Profesjonalne plastry do kinesiotapingu 5m

Kod: DS48783427
51,23 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu. Taśmy nadają się na bóle mięśni i stawów, obrzęki, stany zapalne, przyczyniają się do lepszej regeneracji po kontuzji, lepszego wsparcia i stabilności. Taśmy możesz używać również przy uprawianiu sportów czy podczas ciężkiej fizycznej pracy.

Taśma doskonale mocuje mięśnie, stawy i ścięgna, ale nie krępuje ruchów. Tejping jest niezwykle łatwy i może być wykonany przez każdego. Najwyższej jakości hipoalergiczne materiały gwarantują funkcjonalność i maksymalne wsparcie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie wygodny dwupak plastrów do kinesiotapingu albo czteropak plastrów do kinesiotapingu, do którego otrzymacie DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

Wysokiej jakości taśma wykonana jest z porządnego hipoalergicznego materiału, aby zminimalizować możliwość podrażnienia skóry, swędzenia i pęcherzy. Miękka tkanina zwiększa również komfort użytkowania. Taśma faluje się (naśladuje właściwości ludzkiej skóry), co łagodzi napięcie mięśni, poprawia ukrwienie i przyspiesza gojenie.

 

tejpy

 

POZYTYWNY WPŁYW TEJPÓW

Taping to metoda fizjoterapeutyczna, która może pomóc rozluźnić napięte i przepracowane mięśnie i stawy. Pomoże również wzmocnić mięśnie w przypadkach, gdy organizm przygotowuje się do wymagającego wysiłku, takiego jak sport, wędrówki i inne wymagające ruchy. Taśmy są używane do

  • Złagodzenia bólu
  • Przyspieszenia gojenia
  • Przy obrzękach
  • Chronią mięśnie i stawy przed urazami
  • Wspierają prawidłową postawę ciała
  • Rehabilitacji mięśni

 

POPRAWI WASZE SPORTOWE WYNIKI

Taśma  do Kinesiotapingu może poprawić wyniki sportowe i wspierać trening fizyczny, bieganie długodystansowe, sporty walki, trening siłowy i inne sporty o wysokiej intensywności. Jednocześnie zapewnia szybkie i skuteczne tłumienie i łagodzenie bólu.

 

JAK UŻYWAĆ PLASTRÓW

Taśmy nakłada się na czystą, suchą, nie przetłuszczającą się (ewentualnie ogoloną) skórę, aby dobrze przylegały do ​​ciała. Wybierz rozmiar taśmy w zależności od obszaru, na który chcesz nakleić taśmę. Końcówkę plastra zaokrąglij, dzięki czemu taśma będzie dobrze trzymać. Przyklej taśmę bez naciągania i dobrze przyciśnij do skóry. Zaleca się pozostawienie taśmy na ciele przez 5 dni. Usuwaj taśmę z ciała powoli i ostrożnie. Najlepiej ją namoczyć i zwinąć od góry do dołu, aby skóra nie była zbyt bardzo podrażniona.

 
tejpy na kolano

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych profesjonalnych taśm użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności produktu. Wymiary taśmy to 5 m x 5 cm.

*Kolor produktu wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

opaska na nadgarstek

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

 

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA NADGARSTEK

opaska magnetyczna na nadgarstek

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz.

 

 

PRAKTYCZNA PODKŁADKA ŻELOWA POD NADGARSTEK

podkładka żelowa pod nadgarstek

Wypróbuj wyjątkową ergonomiczną podkładkę pod klawiaturę z podpórką pod nadgarstek, a praca z laptopem będzie bardziej precyzyjna i bardziej naturalna dla Twojego nadgarstka.

 

 

WYJĄTKOWY DŁUGOPIS DO AKUPUNKTURY

 

masażer długopis do akupunktury – elektrostymulacja

 

Poznaj ten wyjątkowy elektryczny długopis do masażu akupunktury, który łagodzi ból i sztywność pleców, ramion, nóg, rąk, pośladków, mięśni, stawów i nie tylko

 

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI DŁONI, PALCÓW I RĄK

przyrząd do ćwiczenia dłoni

Poznaj wyjątkowy przyrząd do ćwiczenia dłoni dla najefektywniejszego wzmocnienia mięśni rąk. Dzięki regulowanemu obciążeniu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, kobiet i mężczyzn.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: