Akcesoria do elektrycznych szczoteczek

PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Witamy w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do Twojej elektrycznej szczoteczki do zębów! Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości, które pomogą im poprawić codzienną higienę jamy ustnej oraz utrzymać zdrowe i czyste zęby.

Rozumiemy, że dbanie o zęby jest niezbędne i wierzymy, że używanie elektrycznej szczoteczki do zębów może zdziałać cuda. Dlatego przygotowaliśmy wybór akcesoriów, które są kompatybilne z większością modeli szczoteczek elektrycznych, m.in. Oral-B, Philips Sonicare i nie tylko.


 

Najczęściej sprzedawane

zestaw wymiennych szczoteczek
Zestaw wymiennych szczoteczek
Dostępne (>5 szt)
DS74751314
 
56,15 zł
1 pozycji razem

Cena

5657
15657
zestaw wymiennych szczoteczek
56,15 zł

Poznaj oryginalny zestaw wymiennych szczoteczek do szczoteczki sonicznej dla idealnego czyszczenia zębów i pięknego, zdrowego, białego uśmiechu. Szczoteczka posiada dwa...

DS74751314

W naszym asortymencie znajdują się wymienne główki szczoteczek w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Oferujemy również akumulatory zamienne, stacje dokujące i etui podróżne, dzięki którym Twoja elektryczna szczoteczka do zębów będzie działać najlepiej, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.

Oprócz praktycznych akcesoriów oferujemy również szereg zabawnych i kolorowych nakładek na główkę szczoteczki, które nadadzą Twojej elektrycznej szczoteczce do zębów osobisty charakter. Nasze nakładki są nie tylko stylowe, ale także pomagają chronić główkę szczoteczki przed brudem i bakteriami.