Orteza na kolano - stabilizator kolana 2 szt.

Kod: DS26547907
169,23 zł –8 %
orteza na kolano 2 szt.
169,23 zł –8 % 154,47 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalna orteza stawu kolanowego - stabilizator, przeznaczona jest na problemy z kolanem, artretyzmem, łąkotką, bólem i zmęczeniem nóg.

Dzięki specjalnej konstrukcji, kontrolowane podparcie i stabilizacja stawu kolanowego eliminują ból. Nasze ortezy ze sprężynowymi stabilizatorami kolan nie tylko zapewniają niezbędne wsparcie kolan, ale także zapewniają większą siłę, a tym samym przyczyniają się do regeneracji i poprawy mobilności.

Orteza jest uniwersalna, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Możesz ją również nosić pod ubraniem. Nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać na  spacerach, w pracy, ale także podczas uprawiania sportu.

Wysokiej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Polecana jest jako środek terapeutyczny poprawiający kondycję stawu kolanowego.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA ORTEZA NA KOLANO - STABILIZATOR

To innowacyjne wsparcie kolana zapewnia niezbędną stabilność i bardzo dobrą przyczepność. Dzięki swojej konstrukcji stabilizator idealnie nadaje się do uprawiania sportu, podczas spacerów i w pracy. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie. Specjalne materiały gwarantują, że orteza jest wygodna w noszeniu i dobrze dopasowuje się do nogi.

 
ortezy na kolano

 

JAK DZIAŁA STABILIZATOR KOLANA?

Orteza ta wzmacnia staw kolanowy, zapewnia kompresję i stabilizuje staw. Jednocześnie zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów. Orteza pomaga poprawić zgięcie kolana (zgięcie kolana w przód i w tył), ułatwia wstawanie z ziemi oraz codzienne chodzenie. Działa podobnie, jakby ktoś Cię podnosił. Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadku.

 

IDEALNA PODCZAS CHODZENIA

Stabilizator kolana posiada elementy ochronne i profilaktyczne wzmacniające ruch kolana. Otwarta konstrukcja pozwala na szeroki zakres ruchów, ale także zapewnia wsparcie dla ścięgien i stawu kolanowego. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do chodzenia i w pracy, gdy potrzebujesz jednocześnie wystarczającej fiksacji i swobody ruchu. Posiada doskonałą funkcjonalność, ale nie zagraża naturalnemu ruchowi.

 

DLA KOGO JEST ORTEZA?

  • Dla ludzi cierpiących na ból kolana, zmęczenie, przeciążenie kolan
  • Na problemy z łąkotką
  • Do pracy
  • Na zapalenie stawów

 stabilizator na kolano

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna orteza stawu kolanowego wykonana jest z najwyższej jakości, mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​ta orteza jest produktem premium.

 

WYGODNE UŻYCIE

Korzystanie z ortezy jest proste i szybkie. Wystarczy założyć ją na kolano i zapiąć paskami. Zapinana jest na rzep. Stopień dokręcenia można ustawić indywidualnie.

 

NOSZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie ortezy. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 stabilizator kolana

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: poliester, stal nierdzewna
  • Kolor: czarny
  • Wielkość: uniwersalna
  • Cena za dwie sztuki

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.