Opaska na nadgarstek

Kod: DS87630479
Promocja Polecane
94,99 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie ciepło lecznicze doskonale ogrzewa dotknięty obszar i tym samym przyczynia się do regeneracji i poprawy mobilności. Bandaż jest uniwersalny na lewą i prawą rękę, odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Jest zalecana przez kręgarzy, terapeutów i lekarzy jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie nadgarstka.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Przy reumatyzmie i stanach zapalnych ważne jest aby oczyścić ciało z toksyn. Pomocne mogą być plastry detoksykacyjne.

Ważne są również ćwiczenia z ściskaczem do rąk.

Pomóc mogą również specjalne rękawiczki kompresyjne na reumatyzm.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

Lekarze zalecają szybką rehabilitację nawet po lekkich skręceniach, przeciążeniach czy przy problemach z cieśnią nadgarstka. Ta innowacyjna opaska na nadgarstek zapewnia niezbędną stabilność. Dzięki swojej konstrukcji opaska idealnie nadaje się do uprawiania sportu i w pracy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie.

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA NADGARSTEK

Usztywniacz wykonany z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, który wzmacnia staw nadgarstkowy i nadgarstkowo-śródręczny kciuka, zapewnia kompresję, a także rozgrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko likwiduje ból, ale także pomaga w naprawie uszkodzonych tkanek.

Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadku.

 

DLA KOGO JEST OPASKA ELASTYCZNA NA NADGARSTEK

  • Dla ludzi cierpiącyh na ból nadgarstka, zmęcznie i przeciążenie
  • Na zespół cieśni nadgarstka i ból nadgarstka
  • Przy pracy z komputerem
  • Przy aktywności sportowej

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna opaska na nadgarstek wykonana jest z najwyższej jakości i mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Dzięki temu zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​ten stabilizator jest produktem premium.

 

PROSTA W UŻYCIU

Używanie opaski jest łatwe i szybkie. Wystarczy założyć ją na nadgarstek i zapiąć paskiem. Nakłada się ją, naciągając na kciuk i owijając wokół nadgarstka. Zapinana jest na rzep. Stopień zaciśnięcia można indywidualnie regulować za pomocą specjalnego rzepa.

 

NOSZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Dla maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie opaski. Można ją nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub w połączeniu. Opaska przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na lewą i prawą rękę.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: