Golarka do ubrań – sieciowa

Kod: DS46389344
95,43 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Ta wyjątkowa elektryczna golarka do ubrań wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z ostrym stalowym ostrzem. Pomoże skutecznie i wygodnie usunąć niechciane zmechacenia z każdej odzieży.

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe i wygodne użycie. Większa głowica goląca umożliwia wyczyszczenie większego obszaru za jednym razem. Specjalne ostrze jest idealnie naostrzone, aby jak najskuteczniej usuwać zmechacenia.

Główną zaletą jest to, że takie usuwanie „kulek” jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie delikatne dla Twoich ubrań. Dzięki zasilaniu sieciowemu zapewnia znacznie wyższą wydajność niż konwencjonalne golarki do ubrań na baterie.

Poznaj najefektywniejszy i najbezpieczniejszy sposób na usunięcie zmechaceń prosto, szybko i bezpiecznie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA ELEKTRYCZNA GOLARKA DO UBRAŃ

Na pewno wiecie, że po pewnym czasie na waszych ubraniach zaczynają pojawiać się brzydkie zmechacenia. Twoje ubrania wyglądają na tandetne i stare. Przywróć swoim rzeczom dawny wygląd. Pomoże Ci w tym elektryczna golarka, która wygodnie i łatwo usunie zmechacenia z Twoich ubrań. Jest zasilana z sieci dla maksymalnej wydajności. Ostre noże wraz z mocnym silnikiem poradzą sobie z każdym ubraniem.


golarki do ubrań

 

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ GOLARKĘ DO UBRAŃ

Golarka to świetne narzędzie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Można go używać do polarów, T-shirtów, spodni dresowych, płaszczy, spódnic, pokrowców, koców, pościeli, kołder, sof, krzeseł, poduszek, zasłon, firan i wielu innych rzeczy.

 

PROSTA OBSŁUGA

Wydajna elektryczna golarka do ubrań została zaprojektowana z naciskiem na ergonomię, prostotę i komfort użytkowania. Dzięki rączce używa się jej wygodnie i dokładnie. Pojemnik zbiorczy można szybko wyjąć i łatwo pozbyć się odpadów. Duża głowica goląca umożliwia wyczyszczenie większej powierzchni odzieży za jednym razem.


maszynka do ubrań

 

BEZPIECZNA DLA WAS I WASZYCH UBRAŃ

Podczas produkcji tej golarki położono nacisk na bezpieczeństwo produktu zarówno dla Ciebie, jak i Twoich ubrań. Specjalna przykrywka chroni ubrania przed uszkodzeniem.

 

IDEALNIE OSTRE NOŻE I MOCNY SILNIK

Stalowe noże ostrzone są specjalną techniką, aby zachować idealną ostrość w każdych warunkach. W połączeniu z mocnym silnikiem zasilanym z sieci, ta maszynka jest produktem premium w swoim przedziale cenowym. Jest wygodna i łatwa w użyciu.

 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA I PRAKTYCZNY KSZTAŁT

Do produkcji tej golarki zastosowano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i żywotność produktu. Solidny plastikowy korpus zapewnia wytrzymałość produktu nawet przy niedelikatnej obsłudze urządzenia. Kompaktowa konstrukcja umożliwia korzystanie z produktu w dowolnym miejscu, nawet w podróży.


golarka do swetrów

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • 3 ostrza tnące
  • Ochrona przed uszkodzeniem ubrania
  • Moc: 5 W
  • Zasilanie: 230 V
  • Długość kabla: około 140 cm (+ / - 10 cm)
  • Kolor: niebieski, różowy – wysyłamy w zależności od dostepności na magazynie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.