Terapeutyczna opaska na kolano

Kod: DS93990416
Promocja Polecane
94,99 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Unikalna opaska terapeutyczna na kolano przeznaczona jest na problemy z kolanem, łąkotką, bólem i zmęczeniem.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie ciepło lecznicze doskonale ogrzewa dotknięty obszar i tym samym przyczynia się do regeneracji i poprawy mobilności. Opaska jest uniwersalna na lewą i prawą nogę, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Terapeutyczna opaska na kolano nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole, w sporcie i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Jest zalecana przez kręgarzy, terapeutów i lekarzy jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie Twojego kolana.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Na złagodzenia bólu pleców podczas spania wypróbuj poduszkę ortopedyczną między kolana.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA NA KOLANO

Lekarze zalecają opaskę na szybką rehabilitację, przy przeciążeniach kolana i na problemy z łąkotką. To innowacyjne wsparcie kolana zapewnia niezbędną stabilność i bardzo dobrą przyczepność. Dzięki swojej konstrukcji opaska idealnie nadaje się do uprawiania sportu i w pracy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie.


opaska na kolano

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA KOLANO

Bandaż wykonany z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, wzmacnia staw kolanowy, zapewnia kompresję, a także ociepla staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodny ucisk i ciepło nie tylko pomagają kontrolować ból i zmniejszają obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko likwiduje ból, ale także pomaga w naprawie uszkodzonych tkanek.

Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadku.

 

IDEALNA PRZY UPRAWIANIU SPORTU

Nasza półsztywna opaska zawiera elementy ochronne i profilaktyczne, które wzmacniają ruch kolana. Otwarta konstrukcja pozwala na szeroki zakres ruchów, ale także zapewnia wsparcie dla ścięgien i stawu kolanowego. To sprawia, że ​​jest idealna do uprawiania sportów halowych i na świeżym powietrzu, gdzie potrzebujesz wystarczającej fiksacji i jednocześnie swobody ruchu. Posiada doskonałą funkcjonalność, ale nie zagraża naturalnemu ruchowi. Nadaje się do crossfitu, biegania, koszykówki, piłki nożnej, spacerów, wędrówek, tenisa, siatkówki, golfa, kickboxingu, gimnastyki, ćwiczeń, sztuk walki, tańca, jazdy na rowerze i innych.

 

DLA KOGO OPASKA JEST PRZEZNACZONA

  • Dla ludzi cierpiących na ból kolana, zmęczenie, przeciążenie
  • Przy problemach z łąkotkom
  • W pracy
  • W trakcie uprawiania sportu

 

stabilizator kolana

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalny stabilizator kolana wykonany jest z najwyższej jakości i mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​ta orteza jest produktem premium.

 

PROSTA OBSŁUGA

Używanie opaski jest łatwe i szybkie. Wystarczy założyć ją na kolano i zapiąć paskiem. Zapinana jest na rzep. Stopień zaciśnięcia można ustawić indywidualnie.

 

NOSZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Dla maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie opaski. Można ją nosić w nocy, podczas snu, w ciągu dnia lub w połączeniu. Opaska przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn na lewą i prawą nogę.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Kolor: niebieski, ciemnoniebieski i czarny.
  • *Kolor produktu wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA KOSTKĘ

opaska magnetyczna na kostkę

 

Unikalna opaska magnetyczna na kostkę przeznaczona jest na problemy z bólem kostki, przy urazach, problemach ze stawem skokowym, ścgięgnem achillesa czy bólem i zmęczeniem.

 

 

SKUTECZNY ŻELOWY OKŁAD KOLANOWY ROZGRZEWAJĄCO-CHŁODZĄCY

 

żelowy okład rozgrzewająco-chłodzący na kolana

 

Zdobądź specjalny żelowy okład rozgrzewająco-chłodzący na kolanaktóry pomoże Ci w usuwaniu bólów stawów. Wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję i materiały specjalnie dobrane pod kątem optymalnej wydajności, komfortu i łagodzenia bólu.

 

 

NIEZAWODNA OPASKA NA KOLANO DO AKUPRESURY

 

opaska na kolano do akupresury

 

Skuteczna opaska na kolano z akupresurą zapewnia natychmiastową ulgę w bólu podczas chodzenia i stanowi skuteczne rozwiązanie dla osób z różnymi schorzeniami, w tym bólem nerwu kulszowego i stawów.

 

 

MASAŻER ŁYDEK

 

masażer łydek

 

Poznaj ten skuteczny elektrostymulator mięśni tens do terapeutycznego masażu łydekElektrostymulator mięśni to urządzenie terapeutyczne, rehabilitacyjne i relaksacyjne przeznaczone do masażu nóg.

 

 

WYJĄTKOWA ORTEZA NA KOLANO - STABILIZATOR

 

orteza na kolano - stabilizator kolana

 

Nasze ortezy ze sprężynowymi stabilizatorami kolan nie tylko zapewniają niezbędne wsparcie kolan, ale także zapewniają większą siłę, a tym samym przyczyniają się do regeneracji i poprawy mobilności.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: