Mocne okulary 3D do wirtualnej rzeczywistości

Kod: DS54614300
124,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te wyjątkowe okulary 3D do wirtualnej rzeczywistości, które przeniosą Cię do zapierającego dech w piersiach świata 3D za pomocą smartfona. W przeciwieństwie do konwencjonalnych telewizorów i monitorów, okulary 3D dosłownie otaczają Cię zapierającą dech w piersiach wirtualną przestrzenią.

Okulary 3D są wszechstronne i kompatybilne z większością smartfonów. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Ergonomiczny kształt i specjalne zapięcie zapewniają przyjemne, wygodne i stabilne noszenie.

Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktów. Każdy pokocha łatwość użytkowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE 3D OKULARY WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Chcesz doświadczyć wirtualnej rzeczywistości w zaciszu swojego domu? Poznaj te wyjątkowe okulary 3D do wirtualnej rzeczywistości, które przeniosą Cię do innego świata. Okulary nadają się do oglądania filmów 3D i aplikacji wirtualnej rzeczywistości.

 • Wysokiej jakości system optyczny
 • Wiarygodny obraz i ulepszona wirtualna rzeczywistość
 • Nieprawdopodnie wygodne
 • Kompatybilne z większością telefonów komórkowych
 • Ulepszony design


okulary wirtualnej rzeczywistości

 

DO WIĘKSZOŚCI TELEFONÓW

Okulary 3D do wirtualnej rzeczywistości są odpowiednie dla większości telefonów o rozmiarze od 3,5 do 6 cali. Gniazdo słuchawkowe znajduje się w kilku miejscach, więc nie będziesz mieć problemu z podłączeniem słuchawek bez względu na to, gdzie znajduje się wejście w Twoim modelu telefonu. Okulary są uniwersalne i kompatybilne.

 

PRZYJEMNE NOSZENIE

Okulary wirtualnej rzeczywistości zostały zaprojektowane z maksymalnym naciskiem na ergonomię, wygodę i komfort noszenia. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które jest lekkie i wytrzymałe. Miękka wyściółka i szerokie pole widzenia zapewniają wysoki komfort. Dzięki paskom na głowę okulary trzymają się stabilnie i pewnie.

Nie musisz się martwić o denerwujące uciskanie lub zjeżdżanie okularów, nawet przy długim użytkowaniu. Miękka guma przylegająca do twarzy zapewnia, że ​​żadne światło nie przedostanie się do obszaru okularów, co mogłoby pogorszyć wrażenia z wirtualnej rzeczywistości.

 

PROSTA OBSŁUGA

Te okulary 3D do wirtualnej rzeczywistości charakteryzują się łatwością obsługi, z którą poradzi sobie naprawdę każdy. Wsuwasz telefon do tych specjalnych okularów i zakładasz okulary na głowę. Aplikacje i filmy 3D zajmą się resztą. Chcesz oglądać zdjęcia sferyczne czy po prostu oglądać filmy 3D? Z tym urządzeniem to nie problem!


wirtualne okulary

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych wirtualnych okularów 3D wykorzystano najwyższej jakości materiały i najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Prosta instalacja telefonu za pomocą zacisku
 • Odpowiednie dla większości telefonów od wielkości 3,5" do 6"
 • Wejście dla słuchawek w kilku miejscach
 • Wysokiej jakości wyświetlacz dla każdego, z korekcją dioptrii 5 mm
 • Bardzo wygodne, regulowane ułożenie na twarzy
 • Wiele dostępnych 3D aplikacji w GooglePlay i AppStore
 • Wymiary: 198 x 135 x 105 mm
 • Waga: 330 g

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: