Wyjątkowy projektor do odrysowywania z telefonu komórkowego

Kod: DS75181843
94,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Specjalny projektor do odrysowywania z telefonu komórkowego lub tabletu to urządzenie, które pomoże Ci narysować i namalować dowolny obraz w profesjonalnej jakości. Projektor przeznaczony jest dla dzieci, studentów, artystów, fotografów, architektów i innych zawodów.

Dzięki specjalnej konstrukcji doskonale wyświetla obraz i pozwala z pełną precyzją rysować niepowtarzalne i szczegółowe prace. Wystarczy włożyć do niego telefon a pod spód czysty papier. Następnie wystarczy narysować obraz, napis, portret lub projekt.

Przenoszenie obrazu z telefonu lub tabletu na papier, tekstylia lub inną powierzchnięczy przedmiot będzie niezwykle proste. Świetny gadżet dla każdego, kto ma kreatywną duszę.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ŚWIETNY PROJEKTOR NA ODRYSOWYWANIE Z KOMÓRKI

Projektor do odrysowywania to zabawne i poręczne urządzenie używane zarówno przez profesjonalistów, jak i fanów rysowania. Daje możliwość tworzenia wyjątkowych i szczegółowych prac, ponieważ pozwala zobaczyć drobne linie i kształty dowolnego obrazu. Projektor to idealne narzędzie dla każdego, kto chce mieć możliwość wykonywania szczegółowych prac, perfekcyjnego rysowania obrazków z telefonu komórkowego lub tabletu.


projektor do odrysowywania z telefonu komórkowego

 

DLA KOGO JEST PROJEKTOR DO ODRYSOWYWANIA Z KOMÓRKI

Projektor do rysowania znajdzie zastosowanie u profesjonalistów, pasjonatów, ale także dzieci czy studentów. To niezbędny element wyposażenia artystów specjalizujących się w projektowaniu graficznym, komiksie, kaligrafii, projektowaniu, tatuowaniu czy ilustracji. Kreatywni ludzie pokochali tę podkładkę za nieskończone możliwości wspierania ich tworzenia.

 

LEKKA I PRZENOŚNA KONSTRUKCJA

Specjalna pomoc do rysowania jest bardzo lekka i przenośna. Dzięki kompaktowym wymiarom, projektor możesz wygodnie zabrać ze sobą wszędzie i pracować nad swoimi projektami w dowolnym miejscu.

 

WJĄTKOWY PREZENT DLA DZIECI

Czy Twoje dzieci uwielbiają rysować? W takim razie ten niezwykły projektor do rysowania jest stworzony właśnie dla nich. Dzięki temu narzędziu dzieci mogą tworzyć wyjątkowe prace, które sprawią im ogromną radość. Ten prezent nie znudzi ich nawet po latach.


projektor do odrysowywania z telefonu

 

JAK UŻYWAĆ PROJEKTORA

Aby korzystać z projektora, nie potrzebujesz prądu ani lampy. Wystarczy złożyć podstawkę, zdjąć folię ochronną z projektora i włożyć ją w rowki na końcu podstawki. Ustaw urządzenie, z którego będziesz rysować obraz, tak aby obraz odbijał się od stołu. Obraz jest lustrzanym odbiciem na papierze. Zwiększ jasność telefonu lub tabletu, aby uzyskać lepszą widoczność.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 20 x 13,5 cm
  • Materiał: plastik
  • Nie ma potrzeby drukowania szablonów
  • Prosta obsługa
  • Poręczny, praktyczny, łatwy do przenoszenia
  • Do odrysowywania z tabletu lub telefonu
  • Uchwyt można ustawić w dwóch pozycjach
  • Odrysowywać można na papier, materiał, drewno, itp.
  • Idealna zabawa dla dzieci

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

NIESAMOWITA TABLICA DO RYSOWANIA 3D

magiczna tablica 3D

Poznaj magię obrazów 3D dzięki tej wyjątkowej magicznej tablicy 3D, przy której dosłownie każdy będzie się dobrze bawił. Twoje rysunki pojawią się tuż przed Tobą w niesamowitej przestrzeni 3D.

 

 

WYJĄTKOWY PROJEKTOR RYSUNKOWY DLA DZIECI

 

projektor dziecięcy do rysowania

 

Zaskocz swoje dzieci rewelacyjnym projektorem do rysowania dla dzieci, który oferuje wyjątkowy sposób rozwijania ich umiejętności artystycznych. Dzięki prostemu sposobowi obsługi projektora Twoje dziecko stworzy obraz bardzo wygodnie i pięknie.

 

 

PROFESJONALNA DESKA KREŚLARSKA LED

deska kreślarska LED

Podświetlana deska kreślarska LED to zabawne i poręczne urządzenie używane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych i szczegółowych prac, ponieważ pozwala lepiej widzieć drobne linie i kształty, niż za pomocą standardowego oświetlenia. 

 

 

PROFESJONALNE MARKERY AKRYLOWE

 

markery akrylowe

 

Wypróbuj profesjonalne markery akrylowe i odkryj ich nieograniczone możliwości twórcze w swoich kreatywnych działaniachMają za zadanie dawać radość i inspirację nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

 

 

WALIZKA DO RYSOWANIA

 

zestaw artystyczny - zestaw do malowania i rysowania

 

Czy Twoje dzieci uwielbiają rysować? Chcesz podarować im niepowtarzalny zestaw do kreatywnej zabawy? Poznaj tą wyjątkową teczkę do rysowania, która sprawi, że prace Twoich małych artystów będą doskonałe.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: