Terapeutyczna opaska na łokieć

Kod: DS29382823 DS78735992 DS11659505 Wybierz wariant
Promocja Polecane
98,46 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Wyjątkowa opaska terapeutyczna na łokieć przeznaczona jest na problemy ze stawem łokciowym, łokciem tenisisty lub golfisty, bóle i zmęczenie.

Dzięki specjalnej konstrukcji dochodzi do kompresji, która eliminuje ból. Jednocześnie ciepło lecznicze przyjemnie grzeje dotknięty obszar, przyczyniając się tym samym do regeneracji i poprawy mobilności. Opaska jest uniwersalna na lewą i prawą rękę, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak  kobiet.

Terapeutyczna opaska na łokieć nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole, przy uprawianiu sportu i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Jest zalecana przez chiropraktyków, terapeutów i lekarzy jako środek terapeutyczny poprawiający stan łokcia.


 

Efekt leczniczy przynoszą również specjalne gorące kamienie do masażu.

Na ból pleców mogą pomóc ergonomiczna podpórka pod plecy lub poduszka ortopedyczna do siedzenia.

Na ból i zmęczenie mięśni świetnie sprawdzi się wałek do masażu.

Wypróbuj również inne urządzenia do masażu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA NA ŁOKIEĆ

Lekarze zalecają opaskę na szybką rehabilitację, przy przeciążeniach, problemach z łokciem. To innowacyjne wsparcie łokcia zapewnia niezbędną stabilność. Dzięki swojej konstrukcji opaska ta idealnie nadaje się do uprawiania sportu i pracy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne noszenie.

 opaska na łokieć

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA ŁOKIEĆ

Opaska wykonana jest z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, wzmacnia staw łokciowy, zapewnia kompresję, a także rozgrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko likwiduje ból, ale także pomaga w naprawie uszkodzonych tkanek.

Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadków.

 

DLA KOGO JEST OPASKA NA ŁOKIEĆ

  • Dla ludzi cierpiących na ból, zmęczenie i przeciążenie łokcia
  • Przy problemach z łokciem tenisisty, łokciem golfisty
  • Przy pracy
  • Przy uprawianiu sportów

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna opaska na łokieć wykonana jest z najwyższej jakości i mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​nasza opaska jest produktem premium.


stabilizator na łokieć

IDEALNA PRZY UPRAWIANIU SPORTÓW

Nasza półsztywna opaska zawiera elementy ochronne i profilaktyczne, które wzmacniają ruch łokcia. Otwarta konstrukcja pozwala na szeroki zakres ruchów, ale także zapewnia wsparcie dla ścięgien i stawu łokciowego. To sprawia, że ​​jest idealna do uprawiania sportów halowych i na świeżym powietrzu, gdzie potrzebujesz wystarczającej fiksacji i jednocześnie swobody ruchu. Jest niezwykle funkcjonalna, ale nie zagraża naturalnemu ruchowi. Nadaje się do crossfitu, biegania, koszykówki, piłki nożnej, spacerów, wędrówek, tenisa, siatkówki, golfa, kickboxingu, gimnastyki, ćwiczeń, sztuk walki, tańca, jazdy na rowerze i innych.

 

PROSTA W OBSŁUDZE

Używanie opaski jest łatwe i szybkie. Wystarczy założyć ją na łokieć i zapiąć paskiem. Zapinana jest na rzep. Stopień zaciśnięcia można ustawić indywidualnie.

 

NOSZENIE PODCZAS CAŁEGO DNIA

Dla maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie opaski. Można ją nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub na zmianę. Bandaż przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na lewą i prawą rękę.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: