Ochraniacze na zęby

KOMPLEKSOWY WYBÓR

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą ochraniaczy na zęby, specjalnie zaprojektowanych, aby przeciwdziałać dyskomfortowi i potencjalnym uszkodzeniom powodowanym przez zgrzytanie zębami, znanym również jako bruksizm. Nasze nakładki terapeutyczne oferują skuteczne rozwiązania pomagające chronić zęby i łagodzić objawy związane z tą częstą chorobą.

Zgrzytanie zębami może być irytującym nawykiem, który często pojawia się podczas snu i powoduje, że budzisz się z bólem szczęki, bólami głowy i zużytymi zębami. Na szczęście nasze ochraniacze na zęby zostały fachowo wykonane, aby zapewnić barierę między górnymi i dolnymi zębami, zmniejszając wpływ zgrzytania i zapobiegając dalszym uszkodzeniom.


 

Najczęściej sprzedawane

2 pozycji razem

Cena

74101
174101
bruksizm 2x
Promocja Polecane
100,43 zł

Zestaw zawiera 2 szyny relaksacyjne na bruksizm w promocyjnej cenie. Cierpisz na zgrzytanie zębów, Twoje zęby są wrażliwe, bolesne? Męczy Cię szczękościsk? Odkryj wyjątkowe...

DA87015220
bruksizm
74,91 zł

  Cierpisz na zgrzytanie zębów, Twoje zęby są wrażliwe, bolesne? Męczy Cię szczękościsk? Odkryj wyjątkowe rozwiązanie. Szyna przeciw zgrzytaniu to przezroczyste urządzenie,...

DS87015220

Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego ochraniacza na zęby odpowiadającego Twoim potrzebom, dlatego oferujemy szeroką gamę opcji do wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz konfigurowalnej szyny wykonanej z materiałów wysokiej jakości, czy też gotowego do użycia urządzenia, mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Nasze szyny terapeutyczne są starannie zaprojektowane z myślą o komforcie i trwałości. Wykonane z materiałów dentystycznych, są bezpieczne w użyciu i łatwo dopasowują się do unikalnej struktury zęba. Możesz oczekiwać dokładnego i bezpiecznego dopasowania, które zapewni maksymalną ochronę przez całą noc.