Masażer długopis do akupunktury – elektrostymulacja

Kod: DS35693209
125,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy elektryczny długopis do masażu akupunktury, który łagodzi ból i sztywność pleców, ramion, nóg, rąk, pośladków, mięśni, stawów i nie tylko. Długopis do akupunktury to urządzenie terapeutyczne, rehabilitacyjne i relaksacyjne, którego możesz używać na całym ciele.

Pomaga w całkowitym odprężeniu, złagodzeniu bólu, przekrwieniu dotkniętego obszaru i szybszej regeneracji. Wykorzystuje specjalną technologię elektroterapii o niskiej częstotliwości, która zapewnia kompleksowe i kompletne rozwiązanie najczęstszych dolegliwości bólowych.

Jest to elektroterapia o niskiej częstotliwości, która pomaga stymulować różnego rodzaju włókna nerwowe. Pomaga również stymulować krążenie krwi i rozluźniać mięśnie, likwiduje stany zapalne, obrzęki, ból i zmęczenie.

Poznaj najnowszą technologię w walce z bólem pleców i mięśni. Niepowtarzalny design, wyjątkowe wykonanie i najwyższa jakość materiałów to gwarancja, że ​​ten produkt będzie Ci służył. Urządzenie nadaje się do długotrwałego i regularnego użytkowania. Jest rekomendowany przez kręgarzy, terapeutów i lekarzy jako narzędzie terapeutyczne poprawiające stan zdrowia.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Efekt leczniczy mogą dać również gorące kamienie do masażu.

Na problemy ze złą postawą ciała może pomóc ortopedyczny korektor wad postawy.

Na ból pleców idealne będą dla ciebie poduszka ortopedyczna do siedzenia albo poduszka sensomotoryczna dla zdrowego siedzenia.

Na ból i zmęczenie mięśni przyda się wałek masujący.

Wypróbuj też inne urządzenia do masażu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY DŁUGOPIS DO AKUPUNKTURY

Elektryczne urządzenie do akupunktury z cyfrowym wyświetlaczem do leczenia punktów akupunkturowych. Urządzenie działa głęboko w miejscu bólu. Wpływa pozytywnie na nasze pole bioenergetyczne, pomagając odprężyć się i leczyć poszczególne komórki. Wpływa również na krążenie krwi, metabolizm i układ immunologiczny, gwarantując w ten sposób ogólną poprawę stanu zdrowia.

Pióro łagodzi ostre i przewlekłe bóle: barków, kolan, nerwów, dolnej części pleców, mięśni. Stymulacja skóry przypomina delikatne dłuższe wibracje. Umieszczając go w centrum bólu, wzmacniasz działanie urządzenia. Już po chwili poczujesz przyjemne uczucie odprężenia.


akupunktura


DLA KOGO  JEST PIÓRO DO AKUPUNKTURY
 • Dla ludzi cierpiących na ból pleców, sztywność
 • Dla ludzi z częstymi bólami głowy i migrenami
 • Dla sportowców i aktywnych ludzi
 • Przy siedzącym trybie pracy
 • Przy stresie i uczuciu napięcia
 • Dla każdego kto kocha relaksujący masaż

 

DLACZEGO AKUPUNKTURA

Akupunktura to tradycyjna metoda terapeutyczna działająca na biologicznie aktywne punkty znajdujące się na powierzchni ciała. Oddziałowując na nie, uzyskuje się efekt terapeutyczny. Akupunkturę można również wykonać za pomocą impulsów elektrycznych. Ten wyjątkowy długopis do akupunktury wykorzystuje tę metodę. Akupunktura może pomóc przy wielu problemach.

 

JAK DZIAŁA DŁUGOPIS DO ELEKTROSTYMULACJI?

Oparty na precyzyjnych i skutecznych impulsach elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości, niezawodnie działa na punkty akupunkturowe na plecach, barkach, ramionach, nogach i innych częściach ciała, zapewniając w ten sposób wspaniałe uczucie relaksu.

Dotknięty obszar jest doskonale, delikatnie masowany i przekrwiony, co prowadzi do procesu naturalnej regeneracji. Jednocześnie niweluje ból, rozluźnia mięśnie, wspomaga krążenie krwi, poprawia dotlenienie i wspomaga przemianę materii.

 

 masażer

 

PROSTA OBSŁUGA

Stosowanie impulsów elektronicznych i głowicy akupunkturowej zamiast tradycyjnej chińskiej techniki akupunktury jest znacznie prostsze i lżejsze. Z tym długopisem możesz oddać się akupunkturze w zaciszu swojego domu, bez ryzyka kontuzji, łatwo i wygodnie.

Przyłóż urządzenie do punktów akupunkturowych, zwiększ intensywność do pożądanego poziomu i ciesz się terapeutycznym masażem.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Intensywność czułości: 1-9 biegów
 • Wyświetlacz LCD
 • Czerwona lampka kontrolna
 • Przyciski +/- do regulacji natężenia
 • Światło
 • Zasilanie: 1 x AA bateria (nie jest częścią opakowania)
 • Wymiary produktu: 18cm x 2,5 cm
 • *Wariant/kolor produktu jest wysyłany w zależności od dostępności w magazynie.

*Nie nadaje się dla osób z rozrusznikami serca, dla osób cierpiących na epilepsję, kobiet w ciąży, dzieci poniżej 12 roku życia, na otwarte rany.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

opaska na nadgarstek

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

 

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA NADGARSTEK

opaska magnetyczna na nadgarstek

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

profesjonalne plastry do kinesiotapingu 5m

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu.

 

 

PRAKTYCZNA PODKŁADKA ŻELOWA POD NADGARSTEK

podkładka żelowa pod nadgarstek

Wypróbuj wyjątkową ergonomiczną podkładkę pod klawiaturę z podpórką pod nadgarstek, a praca z laptopem będzie bardziej precyzyjna i bardziej naturalna dla Twojego nadgarstka.

 

 

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI DŁONI, PALCÓW I RĄK

przyrząd do ćwiczenia dłoni

Poznaj wyjątkowy przyrząd do ćwiczenia dłoni dla najefektywniejszego wzmocnienia mięśni rąk. Dzięki regulowanemu obciążeniu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, kobiet i mężczyzn.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: