RC czołgi zdalnie sterowane – bitwa czołgów

Kod: DS82870435
277,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te wyjątkowe bojowe czołgi RC, które zabiorą Cię na prawdziwą bitwę pancerną. Poczuj dreszczyk emocji i mnóstwo zabawy dzięki temu wspaniałemu zestawowi czołgów bojowych. Zestaw umożliwia walkę dwóm przeciwnikom.

Licznik z tyłu zlicza liczbę trafień, a pokonany czołg zostaje unieruchomiony na 30 sekund. Potem bitwa może rozpocząć się od nowa. Precyzyjne sterowanie, duża moc, obrót wieży, wyrafinowany design, napęd paskowy, realistyczne dźwięki i odrzut potęgują wrażenia z gry.

Modele RC wykonane są z najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Akumulatory oszczędzają pieniądze i przyrodę.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE RC CZOŁGI BOJOWE

Za pomocą tych wyjątkowych czołgów bojowych, możesz rozegrać prawdziwą bitwę. Czołgi mają różne częstotliwości (27 MHz i 40 MHz), co pozwala na zabawę dwóm osobom jednocześnie. Czołg posiada licznik wskazujący ilość trafień, po 4 celnych strzałach bitwa jest wygrana, a przegrany czołg zostaje unieruchomiony na 30 sekund. Po tym czasie można kontynuować walkę.

 

czołg rc

 

FANTASTYCZNA ZABAWA

Te wspaniałe czołgi bojowe zabiorą Cię na prawdziwą bitwę pancerną. Przeżyjesz z nimi godziny prawdziwej zabawy i prawdziwych emocji z walki. Obmyśl nową strategię i pokonaj przeciwnika.

 

DOSKONAŁE PRECYZYJNE STEROWANIE

Czołg napędzany jest dwoma gumowymi pasami, które idealnie przylegają do podłoża. Dzięki temu steruje się nim wyjątkowo dobrze i dokładnie. Niezależny układ zawieszenia w postaci osobnej sprężyny dla każdego koła doskonale sprawdza się nawet na nierównych nawierzchniach. Wieżę można obracać o 360 stopni, w górnej części znajduje się otwierany właz, w którym znajduje się strzelec z karabinem maszynowym, co dodatkowo pobudza wyobraźnię.

 

DOPRACOWANY DESIGN

Unikalne modele czołgów bojowych zostały stworzone z naciskiem na detale oraz wierny i wyrafinowany design. Czołgi są bardzo realistyczne. Na uruchomienie silnika i strzał reagują drganiem całego kadłuba. Zastosowanie silnika, świateł i dźwięków strzeleckich pobudza wyobraźnię i zapewnia niezwykłe wrażenia podczas zabawy.

 

zdalnie sterowany czołg

 

IDEALNY PREZENT DLA MAŁYCH I WIELKICH

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent. Nadaje się na Boże Narodzenie, urodziny i na każdą inną okazję. To idealny prezent dla dzieci w każdym wieku, ale także dla dorosłych, którzy kochają modele RC.

 

JAK WYGLĄDA BITWA CZOŁGÓW?

Bitwa pancerna wiernie imituje prawdziwą walkę. Czołgi wydają dźwięki silnika i ognia. Podczas strzelania imitują odrzut jak na prawdziwym polu bitwy. Usłyszysz dźwięk trafienia z celnego strzału. Czołgi mają światła z tyłu, które liczą trafienia. Przy precyzyjnym trafieniu światło przegranego gaśnie. Gdy wszystkie światła zgasną, oznacza to, że bitwa została przegrana, a czołg zostanie unieruchomiony na 30 sekund. Potem będzie można ponownie rozpocząć bitwę.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych modeli RC zastosowano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności modeli. Czołgi i pilot mają oddzielne zasilacze. W zestawie znajdują się akumulatory do zasilania czołgów.

 
czołg sterowany

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wiek: 3+
  • Skala: 1 : 14
  • Zakres częstotliwości: 2,4 GHz
  • Zasilanie: bateria (w opakowaniu)
  • Maksymalna prędkość: 7-8 km/h
  • Zasięg pilota: 30-40 m
  • Zasięg bojowy: 3 m
  • Wymiary czołgu (długość / szerokość / wysokość): 33 x 12 x 12 cm
  • Wymiary pilota (długość / szerokość / wysokość): 12,5 x 16 x 4,5 cm

 

2x czołg

2x pilot

2x ładowarka


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: