Siekacz do cebuli - wielofunkcyjny kuchenny rozdrabniacz do warzyw

Kod: DS30780335
Promocja Polecane
95,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Siekacz do cebuli i rozdrabniacz kuchenny to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do prostego i szybkiego krojenia cebuli, warzyw, orzechów i innych składników.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji siekacz jest kompaktowy, łatwy w obsłudze, łatwy do złożenia i rozłożenia, a przy tym wyjątkowo wydajny i szybki.

Rozdrabniacz do cebuli i warzyw ma trzy ostre noże ze stali nierdzewnej do szybkiego i łatwego krojenia, a także antypoślizgową podstawę zapewniającą bezpieczną obsługę. Przygotowanie jedzenia zajmie Ci znacznie mniej czasu.

Nigdy więcej łez podczas krojenia cebuli. Specjalne wieko zatrzyma drażniące zapachy w krajalnicy i oczy nie będą łzawić. Krojenie cebuli i warzyw będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz zestaw, który zawiera wysokiej jakości elektryczną ostrzałkę do noży i siekacz do cebuli i warzyw, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Darmową dostawę otrzymasz również przy zakupie dwupaku magnetycznej listwy na noże.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WIELOFUNKCYJNY SIEKACZ DO CEBULI, WARZYW, OWOCÓW, ORZECHÓW I INNYCH POTRAW

Zapomnij o długich przygotowaniach do gotowania i skomplikowanym krojeniu. Pokrój praktycznie wszystko i skróć czas gotowania. W ogóle nie potrzebujesz prądu. Po prostu włóż do środka wszystko, co chcesz pokroić, zamknij pokrywę, jedną ręką przytrzymaj, a drugą pociągnij sznurek. To takie proste. Możesz pokroić wszystko: owoce, warzywa, a nawet mięso.

 • Posiekaj cokolwiek, warzywa, owoce i mięso
 • Proste czyszczenie
 • Urządzenie można rozłożyć, aby łatwiej je umyć i przechowywać
 • Wieko zatrzymuje zapachy i chroni przed zabrudzeniem
 • Nie potrzebuje zasilania elektrycznego
 • Wystarczy wyjąć urządzenie i obserwować jak szybko i sprawnie sieka

 krajalnica do cebuli

 

JAK UŻYWAĆ SIEKACZA

Ta ręczna, wielofunkcyjna krajalnica została zaprojektowana z myślą o doskonałym i szybkim krojeniu żywności bez wysiłku. Podczas krojenia nie musisz się martwić o przecięcie. Od teraz krojenie będzie bezpieczniejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Cebulę pokrojoną w ćwiartki (lub inne warzywa na mniejsze kawałki) włóż do pojemnika, kilka razy pociągnij sznurek i gotowe.

 

DUŻA KOSTKA, MAŁA KOSTKA I DROBNO POSIEKANE KAWAŁKI

Wielkość posiekanych kostek można łatwo regulować ilością naciągnięć sznurka. Jeśli chcesz posiekać jedzenie na mniejsze kawałki, po prostu pociągnij sznurek kilka razy więcej. Za pomocą rozdrabniacza możesz z łatwością przygotować pesto lub warzywne puree.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji użyliśmy najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją długiej żywotności produktu przy zachowaniu doskonałej funkcjonalności przez cały czas. Zastosowane materiały są bezpieczne dla zdrowia.

Posiada ostre ostrza ze stali nierdzewnej do szybkiego i równomiernego cięcia/siekania, wygodną pokrywę z miękkim uchwytem i antypoślizgową podstawę.

Ręczna krajalnica jest kompaktowa, lekka i przenośna, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu - w domu, na kempingu, na pikniku, przy ognisku lub w dowolnym miejscu i w każdej kuchni.


krajacz do cebuli

 

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Specjalna konstrukcja została zaprojektowana z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu i Twoje bezpieczeństwo. Wygodna i miękka, ale pewna pokrywa, antypoślizgowa podstawa oraz dwa mocne wygodne uchwyty sprawiają, że każde krojenie jest niezwykle łatwe i przyjemne.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary: wysokość 7,5 cm
 • Średnica pojemnika: 12,5 cm
 • Materiał: plastik
 • Obsługa za pomocą sznurka
 • 3 ostrza
 • Do owoców, warzyw, mięsa
 • Nie należy myć w zmywarce
 • Nie należy używać w mikrofalówce

 

Wideo:

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: