Klimatyzator przenośny – DWUPAK

Kod: DS99964695
Promocja Polecane
262,79 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki klimatyzatora przenośnego w atrakcyjnej cenie z DARMOWĄ DOSTAWĄ

Wyjątkowy klimatyzator powietrza Arctic air został zaprojektowany do szybkiego chłodzenia powietrza nawet o 8°C, zapewniając lepszą jakość powietrza i przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Przenośna klimatyzacja jest cicha, bezwonna, nietoksyczna i wielokrotnego użytku. Ciesz się chłodnym, czystym i świeżym powietrzem, gdziekolwiek jesteś.

Dodatkowo ta wyjątkowa chłodziarka jednocześnie nawilża i oczyszcza powietrze. W ten sposób przyczynia się do lepszej jakości powietrza w Twoim domu. Jest to szczególnie cenione przez wszystkich alergików, dzieci, osoby starsze i chore.

Klimatyzator nadaje się do każdego pomieszczenia, biura, sypialni, pracy i innych pomieszczeń. Możesz go również używać w samochodzie, przyczepie kempingowej, słowem wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Dzięki kompaktowym wymiarom i stylowemu wzornictwu ten klimatyzator jest ciekawym i stylowym dodatkiem do domu.

 • Pomaga ochłodzić powietrze w pomieszczeniu
 • Zapewnia idealne nawilżenie
 • Poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne
 • Tworzy przyjemny klimat
 • Czyści i nawilża powietrze
 • Super cichy z regulacją prędkości

 

NASZA WSKAZÓWKA

Do swojego klimatyzatora możesz dokupić wymienny filtr.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY KLIMATYZATOR

Przedstawiamy Wam ten wyjątkowy klimatyzator, który jest najlepszym rozwiązaniem na gorące letnie dni. Pomaga doskonale i wydajnie chłodzić gorące powietrze, dostarcza niezbędną wilgotność i tym samym tworzy zdrowy klimat. Arctic air można pozostawić w pomieszczeniu na długi czas.

Ten przenośny klimatyzer:

 • Zagwarantuje idealną temperaturę
 • Ma minimalne nakłady finansowe
 • Tworzy przyjemny klimat w mieszkaniu, domu, kancelarii, salonie czy galerii
 • Nieszkodliwy dla zdrowia

 

klimatyzator pokojowy

 

DLACZEGO KLIMATYZATOR?

Wysokie temperatury w pomieszczeniach mają negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Przy długotrwałym wystawieniu na podwyższoną temperaturę organizm jest nadmiernie zmęczony, występują bóle głowy, złe samopoczucie, zmęczenie, odwodnienie. Szczególnie wrażliwe są osoby starsze, chore i dzieci. Dla nich długotrwałe narażenie na wysokie temperatury może mieć nieprzyjemne konsekwencje.

W porównaniu z konwencjonalnymi klimatyzatorami koszty eksploatacji i zakupu są minimalne. Jest też dużo bardziej przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy dla zdrowia.

 

DLA ZDROWSZEGO POWIETRZA

Oprócz chłodzenia powietrza ten klimatyzator posiada unikalną funkcję, która oczyszcza i nawilża powietrze. Docenią to wszyscy alergicy, a także osoby starsze i chore. Zdrowe, czyste i świeże powietrze to droga do dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

 

CZYSTE, CHŁODNE I ŚWIEŻE POWIETRZE GDZIEKOLWIEK

Przenośny klimatyzator może być używany wszędzie, np. w sypialni i pokoju dziecięcym, salonie, gabinecie, na poddaszu. Nadaje się dla każdego, kto chce szybkiego i gwarantowanego chłodzenia, pracuje w ciepłym miejscu, dla wszystkich rodzin z dziećmi, osób starszych, chorych, na drodze, w przyczepie kempingowej, krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się komfortowo.

 klimatyzer

 

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Klimatyzator jest znacznie wydajniejszy niż wentylator, ale w przeciwieństwie do konwencjonalnych klimatyzatorów nie wykorzystuje chemicznego czynnika chłodniczego, freonów. Jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu możesz go używać w pokoju dziecięcym, nie martwiąc się o zdrowie Twoich pociech.

 

JAK UŻYWAĆ KLIMATYZATORA

Umieść klimatyzator w wybranym pomieszczeniu. Dodaj wodę do zbiornika. Zbiornik ma pojemność 0,5 l, co wystarcza na około 7 do 8 godzin chłodzenia. Włącz i pozwól mu działać.

System hydrochłodzenia to jeden z najbardziej wydajnych sposobów naturalnego chłodzenia powietrza. Chłodnica zasysa gorące powietrze i schładza je w komorze chłodniczej, a następnie natychmiast zamienia je w wilgotne i świeże zimne powietrze.

 

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Ten przenośny klimatyzator jest niezwykle lekki, kompaktowy, ale maksymalnie wydajny. Jest łatwy do przenoszenia i można go postawić w dowolnym miejscu na stole i cieszyć się przyjemnym komfortem. Klimatyzator zasilany jest przez kabel USB, może być również zasilany z sieci za pomocą adaptera.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I STYLOWY DESIGN

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, kładąc nacisk na długą żywotność produktu i możliwość wielokrotnego użytku. Dlatego produkt będzie Ci służył niezmiernie długo. Ponadto design produktu jest ponadczasowy i stylowy, dzięki czemu nadaje się również jako gustowny dodatek do każdego domu i biura.

 klimatyzacja przenośna

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Przenośny, kompaktowy
 • 3 stopnie chłodzenia
 • Kompatybilny z USB 2.0 i wyższym
 • Zasilany przez USB
 • Kolorowe podświetlanie – 7 LED kolorów
 • Napełniany wodą – przy pełnym zbiorniku chłodzi 7 - 8 godzin
 • Pojemnik 0,5 L
 • Schłodzenie powietrza w urządzeniu może trwać do 3 minut
 • Przed pierwszym użyciem skontroluj czy materiał za kratką jest wyprostowany, w przeciwnym razie urządzenie nie będzie działało z pełną mocą.
 • Wzór wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.

 

Instrukcja użytkowania: Klimatyzator przenośny


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: