Rękawiczki kompresyjne na reumatyzm, zespół cieśni nadgarstka, ból nadgarstka

Kod: DS26159271
Promocja Polecane
106,45 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Ergonomiczne rękawiczki kompresyjne na reumatyzm, zespół cieśni nadgarstka, bóle nadgarstka przeznaczone są do noszenia przez cały dzień, w celu terapeutycznego łagodzenia bólu, stanów zapalnych, obrzęków oraz do wspomagania regeneracji stawów, mięśni i ścięgien.

Dzięki specjalnej konstrukcji bez palców możesz wykonywać wszystkie czynności w rękawiczkach i jednocześnie leczyć dłonie. Rękawice są szczególnie skuteczne przy problemach z reumatyzmem, chorobą zwyrodnieniową stawów, objawem Raynauda, ​​przykurczem Dupuytrena, zespołem cieśni nadgarstka, po urazach, przy zaburzeniach krążenia - zimne dłonie oraz innych.

 • Rekawiczki pasują na każdy rozmiar dłoni
 • Kontrolowana kompresja w celu złagodzenia bólu
 • Dla kobiet i mężczyzn
 • Wykonane z oddychającego nylonu / spandexu

 

Przy reumatyzmie i chorobach zapalnych ważne jest oczyszczenie organizmu z toksyn. W tym pomogą ci plastry detoksykacyjne.

DARMOWA DOSTAWA przy zakupie zestawu dla reumatyków, który zawiera te rękawiczki kompresyjne i miesięczny zestaw plastrów detoksykacyjnych.

Tu znajdziesz dwupak rękawiczek kompresyjnych na reumatyzm z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Ważne są również ćwiczenia np. ze ściskaczem do rąk.

Niezbędne wsparcie może dać bandaż na nadgarstek.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

REUMATOIDALNE ZAPALENIE STAWÓW – PRZYCZYNY, OBJAWY

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS, gościec) jest ciężką autoimmunologiczną chorobą zapalną o nieznanej przyczynie. Reumatyzm objawia się bólem stawów, obrzękiem, wrażliwością stawów na dotyk, zaczerwienieniem i podwyższoną temperaturą stawów. Ból najczęściej pojawia się w małych stawach rąk, a później w innych miejscach. Jego cechą charakterystyczną jest symetryczne zajęcie stawów. Reumatyzm najczęściej występuje między 40 a 60 rokiem życia, 3 razy częściej u kobiet niż u mężczyzn. W reumatyzmie ważne jest kontrolowanie stanu zapalnego i bólu.

Te rękawiczki kompresyjne bez palców zapewniają doskonałą pomoc pacjentom z reumatoidalnym zapaleniem stawów, chorobą zwyrodnieniową stawów, reumatyzmem i zespołem cieśni nadgarstka. Niezależnie od tego, czy pracujesz w ogrodzie, w biurze, czy wykonujesz inne czynności, te oddychające miękkie rękawiczki poprawią jakość Twojego życia. Daj swoim cierpiącym dłoniom terapeutyczne ciepło, aby złagodzić ból. Kojąca ulga dla Twoich dłoni.

 • Pomagaja złagodzić ból, obrzęk i sztywność
 • Zwiększają ukrwienie w dłoni i tym samym wspomagają naturalną regenerację
 • Pomagają przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, zespole cieśni nadgarstka, chorobie zwyrodnieniowej stawów, chorobie Raynauda, przykurczu Dupuytrena i innych chorobach
 • Opracowane przez lekarzy specjalizujących się w łagodzeniu objawów zapalenia stawów – reumatyzmu
 • W żaden sposób nie obciążają organizmu skutkami ubocznymi i substancjami toksycznymi
 • Wpływa pozytywnie na zachowanie elastyczności stawów i kości
 • Pomoga uchronić stawy od porannej sztywności

Te specjalne rękawiczki mają na celu zmniejszenie stanu zapalnego, obrzęku,

bólu i utrzymanie stawów w dobrej kondycji.


 
 
wyjątkowe rękawiczki reumatyczne
 
 

RĘKAWICE STWORZONE PRZEZ LEKARZY, ABY EFEKTYWNIE I NIEINWAZYJNIE ŁAGODZIĆ PROBLEMY

Opatentowane rękawiczki kompresyjne zostały zaprojektowane przez zespół lekarzy specjalizujących się w łagodzeniu objawów zapalenia stawów - reumatyzmu i innych problemów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o chorobę zwyrodnieniową stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół Raynauda, ​​zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena, łuszczycowe zapalenie stawów, urazy związane ze sportem, problemy z krążeniem krwi – zimne ręce, nasze rękawice zapewniają szybką ulgę w bólu.

Jeśli cierpisz na artretyzm, reumatyzm lub inne schorzenia, wiesz, że nawet najprostsze czynności mogą być niezwykle bolesne. Poznaj te rękawiczki terapeutyczne, które mogą podnieść jakość Twojego życia.

 

rękawiczki na zapalenie stawów

MOŻESZ WYKONYWAĆ W NICH WSZYSTKIE CZYNNOŚCI

Konstrukcja z otwartymi palcami umożliwia swobodne dotykanie i chwytanie, wykonywanie codziennych czynności, takich jak dzwonienie, pisanie, gotowanie i wiele innych bez problemu. Otwóry na palce mają optymalną długość, aby zapewnić idealną równowagę między wsparciem kompresyjnym a ruchem palca/kciuka.

 

DLACZEGO KOMPRESJA POMAGA?

Kompresja zapewnia niezbędne wsparcie stawów. Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko łagodzą ból, ale także wspomagają regenerację uszkodzonych tkanek.

 
niestandardowe rękawiczki reumatyczne

 

NOŚ PODCZAS CAŁEGO DNIA

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie rękawiczek. Rękawiczki można nosić na noc podczas snu, w ciągu dnia lub na przemian. Rękawiczki przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

OPATENTOWANY DESIGN

Lekki, oddychający materiał bawełniany spandex pozwala na wygodne noszenie rękawic przez cały dzień. Specjalne minimalne szwy zmniejszają podrażnienia i maksymalizują komfort. Są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają maksymalną odporność rękawic. Rękawiczki można prać w pralce.


Wypróbuj zestaw dla reumatyków zawierający te rękawiczki i miesięczny pakiet plastrów detoksykujących teraz z DARMOWĄ WYSYŁKĄ.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

opaska na nadgarstek

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

 

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA NADGARSTEK

opaska magnetyczna na nadgarstek

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

profesjonalne plastry do kinesiotapingu 5m

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu.

 

 

PRAKTYCZNA PODKŁADKA ŻELOWA POD NADGARSTEK

podkładka żelowa pod nadgarstek

Wypróbuj wyjątkową ergonomiczną podkładkę pod klawiaturę z podpórką pod nadgarstek, a praca z laptopem będzie bardziej precyzyjna i bardziej naturalna dla Twojego nadgarstka.

 

 

WYJĄTKOWY DŁUGOPIS DO AKUPUNKTURY

 

masażer długopis do akupunktury – elektrostymulacja

 

Poznaj ten wyjątkowy elektryczny długopis do masażu akupunktury, który łagodzi ból i sztywność pleców, ramion, nóg, rąk, pośladków, mięśni, stawów i nie tylko

 

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI DŁONI, PALCÓW I RĄK

przyrząd do ćwiczenia dłoni

Poznaj wyjątkowy przyrząd do ćwiczenia dłoni dla najefektywniejszego wzmocnienia mięśni rąk. Dzięki regulowanemu obciążeniu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, kobiet i mężczyzn.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: