Profesjonalny aparat słuchowy

Kod: DS51827253
158,55 zł –18 %
aparat słuchowy
158,55 zł –18 % 129,99 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć. Urządzenie jest niewielkie i w kolorze skóry, co zapewnia maksymalną dyskrecję. Pomimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej wagi zapewnia maksymalną wydajność.

Wbudowany mikrofon premium zapewnia doskonały dźwięk bez zniekształceń i szumów. Dodatkowo wzmacniany jest za pomocą wbudowanego głośnika. Moc tego urządzenia to aż 110 decybeli.

Dzięki różnym nasadkom urządzenie jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w różnym wieku. Aparat jest uniwersalny i nadaje się do lewego i prawego ucha.

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne noszenie przez długi czas. Dzięki regulacji głośności możesz dopasować aparat słuchowy do swoich potrzeb. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności i wydajności.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz odpowiednie do aparatu słuchowego wydajne baterie alkaiczne albo trzypak wykonnych baterii alkaicznych w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

WYJĄTKOWY APARAT SŁUCHOWY

Wraz z wiekiem nasz słuch się pogarsza. Chcesz słyszeć jak za młodu? Ten wspaniały aparat słuchowy ci w tym pomoże. Jest uniwersalny, odpowiedni dla każdego. Jest niezwykle wygodny w noszeniu i zapewnia wyjątkową wydajność.


aparaty słuchowe

 

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Urządzenie posiada wbudowany wysokiej jakości mikrofon, który precyzyjnie wychwytuje dowolny dźwięk, który następnie wzmacnia silny głośnik. Maksymalna moc to aż 110 decybeli. Jednocześnie mikrofon tłumi hałas, zapewniając idealnie czysty dźwięk.

 

IDEALNY DLA KAŻDEGO

Aparat słuchowy jest wyposażony w miękkie silikonowe wkładki douszne w różnych rozmiarach. Dzięki temu urządzenie jest uniwersalne, odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, seniorów i osób młodszych, z różnymi kształtami ucha. Przeznaczony jest zarówno do lewego, jak i prawego ucha.

 

DOSKONALE SIĘ TRZYMA I NIE UCISKA PRZY NOSZENIU

Bezprzewodowy aparat słuchowy został zaprojektowany z naciskiem na ergonomię noszenia. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne noszenie nawet podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki różnym nasadkom wygodnie leży, nie uciska podczas noszenia i nie wypada. Jest wkładany bezpośrednio do ucha, dzięki czemu nadaje się również dla osób noszących okulary.

 

aparat słuchowy dla seniora

 

DLA MAKSYMALNEJ DYSKRECJI

Dzięki małym rozmiarom to urządzenie jest bardzo niepozorne. Specjalny kształt w kolorze cielistym zapewni maksymalną dyskrecję. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie zapewni maksymalną wydajność. Dzięki małym rozmiarom i niewielkiej wadze przyjemnie się nosi i nie wpływa negatywnie na codzienne czynności.

 

PROSTA OBSŁUGA

Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i wygodna. Za pomocą jednego przycisku urządzenie włączycie, wyłączycie i możecie regulować głośność. Zużycie energii jest minimalne i baterie wystarczą na długi czas.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji tego aparatu słuchowego użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co zapewnia długą żywotność i maksymalną funkcjonalność produktu. Nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania.

 wzmacniacz słuchu

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Kolor: cielisty
  • Wzmocnienie dźwięku: 300 Hz ~ 4000 Hz
  • Zużycie energii: - ≤ 4 mA
  • Napięcie: 1.5 V
  • Szum wejścia: ≤ 40 dB
  • Zasilanie: na baterie
  • Waga: 0,02 kg

 

NASZA WSKAZÓWKA

UNIKALNY APARAT SŁUCHOWY

aparat słuchowy

Poznaj ten wyjątkowy aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

SILNY APARAT SŁUCHOWY

silny aparat słuchowy

Poznaj ten niezwylke silny aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

urządzenie do czyszczenia uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU – ELEKTRYCZNY CZYŚCIK DO USZU

elektryczny czyścik do uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

ŚWIECE DO ŚWIECOWANIA USZU 20 SZTUK

świece do świecowania uszu 20 sztuk

 

Poznaj te wspaniałe świece do świecowania uszu, które zafundują Ci niezwykłą terapię. Świecie do uszu mogą mieć korzystny wpływ na bóle uszu, bóle głowy, swędzenie uszu, świszczący oddech w uszach, zmęczenie, migreny, zaburzenia snu, stany zapalne nosa, gardła i inne problemy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: