Ekran powiększający do telefonu - lupa do telefonu

Kod: DS87431716
134,87 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę specjalną lupę na telefon komórkowy, która pomoże Ci oglądać filmy, zdjęcia, czytać teksty i wykonywać inne czynności w profesjonalnej jakości. Projektor ekranu służy również jako lupa do telefonu komórkowego dla osób starszych.

Dzięki specjalnej konstrukcji doskonale wyświetla wideo, z maksymalną dokładnością i dbałością o szczegóły. Technologia optyczna o wysokiej rozdzielczości umożliwia powiększenie ekranu telefonu 4-6 razy.

Jednocześnie obraz pozostaje idealnie wyraźny i bardziej dynamiczny. Ta lupa 3D do telefonu zmienia ekran telefonu w 12-calowy ekran.

Najwyższej jakości materiały gwarantują długą żywotność produktu. Stojak można wygodnie rozłożyć i przenosić w dowolne miejsce. Piękny drewniany design nadaje produktowi odrobinę luksusu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY EKRAN POWIĘKSZAJĄCY - LUPA DO TELEFONU

Lubisz oglądać filmy na swoim telefonie? Chcesz cieszyć się każdym detalem? Wypróbuj ten ekran powiększający do telefonu, który natychmiast zamienia ekran telefon komórkowego w wyświetlacz 12-calowy. Ciesz się obrazem i wygodą z tym ekranem, który pomoże Ci zmienić Twój telefon w domowe mini kino.


szkło powiększające do telefonu

 

WYJĄTKOWY OBRAZ

Technologia optyczna jest zaprojektowana tak, aby w ciągu chwili zwiększyła ekran telefonu komórkowego od 4 do 6 razy. Pomaga również utrzymać czysty i jasny obraz. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi.

 

LEPSZA OCHRONA WZROKU

Dzięki dobrej jakości powiększania ekranu możesz widzieć lub czytać ze znacznie mniejszym obciążeniem oczu. Powiększony ekran telefonu komórkowego pozwala na wyraźne oglądanie lub czytanie nawet z dużej odległości od telefonu, co lepiej chroni wzrok.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Projektor ze szkłem powiększającym w telefonie komórkowym został zaprojektowany tak, aby można go było rozłożyć w ciągu kilku sekund. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom możesz go zabrać wszędzie. Przenośne mini kino możesz wykorzystać także dla siebie i swojej rodziny na imprezy, biwaki, podróże i wypoczynek.

 lupa do telefonu

 

STYLOWY DESIGN

Produkt wykonany w stylowym i luksusowym drewnianym designie z naciskiem na detale. Jest zbudowany z wytrzymałego drewna. Stojak jest zaprojektowany tak, abyś nie musiał trzymać telefou w ręce podczas oglądnia.

 

DO KAŻDEGO TELEFONU

Powiększacz do telefonu jest uniwersalny i będzie pasował do wszystkich telefonów. Masz gwarancję, że będzie pasował również do Twojego.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego produktu użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu.


ekran powiększający do smartfona

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Ekologiczny TPU + drewno
  • Wielkość ekranu: 12 cali
  • Wymiary: 26 x 19 cm
  • Wymiar ekranu powiększającego: 25,2 x 13 cm
  • Kolor: brązowy

 

Wideo instruktażowe:


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: