DWUPAK - Opaska magnetyczna na nadgarstek

Kod: DA80811490
169,31 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalna magnetyczna opaska na nadgarstek jest przeznaczona na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami rąk, bólem nadgarstka i zmęczeniem.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie magnesy terapeutyczne przyczyniają się do regeneracji i poprawiają sprawność ruchową. Opaska jest uniwersalna na lewą i prawą rękę, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Polecana jest przez kręgarzy, terapeutów i specjalistów jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie nadgarstka.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz rękawiczki dla reumatyków do codziennego użytku.

Przy reumatyzmie i stanach zapalnych ważne jest, aby oczyścić ciało z toksyn. Pomocne mogą być plastry detoksykacyjne.

Ważne są również ćwiczenia z ściskaczem do rąk.

Pomóc mogą również specjalne rękawiczki kompresyjne na reumatyzm.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

Lekarze zalecają szybką rehabilitację nawet po lekkich skręceniach, przeciążeniach czy przy problemach z cieśnią nadgarstka. Ta innowacyjna opaska na nadgarstek zapewnia niezbędną stabilność. Dzięki swojej konstrukcji opaska idealnie nadaje się do uprawiania sportu i w pracy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie.

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA NADGARSTEK

Opaska wykonana z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, który wzmacnia staw nadgarstkowy i nadgarstkowo-śródręczny kciuka, zapewnia kompresję, a także rozgrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Jednocześnie silne magnesy zapewniają tkankom dobroczynną magnetoterapię.


opaska na nadgarstek

 

DLACZEGO MAGNETOTERAPIA

Pole magnetyczne wspomaga zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze, a przepływ krwi w żyłach, tętnicach i naczyniach włosowatych znacznie się zwiększa. Następnie komórki są zaopatrywane w witaminy, pierwiastki śladowe i hormony. Regularne stosowanie przez 2 do 3 godzin dziennie może pomóc złagodzić ból stawów i przyspieszyć regenerację uszkodzonych tkanek.

 

DLA KOGO JEST OPASKA ELASTYCZNA NA NADGARSTEK

  • Dla ludzi cierpiącyh na ból nadgarstka, zmęcznie i przeciążenie
  • Na zespół cieśni nadgarstka i ból nadgarstka
  • Przy pracy z komputerem
  • Przy aktywności sportowej

 usztywniacz na nadgarstek

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna magnetyczna opaska na nadgarstek wykonana jest z najwyższej jakości elastycznych materiałów dla maksymalnego efektu. Dzięki temu zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. Silne magnesy zapewniają terapeutyczną magnetoterapię w dowolnym momencie. To połączenie sprawia, że ​​ten bandaż jest produktem premium.

 

DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się regularne noszenie przez 2-3 godziny dziennie lub w razie potrzeby. Można ją nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub w połączeniu. Opaska przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na lewą i prawą rękę.

*Wariant produktu wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: