Okulary blokujące niebieskie światło

Kod: DS44745935
Promocja Polecane
95,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Okulary komputerowe przeciw niebieskiemu światłu są używane do doskonałego, ostrego i kontrastowego widzenia podczas pracy z ekranami, monitorami i PC. Ponadto redukują szkodliwe widmo światła niebieskiego, a tym samym pomagają chronić przed bólami oczu, bólami głowy, złym snem oraz przyczyniają się do lepszej koncentracji i bezpieczeństwa podczas pracy z komputerem.

Specjalnie zaprojektowane okulary przeznaczone są do bezpiecznej pracy z monitorami. Dzięki okularom ze specjalnym filtrem zapobiegają ekspozycji na światło niebieskie, jednocześnie poprawiają percepcję światła i zmniejszają zmęczenie oczu.

Okulary do pracy z PC są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla pań. Rama wykonana jest z lekkiego plastiku, jest mocna i wygodna w noszeniu. Dzięki czystym, klasycznym liniom i nowoczesnemu wzornictwu będziesz wyglądać dobrze i zdecydowanie stylowo w każdej sytuacji.

Zainwestuj w swoje zdrowie. Oczy mamy tylko jedne.

  • Blokują światło niebieskie
  • Aktywnie chronią wzrok
  • Minimalizują zmęczenie oczu
  • Wspierają koncentrację dla lepszych efektów pracy

 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodny dwupak okularów blokujących światło niebieskie

Tu znajdziesz wygodny dwupak okularów do jazdy nocą, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Poznaj wyjątkowe okulary ajuwerdyjskie, które pomogą na ból i zmęczenie oczu, ale również przy krótkowzroczności i innych wadach oczu.

Do doskonałego czyszczenia okularów polecamy najskuteczniejszy czyścik do okularów.

Znajdź bezpieczne miejsce na swoje okulary w samochodzie z naszym praktycznym uchwytem na okulary do samochodu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE OKULARY DO PRACY Z PC

Okulary do pracy z komputerami i innymi ekranami są dosłownie koniecznością dla każdego kierownika, pracownika administracyjnego, studenta i każdego, kto chce chronić oczy podczas pracy z komputerem. Po prostu nakładasz je na oczy i od razu zauważasz ogromną różnicę. Dzięki warstwie antyrefleksyjnej okulary redukują zmęczenie oczu, redukują odblaski, zwiększają kontrast, ostrość i szczegółowość. Pożegnaj ból oczu, bóle głowy i zaburzenia snu.


okulary blokujace niebieskie światło

 

KIEDY NIEBIESKIE ŚWIATŁO SZKODZI

Niebieskie światło jest częścią codziennego życia. Jest powszechnie spotykane w przyrodzie, ale jest również wytwarzane przez monitory. W ograniczonym stopniu niebieskie światło jest korzystne, ponieważ dzięki niemu rozróżniamy dzień i noc, wspiera lub tłumi czujność i uwagę oraz wytwarza i reguluje hormon snu, melatoninę.

Z drugiej strony za dużo światła niebieskiego może powodować zespół suchego oka, co może prowadzić do uszkodzenia oczu. Powoduje również zaburzenia snu i związane z tym choroby sercowo-naczyniowe, ból oczu, bóle głowy i niewyraźne widzenie.

 

JAK DZIAŁAJĄ OKULARY DO KOMPUTERA

Zasada działania okularów komputerowych opiera się na specjalnym filtrze, który reaguje na niebieskie światło. W szczególności skutecznie minimalizuje jego szkodliwe widma. Jednocześnie blokują odblaski, zwiększają kontrast, klarowność i spełniają normy oświetleniowe dla bezpiecznej pracy z ekranami.

 

ZMĘCZONE OCZY, PIECZENIE, BÓL?

Podczas długotrwałej pracy z komputerem, telefonem komórkowym, tabletem i oglądania telewizji często dochodzi do zmęczenia oczu, pieczenia oczu i uczucia suchości. Tym uczuciom często towarzyszą bóle oczu i głowy. Te specjalne okulary blokujące niebieskie światło mogą pomóc w uniknięciu wszystkich tych trudności. Twoje oczy nie będą tak zmęczone. Jednocześnie działają jako skuteczna profilaktyka innych problemów.

 
okulary blokujące światło niebieskie

DLA LEPSZEGO SNU

Czy też oglądasz telewizję przed snem lub pracujesz z komputerem lub telefonem komórkowym? W związku z tym masz problemy ze snem lub z jakością snu? Zaburzenia snu mogą prowadzić do depresji, akumulacji neurotoksyn i zwiększonego ryzyka chorób. Spróbuj założyć te okulary na dwie godziny przed snem, a od razu zauważysz różnicę. Będziesz mógł szybciej zasnąć, a Twój sen będzie bogatszy i lepszej jakości.

 

STOP ZMĘCZONYM OCZOM

Praca z komputerem przez cały dzień, oglądanie telewizji uzupełnione korzystaniem z telefonu komórkowego skutkuje zmęczeniem oczu, pieczeniem czy zespołem suchego oka. Te okulary blokują szkodliwe niebieskie światło.

 

STYLOWE I MODNE

Rama wykonana jest z lekkiego plastiku, jest mocna i wygodna w noszeniu. Dzięki czystym, klasycznym liniom i nowoczesnemu wzornictwu będziesz wyglądać pewnie i zdecydowanie stylowo w każdej sytuacji.


okulary niebieskie swiatlo

 

PO JAKIM CZASIE MOGĘ OCZEKIWAĆ ZMIAN?

Okulary chroniące przed niebieskim światłem są przeznaczone przede wszystkim do zapobiegania i dalszego rozwoju schorzeń oczu, przemęczenia oczu i innych niekorzystnych skutków związanych ze szkodliwym spektrum światła niebieskiego. Przy regularnym stosowaniu może nastąpić poprawa już od pierwszego użycia. Wyniki mogą się różnić, ponieważ każdy reaguje inaczej.

 

*Kolor wysyłamy w zależności od dostępności towaru


 

NASZA WSKAZÓWKA

CZYŚCIK DO OKULARÓW Z MIKROFIBRY

Wypróbuj również wyjątkowy środek do czyszczenia okularów z mikrofibry, który zapewnia doskonałe, łatwe, szybkie i profesjonalne czyszczenie okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Czyścisz czyści za jednym razem z obu stron. Dzięki opatentowanej konstrukcji błyskawicznie wyczyścisz swoje okulary.

 

okulary blokujace swiatlo niebieskie

 

OPASKA NA OCZY DO SPANIA

Masz problem ze snem, przeszkadza Ci światło latarni ulicznej, musisz spać w ciągu dnia? Wypróbuj tę opaskę na oczy do spania, która doskonale chroni oczy przed światłem. Dzięki masce na oczy znacznie szybciej zaśniesz i będziesz mieć lepszy i zdrowszy sen.

 opaska na oczy do spania


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: