Przyrząd do ćwiczenia dłoni

Kod: DS77037618 DS48030963 Wybierz wariant
83,70 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Poznaj wyjątkowy przyrząd do ćwiczenia dłoni dla najefektywniejszego wzmocnienia mięśni rąk. Dzięki regulowanemu obciążeniu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, kobiet i mężczyzn.

Ćwiczenia z nadgarstkiem są uważane za jedne z najskuteczniejszych, dla zdrowych i silnych nadgarstków, dłoni i przedramion. To ćwiczenie jest zalecane przez terapeutów i lekarzy jako profilaktyka i terapia chorób rąk, zapalenia stawów, cieśni nadgarstka, zapalenia ścięgien i innych.

Urządzenie jest odpowiednie dla aktywnych sportowców, artystów, muzyków, pracowników biurowych, ale także dla każdego, kto pragnie mocnych i zdrowych nadgarstków.

Dzięki najwyższej jakości materiałom, specjalnym ergonomicznym uchwytom oraz regulacji obciążenia jest to produkt premium. Wysokiej jakości produkt wzmacniający szybko rozwija niezbędną siłę, stabilność i zdolności motoryczne.


 

Potrzebne wsparcie mogą zapewnić również opaska na nadgarstek lub rękawice na reumatyzm.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI DŁONI, PALCÓW I RĄK

Najlepsze i najwygodniejsze narzędzie treningowe do wzmacniania dłoni i palców. Kompaktowa konstrukcja pozwala zabrać go wszędzie. Dzięki regulowanemu oporowi 10 - 40 kg nadaje się dla kobiet i mężczyzn, początkujących i profesjonalistów. Opór zmienia się obracając pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby uzyskać wyższy poziom oporu i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby uzyskać niższy opór. Konstrukcja premium zapewnia maksymalną trwałość.


przyrząd do ćwiczeń mięśni dłoni

 

CHROŃ RĘCE PRZED BÓLEM I SZTYWNOŚCIĄ

Regularne ćwiczenia ze wzmacniaczem nadgarstka mają pozytywny wpływ na zmęczone dłonie, uczucie sztywności, słabe krążenie krwi i pomagają zapobiegać cieśni nadgarstka oraz artretyzmowi.

 

DLACZEGO WARTO ĆWICZYĆ Z NASZYM URZĄDZENIEM

1. IDEALNY DO REHABILITACJI DŁONIRegularne ćwiczenia ze wzmacniaczem dłoni mogą pomóc przywrócić siłę mięśni, co jest dobre w leczeniu osłabienia mięśni spowodowanego chorobą lub urazem, cieśnią nadgarstka i innymi kontuzjami. Jednocześnie pomaga rozwijać zdolności motoryczne rąk.

2. ZWIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ I REGENERACJĘ DŁONI - Za pomocą wzmacniacza nadgarstka Twoje mięśnie dłoni są wytrenowane i wystarczająco ukrwione. Pomaga to zwiększyć elastyczność palców / dłoni / nadgarstków i zapobiegać artretyzmowi. Jednocześnie ćwiczenia mają działanie zapobiegające chorobom rąk.

3. W CELU ZMNIEJSZENIA ZMĘCZENIA I BÓLU - Ćwicząc ze wzmacniaczem palców, mięśnie ramion przeplatają napięcie z relaksacją, co przyczynia się do złagodzenia zmęczenia i bólu. Takie ćwiczenia są szczególnie ważne dla osób pracujących w biurach i przy komputerach.

4. DLA WIĘKSZEJ SIŁY NADGARSTKA I DŁONI - Podstawową funkcją tego narzędzia jest niewątpliwie zwiększenie siły nadgarstka, uchwytu i palców. Silny chwyt jest szczególnie ważny dla sportowców, wspinaczy, artystów, muzyków i różnych zawodów.


przyrząd do ćwiczenia mięśni dłoni

JAK ĆWICZYĆ Z URZĄDZENIEM

Jednym z zalecanych ćwiczeń jest powolna kompresja, a następnie trzymanie w fazie szczytowej przez 5 sekund. Wykonaj 20 powtórzeń, a następnie zmień rękę. Przećwicz kilka serii.

 

ERGONOMICZNY UCHWYT

Uchwyt został specjalnie zaprojektowany z naciskiem na ergonomię ruchu. Wyposażony jest w specjalną powłokę antypoślizgową, dzięki czemu zapewnia prosty i pewny chwyt nawet spoconym dłoniom. Ćwiczenia będą tak wygodne i przyjemne, jak to tylko możliwe.

 

KOMPAKTOWE WYMIARY I NISKA WAGA

Dzięki kompaktowym wymiarom, nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości, wzmacniacz został wykorzystany i doceniony jako produkt premium przez szereg zadowolonych klientów na całym świecie. Wytrzymał szczególnie wysoki stosunek jakości do ceny. Elegancka ergonomiczna konstrukcja wraz z regulowaną intensywnością ćwiczeń została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Trwała konstrukcja zapewnia długą żywotność produktu.


przyrządy do rehabilitacji dłoni

 

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW DLA MAKSYMALNEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Do produkcji tego wzmacniacza użyto najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną trwałość i wytrzymałość. Możesz być pewien, że ten produkt będzie Ci służył przez długi czas.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

opaska na nadgarstek

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

 

 

OPASKA MAGNETYCZNA NA NADGARSTEK

opaska magnetyczna na nadgarstek

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

profesjonalne plastry do kinesiotapingu 5m

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu.

 

 

PRAKTYCZNA PODKŁADKA ŻELOWA POD NADGARSTEK

podkładka żelowa pod nadgarstek

Wypróbuj wyjątkową ergonomiczną podkładkę pod klawiaturę z podpórką pod nadgarstek, a praca z laptopem będzie bardziej precyzyjna i bardziej naturalna dla Twojego nadgarstka.

 

 

WYJĄTKOWY DŁUGOPIS DO AKUPUNKTURY

 

masażer długopis do akupunktury – elektrostymulacja

 

Poznaj ten wyjątkowy elektryczny długopis do masażu akupunktury, który łagodzi ból i sztywność pleców, ramion, nóg, rąk, pośladków, mięśni, stawów i nie tylko


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: