Orteza na kolano - stabilizator kolana 2 szt.

Kod: DS26547907
163,47 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalna orteza stawu kolanowego - stabilizator, przeznaczona jest na problemy z kolanem, artretyzmem, łąkotką, bólem i zmęczeniem nóg.

Dzięki specjalnej konstrukcji, kontrolowane podparcie i stabilizacja stawu kolanowego eliminują ból. Nasze ortezy ze sprężynowymi stabilizatorami kolan nie tylko zapewniają niezbędne wsparcie kolan, ale także zapewniają większą siłę, a tym samym przyczyniają się do regeneracji i poprawy mobilności.

Orteza jest uniwersalna, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Możesz ją również nosić pod ubraniem. Nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać na  spacerach, w pracy, ale także podczas uprawiania sportu.

Wysokiej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Polecana jest jako środek terapeutyczny poprawiający kondycję stawu kolanowego.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA ORTEZA NA KOLANO - STABILIZATOR

To innowacyjne wsparcie kolana zapewnia niezbędną stabilność i bardzo dobrą przyczepność. Dzięki swojej konstrukcji stabilizator idealnie nadaje się do uprawiania sportu, podczas spacerów i w pracy. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie. Specjalne materiały gwarantują, że orteza jest wygodna w noszeniu i dobrze dopasowuje się do nogi.

 
ortezy na kolano

 

JAK DZIAŁA STABILIZATOR KOLANA?

Orteza ta wzmacnia staw kolanowy, zapewnia kompresję i stabilizuje staw. Jednocześnie zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów. Orteza pomaga poprawić zgięcie kolana (zgięcie kolana w przód i w tył), ułatwia wstawanie z ziemi oraz codzienne chodzenie. Działa podobnie, jakby ktoś Cię podnosił. Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadku.

 

IDEALNA PODCZAS CHODZENIA

Stabilizator kolana posiada elementy ochronne i profilaktyczne wzmacniające ruch kolana. Otwarta konstrukcja pozwala na szeroki zakres ruchów, ale także zapewnia wsparcie dla ścięgien i stawu kolanowego. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do chodzenia i w pracy, gdy potrzebujesz jednocześnie wystarczającej fiksacji i swobody ruchu. Posiada doskonałą funkcjonalność, ale nie zagraża naturalnemu ruchowi.

 

DLA KOGO JEST ORTEZA?

  • Dla ludzi cierpiących na ból kolana, zmęczenie, przeciążenie kolan
  • Na problemy z łąkotką
  • Do pracy
  • Na zapalenie stawów

 stabilizator na kolano

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna orteza stawu kolanowego wykonana jest z najwyższej jakości, mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​ta orteza jest produktem premium.

 

WYGODNE UŻYCIE

Korzystanie z ortezy jest proste i szybkie. Wystarczy założyć ją na kolano i zapiąć paskami. Zapinana jest na rzep. Stopień dokręcenia można ustawić indywidualnie.

 

NOSZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie ortezy. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 stabilizator kolana

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: poliester, stal nierdzewna
  • Kolor: czarny
  • Wielkość: uniwersalna
  • Cena za dwie sztuki

 

NASZA WSKAZÓWKA

WYJĄTKOWA OPASKA NA KOLANO

terapeutyczna opaska na kolano

Terapeutyczna opaska na kolano nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole, w sporcie i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Jest zalecana przez kręgarzy, terapeutów i lekarzy jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie Twojego kolana.

 

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA KOSTKĘ

opaska magnetyczna na kostkę

 

Unikalna opaska magnetyczna na kostkę przeznaczona jest na problemy z bólem kostki, przy urazach, problemach ze stawem skokowym, ścgięgnem achillesa czy bólem i zmęczeniem.

 

 

SKUTECZNY ŻELOWY OKŁAD KOLANOWY ROZGRZEWAJĄCO-CHŁODZĄCY

 

żelowy okład rozgrzewająco-chłodzący na kolana

 

Zdobądź specjalny żelowy okład rozgrzewająco-chłodzący na kolanaktóry pomoże Ci w usuwaniu bólów stawów. Wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję i materiały specjalnie dobrane pod kątem optymalnej wydajności, komfortu i łagodzenia bólu.

 

 

NIEZAWODNA OPASKA NA KOLANO DO AKUPRESURY

 

opaska na kolano do akupresury

 

Skuteczna opaska na kolano z akupresurą zapewnia natychmiastową ulgę w bólu podczas chodzenia i stanowi skuteczne rozwiązanie dla osób z różnymi schorzeniami, w tym bólem nerwu kulszowego i stawów.

 

 

MASAŻER ŁYDEK

 

masażer łydek

 

Poznaj ten skuteczny elektrostymulator mięśni tens do terapeutycznego masażu łydekElektrostymulator mięśni to urządzenie terapeutyczne, rehabilitacyjne i relaksacyjne przeznaczone do masażu nóg.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: