Odstraszacz na krety i nornice

Kod: DS38070225
87,09 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza krety, nornice, myszy, szczury oraz inne gryzonie.

Za pomocą specjalnej nowoczesnej technologii ultradźwięków i wibracji w zakresie o zmiennej częstotliwości od 400 do 1000 Hz, cicho i nietoksycznie chroni powierzchnię do 800 m². Sygnały wpływają na układ nerwowy kretów i gryzoni. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, kotów i psów. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, na pola i na inne tereny zewnętrzne.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie, aby chronić swój ogród. Specjalna technologia wibracji i ultradźwięków to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych kretów i gryzoni.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza myszy z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziesz skuteczną ochronę przed ptactwem: wygodny dwupak odstraszacza ptaków, z którym zaoszczędzisz.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KRETY I GRYZONIE

Szukasz rozwiązania, aby raz na zawsze poradzić sobie z natrętnymi gryzoniami, które niszczą Wasze uprawy? Chcesz pozbyć się natrętnych kretów, które nieustannie niszczą Wasz ogród? Dajemy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kretami, wiewiórkami, myszami, szczurami i innymi gryzoniami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zmień swój ogród w pole siłowe odstraszające szkodniki
 • Łatwy w obsłudze, zasilany na energię słoneczną
 • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Najmocniejsze urządzenie o zasięgu do 800 m2


odstraszacz na krety

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ NA KRETY I GRYZONIE

Ten wyjątkowy środek odstraszający wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnału ultradźwiękowego i wibracyjnego, która może cicho i nietoksycznie chronić obszar o powierzchni do 800 m².

Włożony w ziemię odstraszacz emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości od 400 do 1000 Hz. Sygnały wpływają na układ nerwowy kretów i gryzoni. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Po kilku dniach szkodniki opuszczają teren. Dźwięk wydawany jest w trzydziestosekundowych interwałach.

Dźwiękowi towarzyszą wibracje wewnątrz pręta, które zwiększają wydajność urządzenia. Zakres działania odstraszacza zależy od rodzaju gleby. Sucha, piaszczysta powierzchnia tłumi wibrujące fale, a powierzchnię ochronną może zmniejszyć nawet o połowę (w tym przypadku rozważcie użycie dwóch odstraszaczy). Najlepszy efekt uzyskuje się na glebach wilgotnych lub gliniastych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania kretów i gryzoni z Waszego ogrodu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu włóż odstraszacz do ziemi na wybranym miejscu i obserwuj jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z Waszego ogrodu. Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów o zmiennej częstotliwości i wibracji może cicho i nietoksycznie chronić obszar do 800 m2.


odstraszacz na krety profesjonalny

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych i wodę. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu, włączyć, co automatycznie go aktywuje. Urządzenie następnie ładuje się za pomocą solarnego panelu umieszczonego na górze. W ten sposób zapewnia całodobową ochronę.

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na zewnątrz, na powierzchni którą chcesz chronić. Jest idealny do ogrodów, sadów ale też wszędzie tam gdzie potrzebujecie pomoc z kretami lub innymi gryzoniami.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ GRYZONI I KRETÓW

Zastosowanie tego solarnego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go do walki z kretami, myszami, szczurami i innymi gryzoniami.


odstraszacz kretów

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego pomocnika przeciw kretom użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości baterię, która zasilana jest panelem słonecznym. W ten sposób zapewnia całodobową zieloną ochronę.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Długość: 25 cm
 • Wymiary główki: 5,7 x 5,7 x 2,2 cm
 • Wymiary solarnego panelu: 4 x 4cm
 • Zasięg pracy: 800 m2
 • Zakres częstotliwości: 400 – 1000 Hz
 • Dźwięk wydawany jest w trzydziestosekundowych interwałach

 

NASZA WSKAZÓWKA

SKUTECZNY ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady. Pomoże nawet w walce z ptakami w celu ochrony waszych upraw.

 

 

ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KRETY I GRYZONIE

odstraszacz na krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza krety, nornice, myszy, szczury oraz inne gryzonie.

 

 

PROFESJONALNY ZEWNĘTRZNY ODSTRASZACZ NA MYSZY, SZCZURY, GRYZONIE I OWADY

zewnętrzny odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

Poznajcie silny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie. Urządzenie jest wodoodporne z ochroną IP 54, dzięki czemu nadaje się do odstraszania gryzoni na zewnątrz.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ GRYZONI

 

odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

 

Poznajcie niezwykle skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie.

 

ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT, KOTÓW, PSÓW, PTAKÓW

odstraszacz dzikich zwierząt, psów, kotów i ptaków

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki oraz inną dziką zwierzynę. Jest też przeznaczony do odstraszania kotów, psów i różnego rodzaju ptaków.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: