Elektryczna ostrzałka do noży i nożyczek + Siekacz do cebuli

Kod: DS99964645
Promocja Polecane
144,71 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera wysokiej jakości elektryczną ostrzałkę do noży + siekacz do cebuli, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Wysokiej jakości elektryczna ostrzałka naostrzy wszystkie noże, nożyczki, nożyce ogrodowe, a także noże do steków, śrubokręty i nie tylko. Wydajny, szybki i skuteczny sposób na ostrzenie prawie wszystkiego.

Siekacz do cebuli i rozdrabniacz kuchenny to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do prostego i szybkiego krojenia cebuli, warzyw, orzechów i innych składników.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji siekacz jest kompaktowy, łatwy w obsłudze, łatwy do złożenia i rozłożenia, a przy tym wyjątkowo wydajny i szybki.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Krojenie i tarcie warzyw od teraz będzie niezwykle proste z tą specjalną wielofunkcyjna maszynką do krojenia warzyw.

Przedstawiamy wam również oryginalne i praktyczne gadżety dla miłośników wina.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OSTRZENIE NOŻY NIGDY NIE BYŁO PROSTSZE DZIĘKI ELEKTRYCZNEJ OSTRZAŁCE

Elektryczna ostrzałka ma wbudowane precyzyjne rowki, dzięki którym można dokładnie i precyzyjnie naostrzyć prawie wszystko w dosłownie kilka sekund. Wystarczy włożyć narzędzie do rowka i kilka razy pociągnąć. Każdy może to zrobić.

 • Skuteczne ostrzenie
 • Prosta obsługa
 • Odpowiedni kąt ostrzenia
 • Nie robi bałaganu - metalowy pojemnik przechwytuje wszystkie opiłki
 • Do ostrzenia wielu przedmiotów
 • Zastąpi kilka różnych ostrzałek
 • Ostrzenie trwa zaledwie kilka sekund
 • Bezpieczna obsługa

elektryczna ostrzałka

WIELOFUNKCYJNA OSTRZAŁKA ZASTĄPI KILKA URZĄDZEŃ

Dzięki unikalnemu wzornictwu i różnorodnym funkcjom możesz ostrzyć noże kuchenne, noże do krojenia, noże do chleba, noże do steków, noże do filetowania, noże do sera, krajalnice, nożyce do rozdrabniania, śrubokręty i nie tylko.

 

SKUTECZNIE NAOSTRZY KAŻDY NÓŻ

W ostrzałce zastosowano wysokiej jakości kamienie szlifierskie, które precyzyjnie, ale delikatnie ostrzą różnego rodzaju noże i nożyczki. Ceramika, stal, stal nierdzewna i inne. Opatentowany system odbudowuje krawędź ostrza, zapewniając tym samym wysoką i długotrwałą ostrość.


 

WIELOFUNKCYJNY SIEKACZ DO CEBULI, WARZYW, OWOCÓW, ORZECHÓW I INNYCH POTRAW

Zapomnij o długich przygotowaniach do gotowania i skomplikowanym krojeniu. Pokrój praktycznie wszystko i skróć czas gotowania. W ogóle nie potrzebujesz prądu. Po prostu włóż do środka wszystko, co chcesz pokroić, zamknij pokrywę, jedną ręką przytrzymaj, a drugą pociągnij sznurek. To takie proste. Możesz pokroić wszystko: owoce, warzywa, a nawet mięso.

 • Posiekaj cokolwiek, warzywa, owoce i mięso
 • Proste czyszczenie
 • Urządzenie można rozłożyć, aby łatwiej je umyć i przechowywać
 • Wieko zatrzymuje zapachy i chroni przed zabrudzeniem
 • Nie potrzebuje zasilania elektrycznego
 • Wystarczy wyjąć urządzenie i obserwować jak szybko i sprawnie sieka

 rozdrabniacz do cebuli

 

JAK UŻYWAĆ SIEKACZA

Ta ręczna, wielofunkcyjna krajalnica została zaprojektowana z myślą o doskonałym i szybkim krojeniu żywności bez wysiłku. Podczas krojenia nie musisz się martwić o przecięcie. Od teraz krojenie będzie bezpieczniejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Cebulę pokrojoną w ćwiartki (lub inne warzywa na mniejsze kawałki) włóż do pojemnika, kilka razy pociągnij sznurek i gotowe.

 

DUŻA KOSTKA, MAŁA KOSTKA I DROBNO POSIEKANE KAWAŁKI

Wielkość posiekanych kostek można łatwo regulować ilością naciągnięć sznurka. Jeśli chcesz posiekać jedzenie na mniejsze kawałki, po prostu pociągnij sznurek kilka razy więcej. Za pomocą rozdrabniacza możesz z łatwością przygotować pesto lub warzywne puree.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji użyliśmy najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją długiej żywotności produktu przy zachowaniu doskonałej funkcjonalności przez cały czas. Zastosowane materiały są bezpieczne dla zdrowia.

Posiada ostre ostrza ze stali nierdzewnej do szybkiego i równomiernego cięcia/siekania, wygodną pokrywę z miękkim uchwytem i antypoślizgową podstawę.

Ręczna krajalnica jest kompaktowa, lekka i przenośna, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu - w domu, na kempingu, na pikniku, przy ognisku lub w dowolnym miejscu i w każdej kuchni.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj również wielofunkcyjną maszynkę do krojenia warzyw, z którą pokroisz jakiekolwiek warzywa - teraz w promocyjnej cenie.

Drylownica do ananasa pomoże Ci w oka mgnieniu pokroić i oczyścić ananasa w 30 sekund.

Wielofunkcyjne nożyczki kuchenne są świetnym pomocnikiem do krojenia warzyw, mięsa i innych składników w kuchni.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: