku. Dlatego produkt będzie Ci służył przez długi czas. Ponadto design produktu jest ponadczasowy i stylowy, dzięki czemu nadaje się również jako gustowny dodatek do każdego ogrodu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 10 metrów
  • Dysze: 10 sztuk (rozmieszczone w odstępach około 90 cm)
  • Złączka do węża ogrodowego
  • Zestaw zacisków do mocowania węża

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: