Adapter scart HDMI - konwerter

Kod: DS23098443
159,47 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to potężne urządzenie, które umożliwia konwersję analogowego wideo i audio ze starszych urządzeń z wejściem Scart na sygnał cyfrowy dla urządzeń z HDMI.

Ponadto ten adapter pomoże Ci zwiększyć rozdzielczość, a tym samym zapewni Ci lepszy i piękniejszy obraz. Pasuje do magnetowidów, odtwarzaczy DVD, PS2 i innych akcesoriów telewizyjnych.

Najwyższej jakości materiały i technologia produkcji premium to gwarancja funkcjonalności i trwałości produktu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRZEJŚCIÓWKA KONWERTER SCART NA HDMI

Czy chcesz użyć swojego starszego odtwarzacza DVD? Czy masz PS2 i nie działa na Twoim nowym telewizorze? Pomoże Ci w tym potężny konwerter SCART-HDMI, który umożliwia konwersję sygnału analogowego (obrazu i dźwięku) ze starszych urządzeń z wejściem SCART na sygnał cyfrowy dla urządzeń z wejściem HDMI (odbiorniki z wejściem HDMI).

 adapter hdmi euro

LEPSZA ROZDZIELCZOŚĆ

Ten konwerter pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego telewizora. Może zmienić rozdzielczość z 720p na 1080p. W ten sposób pozwoli w pełni cieszyć się jakością obrazu i dźwięku.

 

MAŁE ROZMIARY I NISKA WAGA

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze możesz zabrać ten konwerter wszędzie ze sobą. Nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy do przechowywania i przenoszenia.

 

PROSTA OBSŁUGA

Adapter euro hdmi jest niezwykle prosty w obsłudze. Oferuje funkcję Plug & Play dla łatwego połączenia. Wystarczy podłączyć kabel Scart z urządzenia do konwertera, a kabel HDMI do telewizora. Następnie podłącz konwerter do sieci i włącz go. Błyskawicznie konwertuje obraz i dźwięk. W zestawie znajduje się praktyczny zasilacz, dzięki czemu jest od razu gotowy do użycia po podłączeniu odpowiednich kabli i urządzeń.

 adapter scart hdmi

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Przy produkcji adaptera hdmi euro scart zastosowano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Masz pewność, że konwerter będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zasilanie: DC 5V
  • Zastosowanie: konwersja analogowego sygnału SCART na cyfrowy sygnał HDMI
  • Obsługiwane formaty TV: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N
  • Plug & Play: tak
  • urządzenie jednokierunkowe: SCART na HDMI
  • wejście: SCART
  • wyjście: HDMI
  • Moc: 3W
  • Rozdzielczość: 720p, 1080p
  • Wymiary: 9 x 2,5 x 6 cm

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: