Opaska magnetyczna na nadgarstek

Kod: DS80811490
104,43 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalna magnetyczna opaska na nadgarstek jest przeznaczona na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami rąk, bólem nadgarstka i zmęczeniem.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie magnesy terapeutyczne przyczyniają się do regeneracji i poprawiają sprawność ruchową. Opaska jest uniwersalna na lewą i prawą rękę, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Terapeutyczna opaska na nadgarstek nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Polecana jest przez kręgarzy, terapeutów i specjalistów jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie nadgarstka.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak opaski magnetycznej na nadgarstek w atrakcyjnej cenie albo rękawiczki dla reumatyków do codziennego użytku.

Przy reumatyzmie i stanach zapalnych ważne jest, aby oczyścić ciało z toksyn. Pomocne mogą być plastry detoksykacyjne.

Ważne są również ćwiczenia z ściskaczem do rąk.

Pomóc mogą również specjalne rękawiczki kompresyjne na reumatyzm.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

Lekarze zalecają szybką rehabilitację nawet po lekkich skręceniach, przeciążeniach czy przy problemach z cieśnią nadgarstka. Ta innowacyjna opaska na nadgarstek zapewnia niezbędną stabilność. Dzięki swojej konstrukcji opaska idealnie nadaje się do uprawiania sportu i w pracy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie.

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA NADGARSTEK

Opaska wykonana z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, który wzmacnia staw nadgarstkowy i nadgarstkowo-śródręczny kciuka, zapewnia kompresję, a także rozgrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Jednocześnie silne magnesy zapewniają tkankom dobroczynną magnetoterapię.


opaska na nadgarstek

 

DLACZEGO MAGNETOTERAPIA

Pole magnetyczne wspomaga zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze, a przepływ krwi w żyłach, tętnicach i naczyniach włosowatych znacznie się zwiększa. Następnie komórki są zaopatrywane w witaminy, pierwiastki śladowe i hormony. Regularne stosowanie przez 2 do 3 godzin dziennie może pomóc złagodzić ból stawów i przyspieszyć regenerację uszkodzonych tkanek.

 

DLA KOGO JEST OPASKA ELASTYCZNA NA NADGARSTEK

  • Dla ludzi cierpiącyh na ból nadgarstka, zmęcznie i przeciążenie
  • Na zespół cieśni nadgarstka i ból nadgarstka
  • Przy pracy z komputerem
  • Przy aktywności sportowej

 usztywniacz na nadgarstek

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna magnetyczna opaska na nadgarstek wykonana jest z najwyższej jakości elastycznych materiałów dla maksymalnego efektu. Dzięki temu zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. Silne magnesy zapewniają terapeutyczną magnetoterapię w dowolnym momencie. To połączenie sprawia, że ​​ten bandaż jest produktem premium.

 

DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się regularne noszenie przez 2-3 godziny dziennie lub w razie potrzeby. Można ją nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub w połączeniu. Opaska przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na lewą i prawą rękę.

*Wariant produktu wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWA OPASKA NA BÓL NADGARSTKA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA I INNE DOLEGLIWOŚCI

opaska na nadgarstek

Unikalna opaska na nadgarstek przeznaczona jest na problemy z cieśnią nadgarstka, stawami oraz bólem i zmęczeniem nadgarstka.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

profesjonalne plastry do kinesiotapingu 5m

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu.

 

 

PRAKTYCZNA PODKŁADKA ŻELOWA POD NADGARSTEK

podkładka żelowa pod nadgarstek

Wypróbuj wyjątkową ergonomiczną podkładkę pod klawiaturę z podpórką pod nadgarstek, a praca z laptopem będzie bardziej precyzyjna i bardziej naturalna dla Twojego nadgarstka.

 

 

WYJĄTKOWY DŁUGOPIS DO AKUPUNKTURY

 

masażer długopis do akupunktury – elektrostymulacja

 

Poznaj ten wyjątkowy elektryczny długopis do masażu akupunktury, który łagodzi ból i sztywność pleców, ramion, nóg, rąk, pośladków, mięśni, stawów i nie tylko

 

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI DŁONI, PALCÓW I RĄK

przyrząd do ćwiczenia dłoni

Poznaj wyjątkowy przyrząd do ćwiczenia dłoni dla najefektywniejszego wzmocnienia mięśni rąk. Dzięki regulowanemu obciążeniu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, kobiet i mężczyzn.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: