Dmuchany worek do boksowania

Kod: DS44101333
213,51 zł –15 %
worek do boksowania
213,51 zł –15 % 179,47 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Przedstawiamy ten wolnostojący, nadmuchiwany worek treningowy przeznaczony do efektywnego treningu wszystkich sztuk walki i cardio. Dzięki specjalnej konstrukcji możesz go używać w dowolnym miejscu w domu, na siłowni czy w szkole.

Dzięki idealnemu rozmiarowi nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nadaje się zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących sportowców. Montaż jest prosty, bez konieczności wieszania czy wiercenia. Wystarczy go napompować, obciążyć stojak i można rozpocząć trening.

Najwyższej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Unikalna wzmocniona konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY WOREK BOKSERSKI

Wolnostojący worek bokserski to produkt całkowicie wyjątkowy. Można wykorzystać do treningu fitness lub klasycznych sztuk walki. Przeznaczony jest głównie do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego oraz treningów w stójce i na ziemi. Nie musisz go nigdzie wieszać ani wiercić dziur w suficie.

  • Bezpieczny i praktyczny sposób treningu
  • Idealny dla początkujących oraz doświadczonych bokserów
  • Wysokiej jakości, odporne materiały

 

worek do boksowania dla dzieci

 

IDEALNA WIELKOŚĆ

Dzięki idealnemu rozmiarowi do 160 cm ten wyjątkowy worek treningowy jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci. Dmuchanego worka bokserskiego możesz używać do ćwiczenia całej gamy kombinacji uderzeń, w tym kopnięć niskich i wysokich, łokci, kolan, kopnięć bocznych i prostych.

 

RÓŻNE SPORTY

Ten wyjątkowy worek do boskowania przeznaczony jest do uprawiania różnych sportów. Możesz go używać w boksie, kick-boxingu, MMA i różnych sportach walki. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla początkujących. Można go wykorzystać w treningu fitness i klasycznych sztukach walki. Ćwicz pełen zakres kombinacji uderzeń, w tym kopnięcia niskie i wysokie, łokcie, kolana, kopnięcia boczne i proste.

 

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ WOREK DO BOKSOWANIA

Nadmuchiwany worek bokserski to wyjątkowe narzędzie sportowe, które sprawdzi się na siłowniach, w szkołach, centrach fitness, ale możesz też używać go w domu. Nie zajmuje dużo miejsca i w razie potrzeby możesz z niego wypuścić powietrze i odłożyć w dowolnym momencie.

 
worek do boksowania stojący

 

PEWNE I MOCNE MATERIAŁY

Worek bokserski wykonany jest z najwyższej jakości i wytrzymałego PCV, dzięki czemu jest niezwykle mocny i wytrzymały. Potrafi znieść wiele ciosów. Technologia produkcji Premium to gwarancja funkcjonalności i trwałości.

 

PROSTY MONTAŻ

Montaż dmuchanego worka jest niezwykle prosty i może go wykonać każdy. Nie musisz go nigdzie wieszać ani niszczyć sufitu w domu. Aby uzyskać lepszą stabilność, wypełnij podstawę wodą lub piaskiem. Napompuj worek i możesz rozpocząć trening.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Kolor: czarny
  • Wysokość: 160 cm
  • Materiał: wytrzymałe PCV

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.