Profesjonalny odstraszacz ptaków ultradźwiękowy

Kod: DS75527573
222,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów, cicho i nietoksycznie chroni przed ptakami. Dźwięki wyraźnie płoszą ptaki. Jednocześnie nie są szkodliwe dla innych zwierząt.

Specjalny głośnik ultradźwiękowy emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są bardzo irytujące dla ptaków. Sygnały wpływają na ich układ nerwowy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu. Działa również w dużym hałasie.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych oraz w żaden sposób nie szkodzi ptakom. Zmusza je tylko do opuszczenia chronionego terenu.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, sadów, na pola, balkony, winnice, działki, na kempingach i innych miejscach.

Najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony waszego ogrodu.  Ultradźwiękowa technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się ptaków i ochronę waszych plonów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak ultradźwiękowego odstraszacza ptaków w promocyjnej cenie.

Poznajcie naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKIEJ JAKOŚCI ULTRADŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW I GOŁĘBI

Czy musisz chronić swoje uprawy w ogrodzie lub sadzie przed nalotem różnych ptaków? A może irytujące gołębie utrudniają życie w ogrodzie lub na tarasie? Specjalny ultradźwiękowy odstraszacz na ptaki pomoże ci wypędzić z ogrodu ptaki takie jak gołębie, sikorki, jaskółki, drozdy i inne, chroniąc w ten sposób uprawy. Nadaje się na balkon lub do domu, jako środek odstraszający dokuczliwe ptaki. Ta specjalna technologia jest maksymalnie wydajna i efektywna.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zamień swój ogród w pole siłowe odstraszające niechcianych gości
  • Łatwa obsługa, zasilany na baterie
  • Nietoksyczne, bez chemikaliów i trucizn
  • Najefektywniejsze urządzenie z największym zasięgiem
  • Wyprodukowane w Niemczech


odstraszacze-ptaków

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ PTAKÓW

Idealne miejsce na odstraszacz to sady, łąki, gospodarstwa, na skraju budynku, płocie, drzewie, krawędzi balkonu, garaż lub między grządkami lub na trawniku. Urządzenie jest wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne.

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ PTAKÓW

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości syngałow, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić wasz ogród. Po włączeniu urządzenie wydaje dźwięki o zmiennej częstotliwości. Sygnał wpływa na układ nerwowy ptaków. Wywołuje strach, niepokój i utratę orientacji w terenie. Ptaki wolą opuścić teren działania odstraszacza.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów ani innych metod. Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych może chronić swoją posesję.


odstraszacz gołębi

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Odstraszacz jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych. Wystarczy przypomocować je w wybranym miejscu, włączyć i obserwować jak pomaga pozbyć się niechcianych gości z waszego ogrodu! W ten sposób zapewnia 24 godzinną ochronę.

 

NA RÓŻNE RODZAJE PTAKÓW

Zastosowanie tego przenośnego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Dzięki specjalnej technologii odstraszającej ptaki, odstraszacz jest odpowiedni dla gołębi, sikorek, drozdów, szpaków i innych ptaków.


odstraszacz na gołębie

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia odstraszającego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 

Instrukcja obsługi: Instrukcja obsługi Profesjonalny odstraszacz ptaków ultradźwiękowy


 

NASZA WSKAZÓWKA 

ODSTRASZACZ PTAKÓW ULTRADŹWIĘKOWY Z NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

profesjonalny-odstraszacz-ptakow-ultradzwiekowy-z-niebieskim-swiatlem

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Za pomocą nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałow i specjalnego niebieskiego światła ze zmienną frekwencją, bezgłośnie i nietoksycznie odpędza ptaki. Te dźwięki skutecznie odstraszają ptaki. Nie są szkodliwe dla innych zwierząt.

 

 

SPECJALNA TAŚMA ODSTRASZAJĄCA PTAKI

 specjalna-tasma-odstraszajaca-ptaki

Wypróbuj specjalne taśmy odblaskowe przeciwko jaskółkom, gołębiom, wróblom, szpakom i innym ptakom, a z łatwością zabezpieczysz uprawy w swoim ogrodzie.

 

 

ODSTRASZACZ PTAKÓW - MAKIETA SOKOŁA

odstraszacz-ptakow-makieta-sokola

Skuteczna ochrona przed ptakami - plastikowy sokół - działa odstraszająco na gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Odstraszacz ptaków i gołębi działa w oparciu o naturalne instynkty ptaków, ponieważ sokół jest ich naturalnym wrogiem.

 

 

DŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW Z IMITACJĄ GŁOSÓW DRAPIEŻNIKÓW

dzwiekowy-odstraszacz-ptakow-z-imitacja-glosow-drapieznikow

Dźwiękowy odstraszacz ptaków to wspaniałe narzędzie dla tych, którzy chcą trzymać ptaki z dala od swojego podwórka lub ogrodu. Nie musisz już patrzeć na zniszczone uprawy lub brudny lakier na swoim samochodzie.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SIATKA PRZECIW PTAKOM – OCHRONNA

wysokiej-jakosci-siatka-przeciw-ptakom-ochronna

Poznaj wysokiej jakości siatki na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami.

 

 

PROFESJONALNE KOLCE NA PTAKI

profesjonalne-kolce-na-ptaki

Poznaj wysokiej jakości kolce na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami. Pomagają również przeciwko kunom, kotom i innym niechcianym gościom.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: