Konwerter micro USB na HDMI

Kod: DS27562785
120,03 zł –4 %
hdmi micro usb
120,03 zł –4 % 115,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to potężne urządzenie, które umożliwia konwersję obrazu i dźwięku z większości smartfonów na sygnał cyfrowy dla urządzeń HDMI.

Ten adapter zapewnia lepszy i piękniejszy obraz. Najwyższej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ADAPTER MICRO USB NA HDMI

Chcesz podłączyć smartfon lub tablet do telewizora lub monitora? Pomoże Ci w tym porządny konwerter micro usb - hdmi, który umożliwia konwersję plików z urządzenia mobilnego (obrazu i dźwięku) na sygnał cyfrowy dla urządzeń z wejściem HDMI (odbiorniki z wejściem HDMI).

 

adapter micro usb hdmi

 

LEPSZA ROZDZIELCZOŚĆ

Ten konwerter pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego telewizora. Dzięki połączeniu możliwe jest oglądanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p HD, a także masz dostęp do zawartości telefonu komórkowego przez telewizor i sterowanie nim za pomocą pilota do telewizora. Pozwoli to w pełni cieszyć się jakością obrazu i dźwięku.

 

WYSOKI STANDART MHL

Standard MHL to standard interfejsu audio-wideo w większości urządzeń mobilnych. Łączy w sobie cechy złącza HDMI i micro USB. Umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń mobilnych takich jak smartfony na ekrany, telewizory i inne urządzenia wyposażone w złącze HDMI. Dzięki temu uzyskany obraz ma wysoką jakość.

 

MAŁY ROZMIAR I NISKA WAGA

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, możesz ten konwerter zabrać wszędzie ze sobą. Nie zajmuje dużo miejsca podczas użytkowania, jest łatwy do przechowywania i przenoszenia.

 

micro usb hdmi adapter

 

PROSTY W OBSŁUDZE

Konwerter jest niezwykle prosty w obsłudze. Oferuje funkcję Plug & Play dla łatwego połączenia. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne do konwertera, ładowarkę micro USB do konwertera i kabel HDMI do telewizora. Adapter natychmiast konwertuje obraz i dźwięk.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji konwertera micro USB - HDMI wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Możesz być pewien, że konwerter będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zgodny z HDCP, Złącza: męski MHL, żeński HDMI, żeński micro USB
  • Umożliwia transfer sygnału audio - (7.2.0 technologia) zgodność z 3D.
  • Po podłączeniu telefon można ładować przez dodatkowy port zasilania (microUSB), który znajduje się w adapterze. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza w prądożernych urządzeniach typu smartfon.
  • Ilość PIN: 5
  • Kolor: czarny

 

KLASY WSPARCIA TRANSMISJI HDMI 1.0: HDMI 1.3a, 1.3b, 1.4a + 1.4b High Speed ​​​​Ethernet, HDMI 1.3b 2560x1600p - HDMI 1.3 (również cat2) - HDMI 1, 2 / 1.2a - HDMI 1.1 hdcp - HDMI 1.0


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.