DWUPAK - Rękawiczki kompresyjne na reumatyzm, zespół cieśni nadgarstka, ból nadgarstka

Kod: DS99964602
Promocja Polecane
183,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera 2 pary rękawiczek na reumatyzm, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Ergonomiczne rękawiczki kompresyjne na reumatyzm, zespół cieśni nadgarstka, bóle nadgarstka przeznaczone są do noszenia przez cały dzień, w celu terapeutycznego łagodzenia bólu, stanów zapalnych, obrzęków oraz do wspomagania regeneracji stawów, mięśni i ścięgien.

Dzięki specjalnej konstrukcji bez palców możesz wykonywać wszystkie czynności w rękawiczkach i jednocześnie leczyć dłonie. Rękawice są szczególnie skuteczne przy problemach z reumatyzmem, chorobą zwyrodnieniową stawów, objawem Raynauda, ​​przykurczem Dupuytrena, zespołem cieśni nadgarstka, po urazach, przy zaburzeniach krążenia - zimne dłonie oraz innych.

 • Rekawiczki pasują na każdy rozmiar dłoni
 • Kontrolowana kompresja w celu złagodzenia bólu
 • Dla kobiet i mężczyzn
 • Wykonane z oddychającego nylonu / spandexu

 

Przy reumatyzmie i chorobach zapalnych ważne jest oczyszczenie organizmu z toksyn. W tym pomogą ci plastry detoksykacyjne.

DARMOWA DOSTAWA przy zakupie zestawu dla reumatyków, który zawiera te rękawiczki kompresyjne i miesięczny zestaw plastrów detoksykacyjnych.

Jeśli długo i często siedzisz przy komputerze mamy dla ciebie ergonomiczną podpórkę pod plecy, aby złagodzić ból pleców i uczucie sztywności.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

REUMATOIDALNE ZAPALENIE STAWÓW – PRZYCZYNY, OBJAWY

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS, gościec) jest ciężką autoimmunologiczną chorobą zapalną o nieznanej przyczynie. Reumatyzm objawia się bólem stawów, obrzękiem, wrażliwością stawów na dotyk, zaczerwienieniem i podwyższoną temperaturą stawów. Ból najczęściej pojawia się w małych stawach rąk, a później w innych miejscach. Jego cechą charakterystyczną jest symetryczne zajęcie stawów. Reumatyzm najczęściej występuje między 40 a 60 rokiem życia, 3 razy częściej u kobiet niż u mężczyzn. W reumatyzmie ważne jest kontrolowanie stanu zapalnego i bólu.

Te rękawiczki kompresyjne bez palców zapewniają doskonałą pomoc pacjentom z reumatoidalnym zapaleniem stawów, chorobą zwyrodnieniową stawów, reumatyzmem i zespołem cieśni nadgarstka. Niezależnie od tego, czy pracujesz w ogrodzie, w biurze, czy wykonujesz inne czynności, te oddychające miękkie rękawiczki poprawią jakość Twojego życia. Daj swoim cierpiącym dłoniom terapeutyczne ciepło, aby złagodzić ból. Kojąca ulga dla Twoich dłoni.

 • Pomagaja złagodzić ból, obrzęk i sztywność
 • Zwiększają ukrwienie w dłoni i tym samym wspomagają naturalną regenerację
 • Pomagają przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, zespole cieśni nadgarstka, chorobie zwyrodnieniowej stawów, chorobie Raynauda, przykurczu Dupuytrena i innych chorobach
 • Opracowane przez lekarzy specjalizujących się w łagodzeniu objawów zapalenia stawów – reumatyzmu
 • W żaden sposób nie obciążają organizmu skutkami ubocznymi i substancjami toksycznymi
 • Wpływa pozytywnie na zachowanie elastyczności stawów i kości
 • Pomoga uchronić stawy od porannej sztywności

Te specjalne rękawiczki mają na celu zmniejszenie stanu zapalnego, obrzęku,

bólu i utrzymanie stawów w dobrej kondycji.


 
 
wyjątkowe rękawiczki reumatyczne
 
 

RĘKAWICE STWORZONE PRZEZ LEKARZY, ABY EFEKTYWNIE I NIEINWAZYJNIE ŁAGODZIĆ PROBLEMY

Opatentowane rękawiczki kompresyjne zostały zaprojektowane przez zespół lekarzy specjalizujących się w łagodzeniu objawów zapalenia stawów - reumatyzmu i innych problemów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o chorobę zwyrodnieniową stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół Raynauda, ​​zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena, łuszczycowe zapalenie stawów, urazy związane ze sportem, problemy z krążeniem krwi – zimne ręce, nasze rękawice zapewniają szybką ulgę w bólu.

Jeśli cierpisz na artretyzm, reumatyzm lub inne schorzenia, wiesz, że nawet najprostsze czynności mogą być niezwykle bolesne. Poznaj te rękawiczki terapeutyczne, które mogą podnieść jakość Twojego życia.

 

rękawiczki na zapalenie stawów

MOŻESZ WYKONYWAĆ W NICH WSZYSTKIE CZYNNOŚCI

Konstrukcja z otwartymi palcami umożliwia swobodne dotykanie i chwytanie, wykonywanie codziennych czynności, takich jak dzwonienie, pisanie, gotowanie i wiele innych bez problemu. Otwóry na palce mają optymalną długość, aby zapewnić idealną równowagę między wsparciem kompresyjnym a ruchem palca/kciuka.

 

DLACZEGO KOMPRESJA POMAGA?

Kompresja zapewnia niezbędne wsparcie stawów. Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko łagodzą ból, ale także wspomagają regenerację uszkodzonych tkanek.

 
niestandardowe rękawiczki reumatyczne

 

NOŚ PODCZAS CAŁEGO DNIA

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie rękawiczek. Rękawiczki można nosić na noc podczas snu, w ciągu dnia lub na przemian. Rękawiczki przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

OPATENTOWANY DESIGN

Lekki, oddychający materiał bawełniany spandex pozwala na wygodne noszenie rękawic przez cały dzień. Specjalne minimalne szwy zmniejszają podrażnienia i maksymalizują komfort. Są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają maksymalną odporność rękawic. Rękawiczki można prać w pralce.


 

Wypróbuj zestaw dla reumatyków zawierający te rękawiczki i miesięczny pakiet plastrów detoksykujących teraz z DARMOWĄ WYSYŁKĄ.

 


 

NASZA WSKAZÓWKA

Na bóle stawów polecamy wielofunkcyjny masażer.

Na ulgę przy bólu bioder doskonała będzie poduszka ortopedyczna między kolana.

Jesli macie problem z krwawieniem dziąseł, zapaleniem lub paradontozą pomoże Ci irygator do zębów.

Wypróbuj też szczotkę do stóp dla dokładnego i przyjemnego mycia stóp.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: