DWUPAK - Profesjonalne plastry do kinesiotapingu 10m

Kod: DA48783427
100,30 zł –24 %
kinesiotaping taśma 2x
100,30 zł –24 % 75,70 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wysokiej jakości taśmę do kinesiotapingu, dzięki której możesz oddać się profesjonalnemu tejpowaniu. Taśmy nadają się na bóle mięśni i stawów, obrzęki, stany zapalne, przyczyniają się do lepszej regeneracji po kontuzji, lepszego wsparcia i stabilności. Taśmy możesz używać również przy uprawianiu sportów czy podczas ciężkiej fizycznej pracy.

Taśma doskonale mocuje mięśnie, stawy i ścięgna, ale nie krępuje ruchów. Tejping jest niezwykle łatwy i może być wykonany przez każdego. Najwyższej jakości hipoalergiczne materiały gwarantują funkcjonalność i maksymalne wsparcie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie wygodny czteropak plastrów do kinesiotapingu, do którego otrzymacie DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY DO TAPINGU

Wysokiej jakości taśma wykonana jest z porządnego hipoalergicznego materiału, aby zminimalizować możliwość podrażnienia skóry, swędzenia i pęcherzy. Miękka tkanina zwiększa również komfort użytkowania. Taśma faluje się (naśladuje właściwości ludzkiej skóry), co łagodzi napięcie mięśni, poprawia ukrwienie i przyspiesza gojenie.

 

tejpy

 

POZYTYWNY WPŁYW TEJPÓW

Taping to metoda fizjoterapeutyczna, która może pomóc rozluźnić napięte i przepracowane mięśnie i stawy. Pomoże również wzmocnić mięśnie w przypadkach, gdy organizm przygotowuje się do wymagającego wysiłku, takiego jak sport, wędrówki i inne wymagające ruchy. Taśmy są używane do

  • Złagodzenia bólu
  • Przyspieszenia gojenia
  • Przy obrzękach
  • Chronią mięśnie i stawy przed urazami
  • Wspierają prawidłową postawę ciała
  • Rehabilitacji mięśni

 

POPRAWI WASZE SPORTOWE WYNIKI

Taśma  do Kinesiotapingu może poprawić wyniki sportowe i wspierać trening fizyczny, bieganie długodystansowe, sporty walki, trening siłowy i inne sporty o wysokiej intensywności. Jednocześnie zapewnia szybkie i skuteczne tłumienie i łagodzenie bólu.

 

JAK UŻYWAĆ PLASTRÓW

Taśmy nakłada się na czystą, suchą, nie przetłuszczającą się (ewentualnie ogoloną) skórę, aby dobrze przylegały do ​​ciała. Wybierz rozmiar taśmy w zależności od obszaru, na który chcesz nakleić taśmę. Końcówkę plastra zaokrąglij, dzięki czemu taśma będzie dobrze trzymać. Przyklej taśmę bez naciągania i dobrze przyciśnij do skóry. Zaleca się pozostawienie taśmy na ciele przez 5 dni. Usuwaj taśmę z ciała powoli i ostrożnie. Najlepiej ją namoczyć i zwinąć od góry do dołu, aby skóra nie była zbyt bardzo podrażniona.

 
tejpy na kolano

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych profesjonalnych taśm użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności produktu. Wymiary taśmy to 5 m x 5 cm.


Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.