Dozowniki leków

WAŻNE AKCESORIA

Dozowniki leków są ważną częścią każdego systemu opieki zdrowotnej, ponieważ pomagają pacjentom przyjmować leki we właściwym czasie i we właściwej ilości. Jednak wielu osobom trudno jest pamiętać o regularnym przyjmowaniu leków, co może mieć niekorzystne skutki zdrowotne. Na szczęście z pomocą unikalnych dozowników leków z alarmem możesz mieć pewność, że Ty lub Twoi bliscy nigdy więcej nie przegapisz żadnej dawki.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę dozowników leków z alarmem, które mają za zadanie ułatwić i uprzyjemnić stosowanie leków. Nasze wyjątkowe dozowniki leków alarmowych są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.


 

Najczęściej sprzedawane

pojemnik na leki
Unikalny pojemnik na leki z alarmem
Dostępne (>5 szt.)
DS71997265
 
125,98 zł
pojemnik na leki z alarmem
Profesjonalny pojemnik na leki z alarmem
Chwilowo niedostępne
DS20508938
 
58,20 zł
2 pozycji razem

Cena

58126
158126
pojemnik na leki z alarmem
58,20 zł

Profesjonalny dozownik leków to praktyczne urządzenie, dzięki któremu nikt nie zapomni o przyjmowaniu leków lub suplementów witaminowych. Głośny alarm zawsze będzie przypominał...

DS20508938
pojemnik na leki
125,98 zł

  Profesjonalny pojemnik na leki to poręczne urządzenie, dzięki któremu nikt nie zapomni o zażyciu leków lub suplementów witaminowych. Głośny alarm zawsze przypomni o...

DS71997265

Nasze dozowniki leków alarmowych są wyposażone w zaawansowane funkcje, które wyróżniają je spośród innych. Mają wbudowane alarmy przypominające o przyjmowaniu leków we właściwym czasie, a niektóre mają nawet wiele alarmów, które można ustawić dla różnych leków lub różnych pór dnia. Mają również duże, łatwe do odczytania wyświetlacze, które pokazują godzinę, datę i harmonogram przyjmowania leków.

Oprócz zaawansowanych funkcji, nasze dozowniki leków z alarmami są również bardzo trwałe i niezawodne. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymują rygory codziennego użytkowania i są zaprojektowane tak, aby służyły przez lata. Są również łatwe w czyszczeniu i konserwacji, co czyni je praktycznym i bezproblemowym rozwiązaniem do zarządzania lekami.