Przyrząd do ćwiczenia ramion

Kod: DS72248188
75,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj najskuteczniejszy domowy przyrząd do ćwiczenia mięśni przeznaczony na całą górną połowę ciała. Skutecznie wytrenujesz biceps, triceps, ramiona, klatkę piersiową i plecy.

Ćwiczenia na tym urządzeniu są niezwykle efektywne, wydajne i przyjemne. Za pomocą jednego urządzenia możesz perfekcyjnie wytrenować całą górną część ciała w ciągu kilku minut. Dzięki opatentowanej konstrukcji nie obciąża stawów tak jak klasyczne ćwiczenia.

Przyrząd zawiera 3 oddzielne gumy o różnych poziomach oporu. Dlatego możesz dostosować go do potrzeb i rodzaju ćwiczeń. Wysokiej jakości przyrząd wzmacniający szybko rozwija siłę mięśni, modeluje sylwetkę i sprawność. Dlatego to urządzenie jest odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców.

Bardzo prosta obsługa, niska cena, kompaktowość i wielofunkcyjność czynią ten produkt najskuteczniejszym sprzętem do ćwiczeń w domu.

 • Pomaga spalać tkankę tłuszczową
 • Poprawia figurę
 • Wzmacnia mięśnie
 • Wystarczy kilka minut dziennie
 • Ergonomiczny wzór dla bezpiecznego ćwiczenia
 • Możliwość ustawienia oporu

 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz dwumiesięczne opakowanie plastrów odchudzająych, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

POLECAMY – jeśli cierpisz na cellulit lub chcesz schudnąć z nóg albo pośladków tu znajdziesz specjalne plastry na cellulit i chudnięcie.

Wypróbuj też legginsy odchudzające albo pas odchudzający, który pomoże Ci schudnąć w okolicy brzucha.

Dla skutecznego treningu wypróbuj Twister do ćwiczeń.

Jeśli masz problem z cellulitem rozwiązaniem będzie specjalny masażer wielofunkcyjny.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO ĆWICZEŃ DLA GÓRNEJ CZĘŚCI CIAŁA

Dzięki profesjonalnemu urządzeniu możesz skutecznie i wydajnie trenować górną część ciała w zaciszu własnego domu. Przeznaczony jest do treningu bicepsów, tricepsów, ramion, klatki piersiowej, trapezu i pleców.

Możesz wybierać między 3 różnymi poziomami treningu i wieloma różnymi ćwiczeniami, dzięki czemu dostosujesz swój trening do swoich możliwości. Szybko zauważysz, że nadmiar kalorii znika, masa mięśniowa się wzmacnia, a ogólna kondycja rośnie.

Dzięki regulowanemu oporowi możesz go używać z naciskiem na wydajność, a nawet budowanie masy mięśniowej. Wygodnie i szybko uzyskaj idealną figurę. Możesz go używać jako głównego treningu lub do ćwiczeń dodatkowych.

 

 wyjątkowy-przyrząd-do-ćwiczenia-rąk

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH I PROFESJONALNYCH SPORTOWCÓW

Dzięki regulowanym gumom oporowym urządzenie jest idealne zarówno dla początkujących, którzy chcą poprawić swoją kondycję, jak i dla profesjonalistów, którzy chcą kompleksowo trenować swoje ciało. Przyrząd  jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. W razie potrzeby możesz wygodnie dostosować obciążenie.

 

ĆWICZENIA, KTÓRE NIE OBCIĄŻAJĄ STAWÓW

W przeciwieństwie do klasycznych pompek i innych ćwiczeń, które obciążają stawy łokciowe lub barkowe, to urządzenie jest zaprojektowane tak, aby ruch był płynny i możliwie delikatny dla stawów. Ponadto ćwiczenie sprawia przyjemność, a rezultaty są widoczne już po kilku dniach regularnych ćwiczeń. Jednocześnie jak każde ćwiczenie wspiera układ odpornościowy i dobrze wpływa na ogólny stan zdrowia organizmu.

 

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁU DLA MAKSYMALNEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Do produkcji tego wzmacniacza górnej części ciała użyto najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość i trwałość. Dlatego możesz być pewien, że ten produkt będzie Ci służył przez długi czas.

 

 sprzęt do ćwiczenia ramion

 

PROSTE PRZECHOWYWANIE

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze to urządzenie jest łatwe do przechowywania i można go używać dosłownie wszędzie. Idealnie sprawdza się również w podróży lub na wakacjach. Nie hałasuje, więc nie przeszkadza sąsiadom podczas ćwiczeń.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • 1x przyrząd do ćwiczenia rąk
 • 3 x guma oporowa
 • Wymiary rozłożonego przyrządu: około 45 x 33 cm
 • Materiał: plastik
 • Kolor: biały
 • Ergonomiczne uchwytu
 • Wyściełane podpórki na przedramiona
 • Gumy oporowe - czerwona, zielona, żółta (w zależności od oporu - zaawansowany, średnio zaawansowany, początkujący)
 • Uchwyty dla szybkiej i prostej wymiany gum

 


 Wideo:


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: