Kabel HDMI - USB typu C z adapterem MHL

Kod: DS27562785
120,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten niesamowity kabel HDMI - USB typu C wyposażony w adapter MHL. Pozwala na podłączenie telefonu bądź tabletu do telewizora czy monitora poprzez standardowe złącze HDMI. Dzięki adapterowi MHL będziesz mógł oglądać obraz oraz słuchać muzyki z Twojego urządzenia mobilnego (telefonu/tableta) na ekranie telewizora wykorzystując port HDMI.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNY KABEL HDMI - USB TYPU C Z ADAPTEREM MHL

Chcesz podłączyć smartfon lub tablet do telewizora lub monitora? Pomoże Ci w tym porządny kabel HDMI - USB typu C wyposażony w adapter MHL, który umożliwia konwersję plików z urządzenia mobilnego (obrazu i dźwięku) na sygnał cyfrowy dla urządzeń z wejściem HDMI (odbiorniki z wejściem HDMI).

 

adapter HDMI - USB typu C wyposażony w adapter MHL

 

LEPSZA ROZDZIELCZOŚĆ

Ten konwerter pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego telewizora. Dzięki połączeniu możliwe jest oglądanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4K (2160P), a także masz dostęp do zawartości telefonu komórkowego przez telewizor i sterowanie nim za pomocą pilota do telewizora. Pozwoli to w pełni cieszyć się jakością obrazu i dźwięku.

 

WYSOKI STANDART MHL

Standard MHL to standard interfejsu audio-wideo w większości urządzeń mobilnych. Łączy w sobie cechy złącza HDMI i USB C. Umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń mobilnych takich jak smartfony na ekrany, telewizory i inne urządzenia wyposażone w złącze HDMI. Dzięki temu uzyskany obraz ma wysoką jakość.

 

MAŁY ROZMIAR I NISKA WAGA

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, możesz ten konwerter zabrać wszędzie ze sobą. Nie zajmuje dużo miejsca podczas użytkowania, jest łatwy do przechowywania i przenoszenia.

 

praktyczny kabel HDMI - USB typu C z adapterem MHL

 

PROSTY W OBSŁUDZE

Konwerter jest niezwykle prosty w obsłudze. Oferuje funkcję Plug & Play dla łatwego połączenia. Obsługa urządzenia sprowadza się do podłączenia telefonu (port USB-C) przez adapter do TV (port HDMI).

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji adaptera MHL wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Możesz być pewien, że konwerter będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Złącze 1: HDMI 2.0 / 1.4
  • Złącze 2: USB-C 3.1
  • Kabel ekranowany (redukcja zakłóceń)
  • Wytrzymała izolacja z PVC
  • Głębia kolorów (do 48 bitów)
  • Obsługa technologii 3D
  • Przepustowość: do 10,2 Gb/s
  • Maksymalna rozdzielczość: 4K (2160P)
  • Długość kabla: 200 cm

*Pamiętaj, że urządzenie mobilne musi posiadać wsparcie dla technologii MHL! 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: